Χωρισμος και επανασυνδεση - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 87 of 87
  1. #76
    Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    40
    Να σκεφτει τι θελει να κανει..

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Kostaskerkyra View Post
    Να σκεφτει τι θελει να κανει..
    ποσος χρονος χρειαζεται για να σκεφτει τι θελει να κανει;;;
    ειχατε σχεση, ΧΡΟΝΙΑ!
    σε ξερει σαν την τσεπη της.
    νεα δεδομενα δεν προκειται να προκυψουν. ειναι θεμα αποφασης και οχι σκεψης..
    γιατι να θελει ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ χρονο για να παρει αυτην την αποφαση;;;;
    ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΙΛΛΗΜΑ....

  3. #78
    Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    40
    Με εμενα ομως στα ποδια της δε νομιζω να μπορεσει να παρει καμια αποφαση..

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Kostaskerkyra View Post
    Με εμενα ομως στα ποδια της δε νομιζω να μπορεσει να παρει καμια αποφαση..
    εγω δεν σου ειπα να εισαι στα ποδια της, ουτε σου ειπα να δωσεις λουλουδια...
    εγω ειπα οτι πρεπει να αποφασισει συντομα.
    επρεπε να ειχε ηδη αποφασισει ε δω και καιρο...
    οτι δεν δικαιολογειται να μην αποφασιζει τοσο καιρο, ΑΝ δεν υπαρχει καποιος αλλος..

  5. #80
    Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    40
    Καλησπερα..εχω καιρο να γραψω γιατι κρατησα αποστασεις απ την κοπελα..αυτη συνεχισε τις επισκεψεις στο μαγαζι μου αλλα αυτη τη φορα ημουν πιο ουδετερος απεναντι της..σημερα εμαθα οτι ειναι με αλλον,το στομαχι μου εγινε κομπος..απ την αλλη χαρηκα γι αυτην..πλεων ειμαι πολυ μπερδεμενος,δεν ξερω τι ισχυει και τι οχι,επισης δεν ξερω ποσο καιρο γινετε αυτο,δεν ξερω για πιο λογο εγιναν ολα αυτα αφου χωρισαμε και μεχρι προσφατα ενω υπαρχει καποιος αλλος..επισης πιστευω οτι ειναι πολυ νωρις για να προχωρησει καποιος απ τους 2..δεν αντεδρασα καθολου,δεν της εχω δειξει οτι ξερω και δε σκοπευω να το κανω..δε νομιζω οτι εχει καποιο νοημα..

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Kostaskerkyra View Post
    Καλησπερα..εχω καιρο να γραψω γιατι κρατησα αποστασεις απ την κοπελα..αυτη συνεχισε τις επισκεψεις στο μαγαζι μου αλλα αυτη τη φορα ημουν πιο ουδετερος απεναντι της..σημερα εμαθα οτι ειναι με αλλον,το στομαχι μου εγινε κομπος..απ την αλλη χαρηκα γι αυτην..πλεων ειμαι πολυ μπερδεμενος,δεν ξερω τι ισχυει και τι οχι,επισης δεν ξερω ποσο καιρο γινετε αυτο,δεν ξερω για πιο λογο εγιναν ολα αυτα αφου χωρισαμε και μεχρι προσφατα ενω υπαρχει καποιος αλλος..επισης πιστευω οτι ειναι πολυ νωρις για να προχωρησει καποιος απ τους 2..δεν αντεδρασα καθολου,δεν της εχω δειξει οτι ξερω και δε σκοπευω να το κανω..δε νομιζω οτι εχει καποιο νοημα..
    καλημερα. φαινοταν βρε κωστα...
    τουλαχιστον τωρα ξερεις τι τρεχει.
    κι εγω δεν ξερω τι νοημα εχει να της πεις οτι ξερεις κι οτι σου ελεγε ψεματα. ο,τι και να απαντησει τσαμπα χρονο θα χασεις...

  7. #82
    Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    40
    Ηρθε το πρωι και με εψαχνε στο μαγαζι..δεν εστειλε μνμ ουτε πηρε τηλεφωνο..δε θα ασχοληθω καθολου
    Ας κανει αυτη πλεων κινησεις
    Βασικα ας κανει οτι θελει

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Kostaskerkyra View Post
    Ηρθε το πρωι και με εψαχνε στο μαγαζι..δεν εστειλε μνμ ουτε πηρε τηλεφωνο..δε θα ασχοληθω καθολου
    Ας κανει αυτη πλεων κινησεις
    Βασικα ας κανει οτι θελει
    νομιζω, οτι αυτο ειναι το καλυτερο που εχεις να κανεις..

  9. #84
    Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    40
    Καλημερα..βρηκε το θαρρος τελικα και ηρθε να μου μιλησει..ηρθε χθες να μου το πει πριν το μαθω απο αλλους,μονο που το ηξερα ηδη..οτι αυτο γινετε τις τελευταιες μερες και οχι πιο πριν,οτι δεν ξερει αν νιωθει κατι γι αυτον απλα επρεπε να το κανει..τη ρωτησα γιατι το κανει και η απαντηση ηταν γιατι εισαι μαλακας εβαλε τα κλαματα και εφυγε..να σας πω την αληθεια δεν την καταλαβενω πλεων,ειναι πολυ αλοπροσαλες οι αντιδρασεις της και το περιεργο ειναι οτι ολα αυτα τα χρονια δεν μου ειχε δειξει κανενα σημαδι,σα να ειναι αλλος ανθρωπος..για εμενα το θεμα ληγει εδω,σας ευχαριστω για τη βοηθεια και τις συμβουλες..αν και κατι μου λεει οτι θα εχουμε πολλα επεισοδια ακομα

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Kostaskerkyra View Post
    Καλημερα..βρηκε το θαρρος τελικα και ηρθε να μου μιλησει..ηρθε χθες να μου το πει πριν το μαθω απο αλλους,μονο που το ηξερα ηδη..οτι αυτο γινετε τις τελευταιες μερες και οχι πιο πριν,οτι δεν ξερει αν νιωθει κατι γι αυτον απλα επρεπε να το κανει..τη ρωτησα γιατι το κανει και η απαντηση ηταν γιατι εισαι μαλακας εβαλε τα κλαματα και εφυγε..να σας πω την αληθεια δεν την καταλαβενω πλεων,ειναι πολυ αλοπροσαλες οι αντιδρασεις της και το περιεργο ειναι οτι ολα αυτα τα χρονια δεν μου ειχε δειξει κανενα σημαδι,σα να ειναι αλλος ανθρωπος..για εμενα το θεμα ληγει εδω,σας ευχαριστω για τη βοηθεια και τις συμβουλες..αν και κατι μου λεει οτι θα εχουμε πολλα επεισοδια ακομα
    καλημερα.
    ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι δεν εγινε τις τελευταιες μερες, τις τελευταιες μερες πηρε την αποφαση, γι αυτο και μαθευτηκε..
    τα κλαματα και το "μαλακας", δειχνουν οτι ειχε ΔΙΛΛΗΜΑ. και οτι ακομα και τωρα αν και αποφασισε, δεν ειναι σιγουρη οτι εκανε καλα.
    η ιστορια θα δειξει, αν θα κολλησουν ή θα μετανιωσει...
    εσυ; τι θα κανεις;
    θα κρατας το φαναρι μηπως και το ξανασκεφτει;

    διοτι δεν βλεπω να εχεις τραβηξει γραμμη. εισαι ετοιμος ηδη για τα νεα επεισοδια..

  11. #86
    Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    40
    Δε θα κρατησω κανενα φαναρι,παμε παρακατω..αλλα για να μην λεω μαλακιες δεν ξερω τι θα γινει και πως θα ειμαι σε 3 4 5 μηνες αν οντως ξαναεμφανιστει και μου τα πει περιεργα..οπως ειπες και λιο πανω η ιστορια θα δειξει..τωρα ομως δεν υπαρχει καμια περιπτωση ουτε καν να το συζητησω..οσο για τα επεισοδια το λεω μονο και μονο απο αυτα που μου ειπε,οτι δεν την ειδα ουτε ερωτευμενη ουτε και πολυ σιγουρη για τις κινησεις της

  12. #87
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    106
    Πάντως αυτό το ''είσαι μαλάκας'', σου κλαίγομαι για αυτό αλλά έπιασα το επόμενο κλαράκι μου σαν μαϊμού γιατί πρέπει να έχω οπωσδήποτε κάποιον να με προσέχει - τον θέλω δεν τον θέλω - είναι πολύ sad. Και ήρθε και στο είπε κιόλας, λες και σε αφορά, αφού σε χώρισε, τέλος.
    Εμένα όλο αυτό το ανασφαλές παιδιάρισμα θα με ξενέρωνε τελείως.
    Εσύ βέβαια χειρίσου το όπως θες.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. Χωρισμός επανασύνδεση
    By Stuck1424 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 54
    Last Post: 16-12-2020, 01:22
  2. Χωρισμός-Επανασυνδεση
    By taekwondis in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 81
    Last Post: 22-02-2019, 06:12
  3. Χωρισμός και πιθανή επανασύνδεση
    By Melba in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 07-10-2018, 19:34
  4. Χωρισμός - Επανασύνδεση ?!?!
    By Giannis_s in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2015, 20:51
  5. επανασυνδεση
    By romantic paul in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 06-12-2012, 12:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •