?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 114

Thread: ?

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197

    ?

    ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΘΑ ΠΙΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΛΛΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΣΠΡΟ ΚΡΕΜ ΑΛΛΟΥ ΜΠΕΖ ΚΡΕΜ ΑΛΛΟΥ ΚΑΠΩΣ ΚΙΤΡΙΝΟ.:(

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Ποιος ξερει απο χρωματα να με κατατοπισει και να ησυχασω ?

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    49
    μπεζ κρεμ αφρούλα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ναι αλλα λιγο δε κιτρινιζει?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Εσένα σου αρέσει να κιτρινίζει ή όχι το εκρού;Αφρούλα άλλαξε γιατρό γιατί δεν σε βοηθάει πραγματικά αν θες μπορούμε να σου συστήσουμε άλλον γιατρό μην ταλαιπωρείσαι άδικα.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    ενα κιτρινακι το εχει,
    για να λυθουν οι αποριες σου κοιτα εδω,



    http://www.colourlovers.com/color/FCFA81/ekrou

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    krino μου ΝΑ ΣΕ ΦΙΛΗΣΩ !!!!!!!!!!!ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕΣΩΣΕΣ .ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ !!!!!:):):)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΑ HONDOS να επιβεβαιωθω αν και ειμαι σιγουρη οτι κιτρινιζει.Να παω?Θελω.Να μου φυγει και η φοβια .Τι λετε ?Κρινο μου εσυ???:)

  9. #9
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    αφρούλα, πάρε μια βαθιά ανάσα καλό μου κορίτσι, άφησε για μια μόνο στιγμή κατά μέρος τη συζητηση για το εκρου χρώμα και έλα λίγο να συζητήσουμε κάτι άλλο:
    υποφέρεις, βασανίζεσαι πολύ από όλες αυτές τις απορίες σου και είναι πάρα πάρα πολύ σημαντικό να έχεις μια σταθερή και τακτικότατη ψυχολογική υποστήριξη για όλο αυτό που περνάς. Πονάει η ψυχή μου να σε βλέπω να βασανίζεσαι τόσο και να ξέρεις, όση βοήθεια κι αν βρεις απ το φόρουμ, δεν μπορεί αυτή να ανακουφίσει (παρά μονο πρόσκαιρα) την ένταση με την οποία βιώνεις την καθημερινότητα σου. Μακάρι το φόρουμ να ήταν αρκετό, όμως δεν είναι.
    Ανέφερες ότι ο γιατρός σου έχει φύγει για το υπολοιπο του καλοκαιριού και επιστρέφει τον Σεπτέμβριο. Είναι πολύς ο χρόνος αυτός για να αφήσεις τον εαυτό σου αφρόντιστο, χωρίς υποστήριξη.

    Στείλε μου σε παρακαλώ ένα προσωπικό μήνυμα ή ένα mail στο [email protected] (γράψε στο μέιλ υπόψιν ΝίκουΔ.) ώστε να μιλήσουμε από κει, να μου πεις τον τόπο διαμονής σου και να δούμε αν μπορώ να βοηθήσω ή ίσως να σε παραπέμψω σε κάποιον συνάδελφο που γνωρίζω και εμπιστεύομαι προκειμένου να βρεις την υποστηριξη που χρειάζεσαι.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Μην το σκέφτεσαι Αφρούλα στείλε μνμ στον Νικο τώρα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Σευχαριστω πολυ το ξερω με βαρεθηκατε αλλα που να παω?Σε γνωσιακο παω αλλα σε φοιτητη.Να δινω 80 ευρω για 50 λεπτα και να μου λεει μην ασχολεισαι με το χρωμα κανε τη τεχνικη που ειπαμε?ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΔΙΝΩ 15 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗΝ ΟΜΟΝΟΙΑ!!!ΑΠΟΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΕΠΟΠΤΕΙΑ.ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ Η ΑΛΛΕΣ ΙΔΕΕΣ.ΔΕ ΞΕΡΩ ΝΙΚΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.:(

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Λεω να αφησεις το χρωματικο κωδικα και να επικεντρωθεις στην βοηθεια που σου προσφερει ο νικος.
    Ελπιζω να μπορεσεις να βρεις εκει ακρη, γιατι αλλιως οσα λινκ και να βρισκεις, θα ψαχνεις για καινουρια.
    Χαρηκα που σε βοηθησε το λινκ, θα χαρω ακομα περισσοτερο αμα μπορεσεις και δουλεψεις τα θεματα που σε απασχολουν αποτελεσματικα.




    Υγ...... δεν σε βαρεθηκε κανεις, αλλα καποια στιγμη θα πρεπει να βαλεις σε μια σειρα για να μην βασανιζεσαι αλλο.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    εστειλα Νικο.Κρινο δε ροζιζει καποια αποχρωση του εκρου ε?Ολες τις αποχρωσεις του που να ψαξω?Θελω να το λυσω και μετα δε μενδιαφερουν αλλα θα προσπαθησω να μην κολλαω.Βοηθηστε με σε αυτο παιδια γιατι κλαιω ολη νυχτα...Κρινο ειναι μεταξυ ασπρου και μπεζ εγω ξερω οτι κιτρινιζει οπως ορθως μου ειπες κι εσυ το μπεζ που κολλαει?Παει δε μπορω να ανασανω .Μονο αυτο θελω Κρινο τις αποχρωσεις του ολες !!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    αφου λεει το λεξικο και ολοι μεταξυ ασπρου και μπεζ.Και δειχνει μεταξυ ασπρου κρεμ και καταληγει σε κιτρινο !!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!!ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΜΠΕΖ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ

  15. #15
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    λοιπον,
    αντε να το παρει το ποταμι.


    Ο χρωματικος κωδικας του εκρου ειναι ο FCFA81
    εδω θα δεις ολη την διαβαθμιση ως προς το ανοικτο του (gradient)
    http://vrx.net/sys/gradient?capbut=&wd=&ht=&step=8&r1 =fc&g1=fa&b1=81&r2=eb&g2=d7&b2 =92

    Και το εκρου ειναι αυτο που βλεπεις, δεν θα αλλαξουμε τα χρωματα επειδη δεν σε βολευουν.
    Τελειωσε μιλαει η γραφιστικη επιστημη εδω και δεν επιδεχεται καμια αλλη αμφισβητηση.


    Νταξ τωρα με τα χρωματα?
    ;)

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •