Σεξουαλικη παρενοχληση,τι είναι αυτό τωρα;;; Δεν βγαζω άκρη. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35
  1. #31
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Αρχικά θα γελούσα με τις εξηγήσεις που μου δίνει ο άντρας μου.


    Μετά θα εβρισκα δουλειά.

    Και μετά θα έφευγα νύχτα και θα τους ευχόμουν καλή τύχη. Σε αυτόν, στη κοπέλα και στον CEO.

    Το μοναδικό πρόβλημα που βλέπω στην ιστορία είναι ότι δεν δουλεύεις. Όλα τα άλλα θέματα λύνονται πανεύκολα.

    Έχω εισοδήματα ,και δουλειά μπορώ να βρω ,δεν υπάρχει εξάρτηση , απασχολουμαι και καταπιάνομαι με διαφορα και χόμπι και σεμινάρια παρακολούθησα για να αποκτώ γνώση προς άλλες επαγγελματικές κατευθύνσεις . Μετά το σκηνικό αφού μαθεύτηκε και τα συζητήσαμε όλα μου είπε ο σύντροφος μου να τα παρατήσει όλα την δουλειά του να παραιτηθεί σαφώς του είπα όχι δεν υπάρχει εναλλακτική ούτε γίνονται εύκολα προσλήψεις στις εταιρίες , αλλά δεν μπορώ να πω ψέμματα ότι δεν με ενοχλεί καθημερινά που δουλεύουν στο ίδιο τμήμα ανεξάρτητα αν δεν μιλάνε δεν βλέπονται παρά μονάχα σε κάποια μίτινγκ η μεςω Ζουμ ..εγώ βιώνω μια καθημερινότητα με το κάνω δεύτερες σκέψεις ,να βλέπω και να προσπαθώ αν και που μου λέει αλήθειες καθώς κλονίστηκε η εμπιστοσύνη . Η αλληλεπίδραση κυρίως ακουστική που βρίσκονται σε ένα χώρο χωρίς πόρτες , ακόμα και αυτό με ενοχλεί . Νιώθω πως δεν μπορεί να κλείσει ο φάκελος you know τραβάμε μια γραμμή και λέμε απομακρύνθηκαν δεν τον συναντά δεν την συναντά δεν την ακούει και σιγά σιγά θα ξεχαστούμε,ε αυτό δεν …. έτσι νιώθω.

  2. #32
    Επαναφέρω το θέμα μιας και έιχαμε στην δράση -αντίδραση. Πριν 1 χρόνο ο συζυγός μου τις είχε κάνει αξιολόγηση/κομμεντ στο LinkedIn έπειτα απο δική της προτροπή απαίτηση κυριολεκτικα τον πίεζε να τις κάνει ΄θετικο σχολιο....τις το εκανε και βγηκε ενα μικρο σεντονι υπερθαυμασμου... Την πρωτοχρονια του ζητησα να το αφαιρεσει γιατι ρεζιλεύεται ο ιδιος και ειναι επαγγελματικα προφιλ και οχι facebook. Το εκανε με χαρα και εκεινος το ηθελε απλα δεν ειχε ασχοληθει και δεν ειχε χρονο να το κανει νωριτερα. Η κυρια το αντιληφθηκε οτι λειπει απο την σελιδα της το κομμεντ αφου πέραε μια εβδομαδα. Μεσολαβει η κοπη πιτας το παρτυ της εταιριας και δεν πηγαμε...3 μερες μετα το παρτυ πιτας σαββατοκυριακο μπαινει στο προφιλ της και σβηνει η εκρυψε τις υπολοιπες (3) αξιολογησεις απο αλλα ατομα που τις ειχαν κανει. Και έκανε εμφανή την φωτογραφια της. Τι είναι αυτό τωρα ? Σπαω κουπες για τα λοογια που πες? Χαχαχαχα

  3. #33
    Επισης στην εταιρικη εφαρμογη...της εταιριας εχω προσβαση. Του ζητησα επιτηδες να αλλαξει την σειρα ονοματων στα ατομα που στελνει τα mails και αυτη να την βαλει τελευταια στην σειρα ως παραληπτη για να δουμε αν εχει την μυγα και μυγιαζεται ακομα μετα απο 8 μηνες που δεν μιλανε και εκεινη τσιμπησε και εκανε το ιδιο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ δηλαδη εβαλε τον δικο μου τελευταιο στα δυο μαιλ απο τα 3 που εστειλε..πριν τον εβαζε τριτο .. Προφανως την εχει πειραξει η ηττα/απορριψη??? η Παιζει ? Σκεφτηκα για πλακα να εκανα αλλαγη στο linkedin να εβαζα το ονομα μου και την φωτο μου στο προφιλ του ανδρα μου μπας και καταλαβει η νιωσει λιγο οτι τα ξερω ολααα ?! :)))) Και οτι εγω εφτιαξα το προφιλ του στο linkedin απο το 2010 πφφφφφφ

  4. #34
    Εμείς στο δημοτικό χοροπηδούσαμε και φωνάζαμε " το παπούτσι σου βρωμάει, αΛΛαΞε Το"

    Πενήντα χρονών και ασχολείστε με το ποιός ειναι πρώτος στη λίστα παραλήπτη και ποιος τελευταίος.

    Εχω μια καλύτερη ιδέα, αφου τον θες, παρ τον και πατε εκδρομουλα τα 2 σας, να ανανεωθείτε και άσε την άλλη να κουρεύεται αφού οπως λες πέρασαν 8 μήνες.

  5. #35
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Εμείς στο δημοτικό χοροπηδούσαμε και φωνάζαμε " το παπούτσι σου βρωμάει, αΛΛαΞε Το"

    Πενήντα χρονών και ασχολείστε με το ποιός ειναι πρώτος στη λίστα παραλήπτη και ποιος τελευταίος.

    Εχω μια καλύτερη ιδέα, αφου τον θες, παρ τον και πατε εκδρομουλα τα 2 σας, να ανανεωθείτε και άσε την άλλη να κουρεύεται αφού οπως λες πέρασαν 8 μήνες.


    Μα το παιχνίδι δεν έχει ηλικία. Καταλαβαίνω πως το λες,επιτηδες το καναμε για να δουμε την ψυχοσυνθεση της,το λογικο θα ηταν να μην αντιδρασει ετσι και να τις ειναι ολα αδιαφορα. Οσο για εκδρομες κλπ ναι συμφωνω το εχουμε στο προγραμμα. Thank you.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 08-12-2020, 23:48
  2. Σεξουαλική Παρενόχληση
    By deletedmember15122017 in forum Κακοποίηση
    Replies: 55
    Last Post: 16-12-2017, 12:28
  3. Δε βγαζω ακρη..
    By boo in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 30
    Last Post: 13-08-2016, 12:18
  4. δεν βγαζω ακρη
    By magdalene in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 24
    Last Post: 03-02-2016, 01:20
  5. σεξουαλική παρενόχληση ?
    By Renia29 in forum Κακοποίηση
    Replies: 10
    Last Post: 18-09-2010, 00:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •