Να τον αφήσω οριστικά ή όχι; - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 106 to 120 of 174
  1. #106
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    10
    Remedy&warriorpriestes
    Όσα περιγράφετε είναι η αλήθεια.
    Αν πεις όμως την αλήθεια εδώ μέσα είσαι απατημένη σύζυγος η ψεύτικος λογαριασμός γιατί κάποιοι βλέπουν φαντάσματα.

    Δε ξέρω και αν έχει νόημα να τους τα γράφεις, σου λέει η άλλη που έκανε το θέμα "" εμενα το σεξ με ενδιαφέρει μόνο απο τον παντρεμένο, να περάσω καλά ""
    Το ενα ψέμα πάνω στο άλλο ψέμα λες και αν ήθελε το σεξ δε θα το έβρισκε παντού, γιατί ενώ λέει πρώτα να περάσω καλά θέλω μετά αναφέρει ότι οι υπόλοιποι που πέρασαν απ την ζωή της ήταν βλακες και δεν της έκαναν το κλικ. Τι σε νοιάζει κοπέλα μου ότι ηταν βλακες; σεξ δεν ήθελες; φασκει και αντιφασκει. Με την παραμύθα του δεσμευμενου τσίμπησε αυτό είναι όλο.

    Τελος πάντων αν δε μπορεί να το παραδεχτεί στον εαυτό της, πρόβλημα της.
    Όταν όμως ανοίγετε ενα θέμα σημαίνει ότι κάτι σας απασχολεί, μη τα γυρνάτε μετά τούμπα επειδή δε σας αρέσουν οι απαντήσεις,διαφορετικά δεν υπάρχει λόγος να το ανοίξετε.

    Και άσχετο από το συγκεκριμένο γεγονός, εννοείται πως δε κατά κρίνουμε κάποιον που ερωτεύτηκε εναν παντρεμένο /η
    Αλλα να το έχουν χόμπι κάποιοι και να μπλέκουν εσκεμμένα αυτό είναι ανήθικο και δείχνει βαθια εσωτερικά προβλήματα..

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Με αυτον που εμπλεξε καλα εκανε κι εκεινοσ τετοιοσ ειναι

  3. #108
    Quote Originally Posted by Rubini97 View Post

    Και άσχετο από το συγκεκριμένο γεγονός, εννοείται πως δε κατά κρίνουμε κάποιον που ερωτεύτηκε εναν παντρεμένο /η..
    Τι του κάνουμε? Φιλικό πατ πατ στη πλάτη και κέρασμα ενα λίτρο παγωτό? :P

    Άλλο να ερωτευτείς έναν δεσμευμένο- παντρεμένο. Άλλο να ακολουθήσεις τα συναισθήματα σου.

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Rubini97 View Post
    Remedy&warriorpriestes
    Όσα περιγράφετε είναι η αλήθεια.
    Αν πεις όμως την αλήθεια εδώ μέσα είσαι απατημένη σύζυγος η ψεύτικος λογαριασμός γιατί κάποιοι βλέπουν φαντάσματα.

    Δε ξέρω και αν έχει νόημα να τους τα γράφεις, σου λέει η άλλη που έκανε το θέμα "" εμενα το σεξ με ενδιαφέρει μόνο απο τον παντρεμένο, να περάσω καλά ""
    Το ενα ψέμα πάνω στο άλλο ψέμα λες και αν ήθελε το σεξ δε θα το έβρισκε παντού, γιατί ενώ λέει πρώτα να περάσω καλά θέλω μετά αναφέρει ότι οι υπόλοιποι που πέρασαν απ την ζωή της ήταν βλακες και δεν της έκαναν το κλικ. Τι σε νοιάζει κοπέλα μου ότι ηταν βλακες; σεξ δεν ήθελες; φασκει και αντιφασκει. Με την παραμύθα του δεσμευμενου τσίμπησε αυτό είναι όλο.

    Τελος πάντων αν δε μπορεί να το παραδεχτεί στον εαυτό της, πρόβλημα της.
    Όταν όμως ανοίγετε ενα θέμα σημαίνει ότι κάτι σας απασχολεί, μη τα γυρνάτε μετά τούμπα επειδή δε σας αρέσουν οι απαντήσεις,διαφορετικά δεν υπάρχει λόγος να το ανοίξετε.

    Και άσχετο από το συγκεκριμένο γεγονός, εννοείται πως δε κατά κρίνουμε κάποιον που ερωτεύτηκε εναν παντρεμένο /η
    Αλλα να το έχουν χόμπι κάποιοι και να μπλέκουν εσκεμμένα αυτό είναι ανήθικο και δείχνει βαθια εσωτερικά προβλήματα..
    Δεν ξέρω για εσένα, αλλά εγώ θέλω να μου κάνει ένα κλικ ο άλλος έστω για ένα απλό σεξ.
    Με τους προηγούμενους δεν μου έβγαινε , δεν ήθελα ΟΥΤΕ ΣΕΞ . Ας αφήσουμε τις σχέσεις και τα πιο δύσκολα, εδώ λέω ότι για σεξ δεν μου έκαναν κούκου ως τώρα όσοι είχα ξεκινήσει γνωριμίες. Δεν ένιωθα τίποτα, πως το λένε!
    Με αυτόν μόνο μου βγήκε το σεξ, δεν του κάθισα με το ζόρι μπας και τον γλυκάνω και χωρίσει την άλλη, γιατί σε λίγο αυτό θα πουν ορισμένοι

  5. #110
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Τι του κάνουμε? Φιλικό πατ πατ στη πλάτη και κέρασμα ενα λίτρο παγωτό? :P

    Άλλο να ερωτευτείς έναν δεσμευμένο- παντρεμένο. Άλλο να ακολουθήσεις τα συναισθήματα σου.
    Παγωτό για επιβράβευση σίγουρα όχι ????
    Καλό είναι να αποφεύγονται αυτά, αλλά όπως βλέπεις γίνονται και μάλιστα συχνό φαινόμενο..

    Δεν είμαι η αθώα περιστερά που τα κάνει όλα τέλεια στη ζωή της για να κατά κρίνω όλες αυτές η όλους αυτούς που ερωτεύτηκαν κάποιον δεσμευμένο/η

    Αλλα νταξει... Όταν ακούς ότι δεν υπάρχουν άντρες φυσιολογικοί και ελεύθεροι για να περάσεις την ώρα σου ή και για κάτι σοβαρό... Και ορμάτε σε όποιον να ναι δε πά να έχει και οικογένεια. .. Κάπου ένα έλεος.. Εκεί δείχνει σκοπιμότητα και κακία,
    καταντάει αηδία.

  6. #111
    Ή σκοπιμότητα και κακία , ή ανασφάλεια/ χαμηλή αυτοεκτίμηση. Ισως φοβούνται να κάνουν "αληθινή" σχέση με αδέσμευτο και προτιμούν τη κρυφή, ώστε να μην επενδύσουν/ αποτύχουν :)

    Ένιγουει, εγώ στη περίπτωση εδώ δεν δίνω τόσο άδικο στη Λεμονόπιτα που πήγε με τον δεσμευμένο. Ας έμενε πιστός ο δεσμευμένος. Η Λεμονόπιτα είναι φάουλ που δεν θέλει να δει τι της λένε τόσα άτομα...

    Όσο για τον δεσμευμένο που τον βαφτίσαμε ωραίο και σωστό και άλλον σαν αυτόν που θα ξαναβρούμε, εγώ απλά θυμίζω ότι του είπε να το ληξουν και αυτός τον έπαιζε ( κυριολεκτικά :p)

    Και της λεει " βεβαίως να το λήξουμε , ειδικά αν συνεχίσουμε να βρισκόμαστε ερωτικά"

    Και στη συνέχεια της ξαναπρότεινε να βρεθούνε.

    Την έχει τόσο σιγουράκι και η έλλειψη σεβασμού πάει σύννεφο. Εγώ στη θέση της Λεμονπάι θα είχα αηδιάσει όσο δεν πάει μαζί του.

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Ή σκοπιμότητα και κακία , ή ανασφάλεια/ χαμηλή αυτοεκτίμηση. Ισως φοβούνται να κάνουν "αληθινή" σχέση με αδέσμευτο και προτιμούν τη κρυφή, ώστε να μην επενδύσουν/ αποτύχουν :)

    Ένιγουει, εγώ στη περίπτωση εδώ δεν δίνω τόσο άδικο στη Λεμονόπιτα που πήγε με τον δεσμευμένο. Ας έμενε πιστός ο δεσμευμένος. Η Λεμονόπιτα είναι φάουλ που δεν θέλει να δει τι της λένε τόσα άτομα...

    Όσο για τον δεσμευμένο που τον βαφτίσαμε ωραίο και σωστό και άλλον σαν αυτόν που θα ξαναβρούμε, εγώ απλά θυμίζω ότι του είπε να το ληξουν και αυτός τον έπαιζε ( κυριολεκτικά :p)

    Και της λεει " βεβαίως να το λήξουμε , ειδικά αν συνεχίσουμε να βρισκόμαστε ερωτικά"

    Και στη συνέχεια της ξαναπρότεινε να βρεθούνε.

    Την έχει τόσο σιγουράκι και η έλλειψη σεβασμού πάει σύννεφο. Εγώ στη θέση της Λεμονπάι θα είχα αηδιάσει όσο δεν πάει μαζί του.
    ακριβως... αυτος δειχνει σταρχιδισμο και ελλειψη σεβασμου απεναντι της, απο την αρχη μεχρι το τελος, και η λεμονια, λογω μεγαλης συναισθηματικης και σχεσιακης απειριας (πιθανον και εξαιτιας ελαφριου ασπεργκερ), αντι να δει τι πραγματικα συμβαινει, τα μεταφραζει αυτα σαν ειλικρινες ενδιαφερον και μεγαλη καυλα... ειλικρινες ενδιαφερον στο να της καταστρεψει την ζωη.. τι να πει κανεις για το αυτοπαραμυθιασμα της αλληνης..

    οσο για τις γυναικες που κανουν γνωριμιες με δεσμευμενους, δεν ειναι μια μονο κατηγορια. υπαρχουν διαφορες αιτιολογιες, ειναι αυτα που ειπε η σπουργιτα, αλλα μπορει να ειναι και ελλειψη επιλογων λογω μειωμενων δυνατοτητων (πχ, μετρια εμφανιση μια κοπελας, ή μειωμενες κοινωνικες δεξιοτητες που δεν της επιτρεπουν να κανει επιλογες για να βρει συντροφο). και ο πιο ωραιος και επιτυχημενος δεσμευμενος, δεν ειναι καθολου κελεπουρι για μια γυναικα με προσοντα κι αυτο το ξερει καλα. δεν εχει απαιτησεις λοιπον απο μια γυναικα για να την ριξει στο κρεβατι.. του αρκει που ειναι προθυμη να ανεχτει την οικογενειακη του κατασταση και πουε ιναι προθυμη να του προφερει ασφαλες (;) και δωρεαν σεξ.
    οταν το συνειδητοποιησουν αυτο γυναικες που κανουν τετοιες επιλογες θα ξενερωσει η ζωη τους και θα γελανε μαζι τους, δεν θα τους ερωτευονται.

    υπαρχει και η περιπτωση συνειδητης επιλογης βεβαια, λογω συμπλεγματων, ανταγωνιστικοτητας προς τις αλλες γυναικες κλπ.
    δεν το κανουν ολες για τους ιδιους λογους.

  8. #113
    Quote Originally Posted by WarriorPriestess View Post
    αν τον σουταρεις εσυ, εχει και σχεση και σεξ.
    αν σε σουταρει εκεινος, δεν εχεις τπτ...
    Μπα. Εφ΄όσον το αποφασίσει, μια γυναίκα τη σήμερον έχει σεξ όποτε το θελήσει. Ένας άντρας πολύ πιο δύσκολα.

    Θα σου πω ένα παράδειγμα. Αν βγει ένας εμφανίσιμος άντρας σε μια πλατεία και φωνάξει "θέλω να πηδήξω" το πιο πιθανό είναι ότι θα τον πάνε μέσα. Αν το πει μια εμφανίσιμη γυναίκα, δεν θα προλαβαίνει τα μαμίσια.

  9. #114
    Quote Originally Posted by ozric82 View Post
    Μπα. Εφ΄όσον το αποφασίσει, μια γυναίκα τη σήμερον έχει σεξ όποτε το θελήσει. Ένας άντρας πολύ πιο δύσκολα.

    Θα σου πω ένα παράδειγμα. Αν βγει ένας εμφανίσιμος άντρας σε μια πλατεία και φωνάξει "θέλω να πηδήξω" το πιο πιθανό είναι ότι θα τον πάνε μέσα. Αν το πει μια εμφανίσιμη γυναίκα, δεν θα προλαβαίνει τα μαμίσια.
    Νομίζω οποιοσδήποτε και να φωνάξει στη πλατεία θέλω να πηδήξω θα τον πάνε μέσα :p

    Πιστεύω ότι στις γυναίκες απλά είναι λιγο πιο ισομοιρασμένο το σεξ απο ότι στον αντρικό πληθυσμό, οπότε εν μέρει συμφωνώ μαζί σου. Ωστόσο και σαν γυναίκα αν δεν θες να σαβουρογαμ***ς , δεν είναι αλήθεια ότι έχεις όσο σεξ θέλεις, όποτε θέλεις.

    Αν δεν έχεις κανένα κριτήριο περα απο το να έχει πουλί, τότε ναι, θεωρητικά σε 5 λεπτά βρίσκεις εναν ,του στελνεις μήνυμα και ερχεται και σπίτι σου.

  10. #115
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by ozric82 View Post
    Μπα. Εφ΄όσον το αποφασίσει, μια γυναίκα τη σήμερον έχει σεξ όποτε το θελήσει. Ένας άντρας πολύ πιο δύσκολα.

    Θα σου πω ένα παράδειγμα. Αν βγει ένας εμφανίσιμος άντρας σε μια πλατεία και φωνάξει "θέλω να πηδήξω" το πιο πιθανό είναι ότι θα τον πάνε μέσα. Αν το πει μια εμφανίσιμη γυναίκα, δεν θα προλαβαίνει τα μαμίσια.
    δεν καταλαβες τι διαβασες.
    μιλαμε για δεσμευμενους ανδρες, οχι γενικα.

    ο ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΟΣ εχει και σχεση και σεξ. αν θελει να κανει και ξεπετες, και να τον σουταρουν οι περιστασιακες, δεν τον νοιαζει. σχεση εχει, σεξ εχει, αν θελει και ξεπετες, ισως βρει κι αλλες. εχει αρκετες απελπισμενες.

    ο αδεσμευτος ειναι αλλη ιστορια. βρισκει ευκολα σχεση, αλλα οχι τοσο ευκολα σκετο σεξ. η αδεσμευτη βρισκει οσο ξεμπαρκο σεξ θελει, αλλα οχι σχεση.
    αλλα αυτα συμβαινουν για κοινωνικους λογους. οχι επειδη οι γυναικες δεν μπορουν να κανουν σεξ χωρις συναισθημα οπως βλακωδως λενε οι ανδρες.

    μπορουν και παραμποορυν, αλλα δεν το αναζητουν, για κοινωνικους λογους...
    γι αυτο και μια γυναικα μπορει να βρει οσο ξεμπαρκο σεξ θελει. γιατι ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ, συνηθως.

  11. #116
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Παραβλέπω μερικές ανοησίες που διάβασα παραπάνω και γράφω για τους ελάχιστους που απαντούν σοβαρά :
    Ο τύπος, ενώ είχε πει ότι θα σεβαστεί την απόφαση μου, τελικά μου στέλνει οπότε βρει ευκαιρία να ρωτήσει τι κάνω και να δει αν έχω πρόθεση να ξαναβρεθούμε. Προχθές έστελνε και με ρωτούσε πως είμαι και αν είμαι καλά και του είπα κουρασμένη, και ρώτησε αν έχω κουραστεί και ψυχολογικά. Και άρχισε μετά ότι εκείνος είναι χάλια , πνίγεται έχει μελαγχολία και απαισιοδοξία και δεν μπορεί να κοιμηθεί. Τον ρώτησα γιατί τα λέει όλα αυτά σε εμένα και αν έχω κάποια ευθύνη πάνω σε αυτό και είπε ότι δεν μπορεί να με κατηγορήσει για τίποτα και ότι είμαι από τις καλύτερες κοπέλες που έχει γνωρίσει και αμφιβάλει αν θα γνωρίσει ποτέ άλλη σαν εμένα. Ρώτησε άμα έχω βρει άλλον και του είπα ότι δεν νιώθω ακόμα έτοιμη αλλά κάποια στιγμή θα προχωρήσω να βρω αυτό που πραγματικά θέλω.
    Και τότε με καληνυχτισε λέγοντας πως θα προσπαθήσει να κοιμηθεί.
    Σήμερα του έστειλα να τον ρωτήσω αν νιώθει καλύτερα και μου είπε ότι με ευχαριστεί πολύ που νοιάζομαι.

    Γιατί τα κάνει τώρα όλα αυτά ; Ενώ έλεγε ότι δεν θα με πιέζει, πιάνει και στέλνει ανά κάποιες μέρες ...
    Εν τω μεταξύ εγώ δεν θέλω ακόμα να γνωρίσω κάποιον άλλο, αλλά σε λίγο καιρό που θα περάσω στον επόμενο τι θα γίνεται; Αν του το πω θα το δεχτεί;
    Και στο κάτω κάτω εγώ δέχτηκα ότι έχει σχέση, δεν είναι κουλο να θέλει να μαθαίνει για το αν έχω άλλους;

  12. #117
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Παραβλέπω μερικές ανοησίες που διάβασα παραπάνω και γράφω για τους ελάχιστους που απαντούν σοβαρά :
    Ο τύπος, ενώ είχε πει ότι θα σεβαστεί την απόφαση μου, τελικά μου στέλνει οπότε βρει ευκαιρία να ρωτήσει τι κάνω και να δει αν έχω πρόθεση να ξαναβρεθούμε. Προχθές έστελνε και με ρωτούσε πως είμαι και αν είμαι καλά και του είπα κουρασμένη, και ρώτησε αν έχω κουραστεί και ψυχολογικά. Και άρχισε μετά ότι εκείνος είναι χάλια , πνίγεται έχει μελαγχολία και απαισιοδοξία και δεν μπορεί να κοιμηθεί. Τον ρώτησα γιατί τα λέει όλα αυτά σε εμένα και αν έχω κάποια ευθύνη πάνω σε αυτό και είπε ότι δεν μπορεί να με κατηγορήσει για τίποτα και ότι είμαι από τις καλύτερες κοπέλες που έχει γνωρίσει και αμφιβάλει αν θα γνωρίσει ποτέ άλλη σαν εμένα. Ρώτησε άμα έχω βρει άλλον και του είπα ότι δεν νιώθω ακόμα έτοιμη αλλά κάποια στιγμή θα προχωρήσω να βρω αυτό που πραγματικά θέλω.
    Και τότε με καληνυχτισε λέγοντας πως θα προσπαθήσει να κοιμηθεί.
    Σήμερα του έστειλα να τον ρωτήσω αν νιώθει καλύτερα και μου είπε ότι με ευχαριστεί πολύ που νοιάζομαι.

    Γιατί τα κάνει τώρα όλα αυτά ; Ενώ έλεγε ότι δεν θα με πιέζει, πιάνει και στέλνει ανά κάποιες μέρες ...
    Εν τω μεταξύ εγώ δεν θέλω ακόμα να γνωρίσω κάποιον άλλο, αλλά 2.σε λίγο καιρό που θα περάσω στον επόμενο τι θα γίνεται; Αν του το πω θα το δεχτεί;
    Και στο κάτω κάτω εγώ δέχτηκα ότι έχει σχέση, δεν είναι κουλο να θέλει να μαθαίνει για το αν έχω άλλους;
    εσυ, γιατι λες ρε λεμονια;
    τα εχουμε πει, τιποτε δεν καταλαβες;
    επειδη χανει το κοροιδο που δεχεται να ειναι η καβαντζα του στο περιθωριο της "κανονικης" σχεσης του. για τι αλλο;
    θα βρει πολλες να του καθονται ενω εχει κοπελα, όποτε του δωσει αδεια εξοδου η καλη του, νομιζεις;

    2. καλε ποιο να δεχτει;;; δηλαδη, εσυ εχεις δρομολογησει να βρεις καποιον αλλον για να μπορεσεις να κανεις επανεμφανιση σε αυτον;;;;
    τι να τον κανεις τον τσιλιμπουρδακο ρε λεμονια, αν βρεις επιτελους τον "αλλον";

    ρωταει αν βρηκες αλλον γιατι θεωρει οτι εισαι νορμαλ γυναικα και θα σε χασει οριστικα αν βρεις αλλον.
    που να παει το μυαλο του οτι ψαχνεις αλλον, για να ξαναγυρισεις σε αυτον;
    αν το ηξερε, θα στον εβρισκε εκεινος...


    υ.γ. λεμονια, ηρεμα στο λεω. εισαι σοβαρα τσιμπημενη μαζι του και αυτο σε τρελαινει γιατι δεν το σηκωνει ο εγωισμος σου οτι αυτος εχει κοπελα και εισαι σε δευτερη μοιρα. σκεφτεσαι και λες απιστευτες αρλουμπες για να μην το παραδεχτεις.

  13. #118
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Παραβλέπω μερικές ανοησίες που διάβασα παραπάνω και γράφω για τους ελάχιστους που απαντούν σοβαρά :
    Ο τύπος, ενώ είχε πει ότι θα σεβαστεί την απόφαση μου, τελικά μου στέλνει οπότε βρει ευκαιρία να ρωτήσει τι κάνω και να δει αν έχω πρόθεση να ξαναβρεθούμε. Προχθές έστελνε και με ρωτούσε πως είμαι και αν είμαι καλά και του είπα κουρασμένη, και ρώτησε αν έχω κουραστεί και ψυχολογικά. Και άρχισε μετά ότι εκείνος είναι χάλια , πνίγεται έχει μελαγχολία και απαισιοδοξία και δεν μπορεί να κοιμηθεί. Τον ρώτησα γιατί τα λέει όλα αυτά σε εμένα και αν έχω κάποια ευθύνη πάνω σε αυτό και είπε ότι δεν μπορεί να με κατηγορήσει για τίποτα και ότι είμαι από τις καλύτερες κοπέλες που έχει γνωρίσει και αμφιβάλει αν θα γνωρίσει ποτέ άλλη σαν εμένα. Ρώτησε άμα έχω βρει άλλον και του είπα ότι δεν νιώθω ακόμα έτοιμη αλλά κάποια στιγμή θα προχωρήσω να βρω αυτό που πραγματικά θέλω.
    Και τότε με καληνυχτισε λέγοντας πως θα προσπαθήσει να κοιμηθεί.
    Σήμερα του έστειλα να τον ρωτήσω αν νιώθει καλύτερα και μου είπε ότι με ευχαριστεί πολύ που νοιάζομαι.

    Γιατί τα κάνει τώρα όλα αυτά ; Ενώ έλεγε ότι δεν θα με πιέζει, πιάνει και στέλνει ανά κάποιες μέρες ...
    Εν τω μεταξύ εγώ δεν θέλω ακόμα να γνωρίσω κάποιον άλλο, αλλά σε λίγο καιρό που θα περάσω στον επόμενο τι θα γίνεται; Αν του το πω θα το δεχτεί;
    Και στο κάτω κάτω εγώ δέχτηκα ότι έχει σχέση, δεν είναι κουλο να θέλει να μαθαίνει για το αν έχω άλλους;
    Τα θέλει ο κωλαράκος σου. Του είπες να το λήξετε. Δεν γίνεται να απαντάς πλέον ουτε στο τι κάνεις, ούτε αν έχεις άλλον.

    Και φυσικά δεν γίνεται να στέλνεις για να μάθεις αν ειναι καλα ψυχολογικά και μετά να λες , μα γιατί δεν με αφήνει ήσυχη :p Αυτός δεν σέβεται τις αποφάσεις σου, αλλά δεν τις σέβεσαι ούτε εσύ.

    Το να μείνετε φίλοι και να λέτε τα γκομενικά σας είναι αστείο. Σε απασχολεί κιολας αν θα δεχτεί τον επόμενο?

  14. #119
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Τα θέλει ο κωλαράκος σου. Του είπες να το λήξετε. Δεν γίνεται να απαντάς πλέον ουτε στο τι κάνεις, ούτε αν έχεις άλλον.

    Και φυσικά δεν γίνεται να στέλνεις για να μάθεις αν ειναι καλα ψυχολογικά και μετά να λες , μα γιατί δεν με αφήνει ήσυχη :p Αυτός δεν σέβεται τις αποφάσεις σου, αλλά δεν τις σέβεσαι ούτε εσύ.

    Το να μείνετε φίλοι και να λέτε τα γκομενικά σας είναι αστείο. Σε απασχολεί κιολας αν θα δεχτεί τον επόμενο?
    νομιζω οτι κατι δεν καταλαβες.
    την ανησυχει, μηπως οταν βρει καποιον, δεν θα δεχτει ο παντρεμενος να πηδιουνται ενω θα εχει κι αλλον παραλληλα...

  15. #120
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    νομιζω οτι κατι δεν καταλαβες.
    την ανησυχει, μηπως οταν βρει καποιον, δεν θα δεχτει ο παντρεμενος να πηδιουνται ενω θα εχει κι αλλον παραλληλα...
    Εγώ κατάλαβα ότι σκοπεύει η Λεμονπάι να κρατήσουν επικοινωνία αλλά να μην συνεχίζουν ερωτικά γιατί χαλάστηκε.

Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast

Similar Threads

  1. Να αφήσω την Ελλάδα;
    By Runner92 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 25-11-2021, 17:53
  2. Να τον αφήσω ή όχι πρώτη σχέση, ομοφυλόφιλος
    By alberto18A.K. in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 17
    Last Post: 09-10-2021, 19:14
  3. Πώς να τον αφήσω ... ?
    By kitty23 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 44
    Last Post: 23-10-2015, 01:11
  4. Να τον αφήσω να φύγει;
    By Chris.x in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 11
    Last Post: 22-10-2015, 23:53
  5. Χωρίσαμε οριστικά
    By straw in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 14-01-2014, 05:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •