Χωρισμος και επανασυνδεση - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 87
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Λοιπον δεν θα της ξαναστείλεις τωρα, μετα απο τη τελευταια συνάντηση, θα τη τρελάνεις ετσι. Σόσιαλ εχετε? Βλέπει ο ενας τον αλλο? Καλό παντως που βγήκε βόλτα.

  2. #47
    Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    40
    Εχουμε σοσιαλ εννοειτε,και βλεπουμε ο ενας τον αλλο..δε σκοπευω να ξανασχοληθω αν δεν κανει καποια κινηση αυτη..οχι οτι δε θελω αλλα δεν εχει νοημα..επισης χθες λογω γενεθλιων μιλησε με τον αδερφο μου..δεν ξερω τι ειπαν ακριβως αλλα μου ειπε οτι ολο πηγενε τη συζητηση σ εμενα

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Πολυ καλό αυτο που μίλησε με τον αδερφό σου και πρόσεξε μην πας και την σβήσεις στα σοσιαλ ή κανεις μπλοκ, θα το αφήσεις ως εχει και θα το αξιοποιήσεις αργότερα. Απλα κρατήσου τωρα και μην της στέλνεις μεχρι νεωτέρας.

  4. #49
    Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    40
    Κρατηθηκα και δεν εκανα τιποτα,εκανε εκεινη τελικα..εχω βαφτισει 1 κοριτσακι,οταν ημασταν μαζι,οποτε θεωρητικα ειναι κ αυτη νονα,το σαββατο κανονισε να παει επισκεψη στο κοριτσακι και με πηρε τηλ να παμε μαζι,το επαιξα λιγο δυσκολος αλλα πηγα,περασαμε ολη τη μερα σχεδον μαζι,και παραδοξος περασαμε πολυ ωραια,η συμπεριφορα της ηταν σαν να ημαστε μαζι..χθες ηταν το μνημοσυνο του πατερα μου,ηταν κανονικα εκει,περασαμε αρκετες ωρες μαζι μετα την εκκλησια,βολτες και καφεδακι σε πολυ ωραιο και χαλαρο κλιμα..και παλι εδειχνε να περναει ωραια..απο χθες το απογευμα που εφυγε δεν εχουμε ξαναμιλησει..να στειλω η μηπως να περιμενω,χωρις να νιωσει καμια πιεση,μεχρι να κανει την επομενη κινηση?

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Πολυ θετικά ολα αυτα, εχεις πολυ καλές πιθανότητες, απλα θα το πας λάου-λάου. Δεν θα της στείλεις τωρα για λιγες μέρες. Εκει που βγήκατε με το κοριτσάκι τι λέγατε?

  6. #51
    Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    40
    Τιποτα συγκεκριμενο,απλα παιζαμε με το κοριτσακι αστειακια και τετια,ωραιο κλιμα χαλαρο..φυγαμε μαζι πηγαμε μια βολτα,και παλι στο χαλαρο,χωρις καμια αναφορα στα παλια..ειπαμε καληνυχτα και τελος..

  7. #52
    Της είπες την άλλη φορά " εγώ ξέρω τι θέλω όταν το βρεις και εσύ πες"

    Που ειναι πολύ καλή κίνηση και με αξιοπρέπεια

    Και τώρα σε πήρε τηλ και χωρις να σου πει να είστε μαζι... Πήγες , τη διασκέδασες, της εδωσες τη δόση της για τη ψευδαίσθηση ζευγαριού... Κομπλέ.

  8. #53
    Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    40
    Καπως ετσι εγινε..

  9. #54
    Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    40
    Και παλι μπερδεμενα μηνυματα..χθες ηρθε για καφε στο μαγαζι,κατσαμε μια ωριτσα μαζι,αστειακια χαλαρα,εδειχνε να το απολαμβανει..μου πεταξε καποιες σποντες για το παρελθον μας μεταξυ σοβαρου και αστειου..στο δρομο για το μαγαζι συναντησε τη μητερα του κοριτσιου που βαφτισαμε,τη ρωτησε αν σκοπευει να τα ξαναβρουμε η τι θα γινει,η απαντηση ηταν δεν ξερω,ειμαι καλα και ας τα αφησουμε αυτα..αυτα τα εμαθα πολυ αργοτερα..την κυριακη την εχουν καλεσει για φαγητο οι κουμπαροι μας,τη ρωτησαν για ν καλεσουν και εμενα και ειπε αν δεν ερθει ο κωστας δε θα ερθω ουτε κ εγω..πως να το χειριστω?

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Οι σπόντες αυτες ποιες ηταν; τι ειπε δηλαδη;

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Kostaskerkyra View Post
    Και παλι μπερδεμενα μηνυματα..χθες ηρθε για καφε στο μαγαζι,κατσαμε μια ωριτσα μαζι,αστειακια χαλαρα,εδειχνε να το απολαμβανει..μου πεταξε καποιες σποντες για το παρελθον μας μεταξυ σοβαρου και αστειου..στο δρομο για το μαγαζι συναντησε τη μητερα του κοριτσιου που βαφτισαμε,τη ρωτησε αν σκοπευει να τα ξαναβρουμε η τι θα γινει,η απαντηση ηταν δεν ξερω,ειμαι καλα και ας τα αφησουμε αυτα..αυτα τα εμαθα πολυ αργοτερα..την κυριακη την εχουν καλεσει για φαγητο οι κουμπαροι μας,τη ρωτησαν για ν καλεσουν και εμενα και ειπε αν δεν ερθει ο κωστας δε θα ερθω ουτε κ εγω..πως να το χειριστω?
    εισαι διατεθιμενος να το παρεις το κοριτσι ΑΜΕΣΑ, αν τα βρειτε και επιστρεψει, ή θελεις να συνεχισετε μια σχεση οπως εισασταν "και βλεπουμε";

  12. #57
    Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    40
    Αυτο το ηθελα και πριν,αλλα δεν το εδειξα..στην ουσια αυτος ειναι και ο λογος που χωρισαμε,η στασιμοτητα..ουτε κ εμενα μ αρεσε αυτη η στασιμοτητα,θελω να εξελιχθει αυτη η σχεση,και ξερω οτι κ αυτη το ηθελε πολυ..το θεμα ειναι τωρα μετα απο ολα αυτα πως θα γινει να ξεπερασει τους ενδιασμους και οτι φοβιες εχει και να με εμπιστευθει ξανα..
    Last edited by Kostaskerkyra; 03-02-2023 at 12:26.

  13. #58
    Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    40
    Η μια ηταν τα γενεθλια της που πλησιαζουν,το επαιξα οτι και καλα δε θυμομουν αν ειναι 21 η 22,τοσα χρονια δε σ ενδιεφερε τωρα ξαφνικα σ ενδιαφερει,με χαμογελο παντα..κατι που δεν ισχυει και το ξερει..μετα θυμηθηκε 2 αστεια περιστατικα απο 1 ταξιδι που πηγαμε το σεπτεμβρη,τα ανεφερε στο ασχετο για να γελασουμε

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Kostaskerkyra View Post
    Αυτο το ηθελα και πριν,αλλα δεν το εδειξα..στην ουσια αυτος ειναι και ο λογος που χωρισαμε,η στασιμοτητα..ουτε κ εμενα μ αρεσε αυτη η στασιμοτητα,θελω να εξελιχθει αυτη η σχεση,και ξερω οτι κ αυτη το ηθελε πολυ..το θεμα ειναι τωρα μετα απο ολα αυτα πως θα γινει να ξεπερασει τους ενδιασμους και οτι φοβιες εχει και να με εμπιστευθει ξανα..
    το καταλαβα οτι αυτος ηταν ο λογος.
    ποιο ειναι το προβλημα σου; εχεις φοβο δεσμευσης;
    οταν ειδες οτι αρχισε να ξενερωνει, γιατι δεν κινητοποιηθηκες, αφου το ηθελες κι εσυ;
    πως να σε εμπιστευθει;
    ασε τα μισολογα και κανε μια ξεκαθαρη εξηγηση:
    "εχεις δικιο, αφηνα τον χρονο να περναει χωρις να υπαρχει λογος, γυρνα πισω και βαλε ο,τι ημερομηνια θελεις εσυ, να παντρευτουμε"
    πως σου φαινεται;;;;

  15. #60
    Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    40
    Εδω καλα καλα δε μιλαμε,βασικα μια μιλαμε 2 δε μιλαμε..προβλημα δεσμευσης οχι δεν εχω,δε μπορω να σου πω γιατι δεν κινητοποιηθηκα,δεν ξερω γιατι..ισως γιατι η ζωη κυλαει πολυ γρηγορα..την εξηγηση αυτη την εκανα,αλλα ηταν αργα..επισης πηρα ολη την ευθυνη,παραδεχτηκα ολα τα λαθη μου και δεν εκατσα να ψαξω τα δικα της,σε μια σχεση κανουν και οι 2 λαθη..
    Το θεμα ειναι τωρα τι κανουμε?απ τη στιγμη που βλεπω οτι απολαμβανει καθε λεπτο που βρισκετε μαζι μου,και απ τις κινησεις της αισθηματα υπαρχουν,υπαρχει ομως και φοβος και αμφιβολιες..

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Similar Threads

  1. Χωρισμός επανασύνδεση
    By Stuck1424 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 54
    Last Post: 16-12-2020, 01:22
  2. Χωρισμός-Επανασυνδεση
    By taekwondis in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 81
    Last Post: 22-02-2019, 06:12
  3. Χωρισμός και πιθανή επανασύνδεση
    By Melba in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 07-10-2018, 19:34
  4. Χωρισμός - Επανασύνδεση ?!?!
    By Giannis_s in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2015, 20:51
  5. επανασυνδεση
    By romantic paul in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 06-12-2012, 12:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •