Να τον αφήσω οριστικά ή όχι; - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 12 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 121 to 135 of 174
  1. #121
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,598
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Εγώ κατάλαβα ότι σκοπεύει η Λεμονπάι να κρατήσουν επικοινωνία αλλά να μην συνεχίζουν ερωτικά γιατί χαλάστηκε.
    εγω παλι καταλαβα, οτι θελει να βρει ανδρα και να παει να του πει "να, τωρα πουε χω κι εγω καποιον για οταν με παρατας, εχεις κι εσυ την αρραβωνιαστικια σου, μπορουμε να πηδιομαστε ισοτιμα"...

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Αλλά αντ άλλων.
    ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ λέμε, εγώ έστειλα μόνο τότε που έπρεπε να τον ενημερώσω για ένα θέμα υγείας και εχθές για να ρωτήσω αν είναι καλύτερα και σταμάτησα την κουβέντα αλλά εκείνος συνέχισε

    Άλλον θα βρω για να μπορώ να κάνω παραπάνω πράγματα και για να μην νιώθει ότι έχει το πάνω χέρι επειδή εκείνος έχει την καβατζα την αρραβωνιαστικιά για το σίγουρο του

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Επίσης πάνω σε αυτό που ειπώθηκε ότι ο παντρεμένος έχει και σχέση και σεξ οπότε χέστηκε για τις περιστασιακές, τότε γιατί μου ξαναστελνει αφού χέστηκε; Κι αν είχε τόσο καλό σεξ γιατί το ψάχνει αλλού ;

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,598
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Αλλά αντ άλλων.
    ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ λέμε, εγώ έστειλα μόνο τότε που έπρεπε να τον ενημερώσω για ένα θέμα υγείας και εχθές για να ρωτήσω αν είναι καλύτερα και σταμάτησα την κουβέντα αλλά εκείνος συνέχισε

    Άλλον θα βρω για να μπορώ να κάνω παραπάνω πράγματα και για να μην νιώθει ότι έχει το πάνω χέρι επειδή εκείνος έχει την καβατζα την αρραβωνιαστικιά για το σίγουρο του
    καταλαβες τωρα σπουργιτα;
    αυτο που καταλαβα, ισχυει.
    θελει να συνεχισει με τον παντρεμενο, οταν θα εχει γκομενον ομως, οχι τωρα που ειναι καβαντζα, για να μην εχει το πανω χερι ο παντρεμενος και νομιζει οτι περιμενει μονο απο αυτον.
    να τον ακους τον καπετανιο...

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καταλαβες τωρα σπουργιτα;
    αυτο που καταλαβα, ισχυει.
    θελει να συνεχισει με τον παντρεμενο, οταν θα εχει γκομενον ομως, οχι τωρα που ειναι καβαντζα, για να μην εχει το πανω χερι ο παντρεμενος και νομιζει οτι περιμενει μονο απο αυτον.
    να τον ακους τον καπετανιο...
    Καβατζα δεν πρόκειται να γίνω και του το ξεκαθάρισα ότι την επόμενη φορά αν βρεθούμε δεν θα δεχτώ να μας ενοχλήσουν και γενικά τίποτα λιγότερο από την καλοπέραση μου. Εξάλλου καβατζες εγώ θεωρώ ότι είναι οι μόνιμες σύντροφοι και όχι οι ερωμένες. Όσοι κερατωνουν επιλέγουν για μόνιμες κάποιες πιο βολικές για σχέση και όχι γυναίκες με τις οποίες θα ένιωθαν ανασφάλεια. Όπως είπε κάποιος πριν επειδή οι άντρες δυσκολεύονται να βρουν σεξ δεν ρισκάρουν να μείνουν χωρίς κοκο. Βλέπουμε πόσο χαμηλά πέφτουν κάποιοι για να βρουν σεξ.
    Αλλά αυτό που δεν μπορώ να δεχτώ είναι ότι δεν το παραδέχονται και θέλουν να μας πείσουν ότι πηδάνε. Ποιοι πηδάνε; Αυτοί που δεν ξέρουν καλά καλά να μπουν; Ρώτα λίγο νέες γυναίκες να δεις πως έχουν γίνει οι άντρες σήμερα , που έχουν εθιστεί στο πορνό και δεν ξέρουν να κάνουν σεξ γιατί νομίζουν η ζωή είναι τσόντα και έτσι φέρονται στην παρτενέρ. Εσείς στην εποχή σας αντε να είχατε κανενα πορνοπεριοδικο.
    Γιατί στα 27 μου δεν είχα ερεθιστεί με κανέναν από όσους έκανα κάτι, ενώ τελικά δεν είμαι ούτε ασεξουαλ ούτε τίποτα; Και με όσες το έχω συζητήσει το επιβεβαιώνουν ότι οι περισσότεροι έχουν σεξουλικα προβλήματα, δεν τους σηκώνεται, τους πέφτει την ώρα της πράξης, δεν βρίσκουν την τρύπα. Δεν το πάω μακριά και ο δικός μου που έχει δύο χρόνια σχέση δεν την έβρισκε παρά μόνο σε συγκεκριμένη στάση! Και τελειώνει και γρήγορα. Μια φίλη μου που έχει πάει με δέκα έλεγε ότι μόνο ο ένας ήταν καλός .
    Και εδώ μέσα και παντού στο ίντερνετ πάνε να το πουλήσουν ότι οι άντρες δίνουν έμφαση στο σεξ και διαλέγουν κιόλας άμα τους κάνει κάποια στο κρεβάτι.
    ΚΙ ΕΓΏ ΤΟ ΖΏΟΝ ψαρωνα και φοβόμουν ότι θα φαίνομαι άπειρη και δεν θα αρέσω! Τζάμπα έχασα χρόνια να στενοχωριεμαι!
    Και το πιο αστείο είναι ότι ο πρώτος μου έχει τρελαθεί στο σεξουαλικό κι όλο μου το λέει και έχει εκείνος ανασφάλεια για την επίδοση του και άμα μου αρέσει το σεξ .
    Γελάω πραγματικά με τα χάλια όλων των προβληματικών που το παίζουν εραστές και για αυτό από εδώ και περα, ειδικά τώρα που είδα ότι μια χαρά είμαι στο κρεβάτι, αρνούμαι να αφήσω τον οποιοδήποτε να έχει το πάνω χέρι!
    Όπως αποδεικνύεται ΑΥΤΟΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ όχι εμεις.
    Άμα έβρισκε (καλό) σεξ τόσο εύκολα γιατί ξαναστελνει; Άμα κάνει καλο σεξ με τη δικιά του και αν του αρέσει όντως αυτή τότε γιατί ψάχνει αλλού την απόλαυση;

  6. #126
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καταλαβες τωρα σπουργιτα;
    αυτο που καταλαβα, ισχυει.
    θελει να συνεχισει με τον παντρεμενο, οταν θα εχει γκομενον ομως, οχι τωρα που ειναι καβαντζα, για να μην εχει το πανω χερι ο παντρεμενος και νομιζει οτι περιμενει μονο απο αυτον.
    να τον ακους τον καπετανιο...
    Σου βγάζω το καπέλο, είναι χειρότερη απο ότι φανταζόμουν .

    ΑΥΤΟΣ ΤΗΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΛΕΜΕ , αυτή να , 1-2 φορες ΜΟΝΟ
    Καβάτζα ? Ποιά καβάτζα? :') εχω κλάψει

  7. #127
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Καβατζα δεν πρόκειται να γίνω και του το ξεκαθάρισα ότι την επόμενη φορά αν βρεθούμε δεν θα δεχτώ να μας ενοχλήσουν και γενικά τίποτα λιγότερο από την καλοπέραση μου. Εξάλλου καβατζες εγώ θεωρώ ότι είναι οι μόνιμες σύντροφοι και όχι οι ερωμένες. Όσοι κερατωνουν επιλέγουν για μόνιμες κάποιες πιο βολικές για σχέση και όχι γυναίκες με τις οποίες θα ένιωθαν ανασφάλεια. Όπως είπε κάποιος πριν επειδή οι άντρες δυσκολεύονται να βρουν σεξ δεν ρισκάρουν να μείνουν χωρίς κοκο. Βλέπουμε πόσο χαμηλά πέφτουν κάποιοι για να βρουν σεξ.
    Αλλά αυτό που δεν μπορώ να δεχτώ είναι ότι δεν το παραδέχονται και θέλουν να μας πείσουν ότι πηδάνε. Ποιοι πηδάνε; Αυτοί που δεν ξέρουν καλά καλά να μπουν; Ρώτα λίγο νέες γυναίκες να δεις πως έχουν γίνει οι άντρες σήμερα , που έχουν εθιστεί στο πορνό και δεν ξέρουν να κάνουν σεξ γιατί νομίζουν η ζωή είναι τσόντα και έτσι φέρονται στην παρτενέρ. Εσείς στην εποχή σας αντε να είχατε κανενα πορνοπεριοδικο.
    Γιατί στα 27 μου δεν είχα ερεθιστεί με κανέναν από όσους έκανα κάτι, ενώ τελικά δεν είμαι ούτε ασεξουαλ ούτε τίποτα; Και με όσες το έχω συζητήσει το επιβεβαιώνουν ότι οι περισσότεροι έχουν σεξουλικα προβλήματα, δεν τους σηκώνεται, τους πέφτει την ώρα της πράξης, δεν βρίσκουν την τρύπα. Δεν το πάω μακριά και ο δικός μου που έχει δύο χρόνια σχέση δεν την έβρισκε παρά μόνο σε συγκεκριμένη στάση! Και τελειώνει και γρήγορα. Μια φίλη μου που έχει πάει με δέκα έλεγε ότι μόνο ο ένας ήταν καλός .
    Και εδώ μέσα και παντού στο ίντερνετ πάνε να το πουλήσουν ότι οι άντρες δίνουν έμφαση στο σεξ και διαλέγουν κιόλας άμα τους κάνει κάποια στο κρεβάτι.
    ΚΙ ΕΓΏ ΤΟ ΖΏΟΝ ψαρωνα και φοβόμουν ότι θα φαίνομαι άπειρη και δεν θα αρέσω! Τζάμπα έχασα χρόνια να στενοχωριεμαι!
    Και το πιο αστείο είναι ότι ο πρώτος μου έχει τρελαθεί στο σεξουαλικό κι όλο μου το λέει και έχει εκείνος ανασφάλεια για την επίδοση του και άμα μου αρέσει το σεξ .
    Γελάω πραγματικά με τα χάλια όλων των προβληματικών που το παίζουν εραστές και για αυτό από εδώ και περα, ειδικά τώρα που είδα ότι μια χαρά είμαι στο κρεβάτι, αρνούμαι να αφήσω τον οποιοδήποτε να έχει το πάνω χέρι!
    Όπως αποδεικνύεται ΑΥΤΟΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ όχι εμεις.
    Άμα έβρισκε (καλό) σεξ τόσο εύκολα γιατί ξαναστελνει; Άμα κάνει καλο σεξ με τη δικιά του και αν του αρέσει όντως αυτή τότε γιατί ψάχνει αλλού την απόλαυση;

    Να παραδεκτώ με έκανες και γέλασα,ειδικά αυτό με την τρύπα...χαχαχαχαχαχα..συγγν� �μη αλλά τι τρύπα είναι αυτή και δεν την βρίσκουν η σπηλιά του Νταβέλη? Φως δεν ανάβουν ? Εν μέρει δεν έχεις άδικο πολλοί εκει έξω έχουν θέματα το κυριότερο δεν φλερτάρουν,δεν ξέρουν να μιλήσουν,δεν ξέρουν να προσεγγίσουν...Βλέπω πολλές νεες γυναίκες μόνες η γυναικοπαρέες στα μαγαζιά και όλοι είναι με τα κινητά το κεφαλι προς τα κατω κοιταει οθονη..η μεσα στα αυτοκινητα η συνοδηγος συντροφος στο κινητο και ο αντρας στην κοσμαρα του

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by WarriorPriestess View Post
    Να παραδεκτώ με έκανες και γέλασα,ειδικά αυτό με την τρύπα...χαχαχαχαχαχα..συγγν� �μη αλλά τι τρύπα είναι αυτή και δεν την βρίσκουν η σπηλιά του Νταβέλη? Φως δεν ανάβουν ? Εν μέρει δεν έχεις άδικο πολλοί εκει έξω έχουν θέματα το κυριότερο δεν φλερτάρουν,δεν ξέρουν να μιλήσουν,δεν ξέρουν να προσεγγίσουν...Βλέπω πολλές νεες γυναίκες μόνες η γυναικοπαρέες στα μαγαζιά και όλοι είναι με τα κινητά το κεφαλι προς τα κατω κοιταει οθονη..η μεσα στα αυτοκινητα η συνοδηγος συντροφος στο κινητο και ο αντρας στην κοσμαρα του

    Φως υπήρχε άπλετο, μέρα μεσημέρι ήταν. Εγώ ξαπλωμένη ανάσκελα από κάτω και αυτός από πάνω μου και έλεγε δεν μπορεί να μπει, ζητούσε να καθίσω πάνω του εγώ για να το κάνουμε! Έμπαινε χωρίς να είμαι αρκετά υγρή και μια φορά είχε βάλει και δάχτυλο χωρίς να είμαι ακόμη υγρή και πόνεσα πολύ (και άλλος το έχει κάνει αυτό). Δεν καταλαβαίνουν ότι δεν το κάνουν από την αρχή αυτό, αλλά πρέπει να περιμένουν να υγρανθεί η γυναίκα;
    Τελικά μπήκε σε μια παράξενη στάση και μόνο σε αυτήν μπορούσε να μπει, στις άλλες πήγαινε να μπει αλλού και έλεγε ότι δεν χωράει, μα έμπαινε λάθος! Πώς γίνεται σε μια στάση να χωράει και σε άλλη όχι; Και το είπε μετά ότι μόνο σε συγκεκριμένες στάσεις του είναι εύκολο να το βρει. Με ρωτούσε κιόλας αν μπήκε.Και στα προκαταρκτικά τελείωνε πολύ γρήγορα. Απορώ τι στο καλό έκανε με την άλλη τρία χρόνια σχεδόν!
    Και κάποιοι άλλοι που είχα κάνει προκαταρκτικά τα ίδια, δηλαδή τέλειωναν γρήγορα, αυτοί ήταν και πιο ατσούμπαλοι στα φιλιά, στα χάδια κιόλας, αλλά τελικά ήταν πολυ σοφή απόφαση που δεν προχώρησα.
    Σαν ζώα έχουν καταντήσει, έχουν καεί στις τσόντες και απο κοινωνικές δεξιότητες, φλερτ κλπ δεν έχουν ιδέα. Μόνο μέσω ίντερνετ φλερτάρουν και όσοι φλερτάρουν από κοντά λένε βλακείες και καταντάμε να γελάμε.

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    148
    Συγνώμη ρε Λεμονοπιτα, μήπως το μαρτζαφλαρι του κυρίου δεν ήταν Ντούρο για αυτό και η δυσκολία στη διείσδυση;

  10. #130
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Ντούρο ήταν από θέμα στύσης, και δεν ήταν και κανένα φοβερό μέγεθος για να είναι ότι δεν χωράει. Χωραγε όταν βρήκε την τρυπα

  11. #131
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,350
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Σεξ δεν έκανα τόσα χρόνια γιατί δεν γουσταρα όσους είχε πάει να γίνει κάτι. Δεν ένιωθα το παραμικρό από επιθυμία και είχα αρχίσει να πιστεύω ότι είμαι ασεξουαλ . Με εκείνον απλά μου βγήκαν όλα φυσικά , δεν μου πήρε καιρό να θέλω να ολοκληρώσω. Δεν είναι ότι το φύλαγα για πάρτη του. Ούτε έχει σημασία η πρώτη φορά , έχει μεγαλοποιηθει ότι πρέπει να είναι με κάποιον "σωστό" λες και ξέρουμε ότι δεν θα μας βγει σκαρτος αργότερα ή λες και μετράει η μία φορά σε σχέση με τις περισσότερες που θα ακολουθήσουν στην υπόλοιπη ζωή μας. Εγώ με αυτόν ήθελα να το κάνω και με αυτόν το έκανα.
    Δεν με νοιάζει να χωρίσει γιατί δεν θα τον εμπιστευόμουν ποτέ για να κάνω σχέση μαζί του. Όχι ότι εμπιστεύομαι γενικά τους άντρες.
    Και το θέμα υγείας κατά κάποιον τρόπο τον αφορούσε.

    Εν τω μεταξύ σήμερα έστειλε και μου ζητούσε να βρεθούμε σε μερικές μέρες αλλά του είπα ότι είμαι απασχολημένη .
    Τελικά Λέμον μου προχωρησες ;
    Μπραβο σου θα πω που το πήρες απόφαση και διαπίστωσες πως στο σεξ δεν υπάρχει εμπειρία ή ικανότητα..
    Υπάρχει το θέλω και όταν το θέλω υπερισχύει το σώμα από μόνο του σε κατευθύνει για να το απολαύσεις..

    Προφανώς εσύ δεν το ήθελες γιατι διάβασα και τις μετέπειτα ανατριχιαστικες σου λεπτομέρειες θα έλεγα και το μόνο που θα πω ειναι ότι ΟΤΑΝ μια γυναίκα το θέλει ΠΡΩΤΑ εγκεφαλικα ,γιατί έτσι πάει,παράγονται και οι αντίστοιχες ορμόνες ώστε η περιοχή ,ο κολπος να είναι όπως ακριβώς πρέπει για να απολαυσει την πράξη

    Αρα εκτος απο νοητικα και βιολογικά να το πιάσουμε και εκεί ειναι προφανές ,ΔΕΝ ήθελες και τόσο οπότε σε λύση ανάγκη έπεσες ...συμβιβασμός θα έλεγα..

    Τώρα ,η επιλογή σου να πας με ένα δεσμευμένο εμένα δεν με εκπλήση..
    Ανέκαθεν είχες την επιθυμία ή καλύτερα την ζήλια προς τις άλλες κοπέλες γιατί να έχουν αυτές σύντροφο και όχι εσυ..τι περισσοτερο εχουν εκεινες απ οτι εγω ,θυμαναι πολυ καλα να λες ακκμα και απο τα πρωτα σου ποστ ...

    Μήπως λοιπόν το γεγονός ότι έχεις ένα άντρα κάποια άλλης πίστευες ότι σε εξιτάρει και προχωρήσει με τον συγκεκριμένο;
    αν ήταν και αυτός ένας λόγος διαπίστωσες δυστυχώς πως ούτε αυτή σου ή ματαιοδοξία ειναι ικανή για να αισθανθείς τι όμορφο ειβαι να κάνεις έρωτα, να απολαμβάνεις αυτή τη υπέροχη πράξη που κάτω από ιδανικές συνθήκες και όχι απαραίτητα την μεγάλη εμπειρία μπορεί να σε κάνει να αισθάνεσαι πολύ όμορφα αγάπη μου γλυκιά..

    λυπάμαι που στο λέω αλλά όσο βάζεις πολύ σημαντικά δικά σου θέματα κάτω από το χαλάκι ΠΟΤΕ δεν θα βρεις έξτρα που να σε κάνει να αισθανθείς την ομορφιά που υπάρχει οτα δύο άνθρωποι κάνουν έρωτα και δεν προσπαθουν απλα να πηδιουνται σαν τα ζωάκια μας ...

    Δούλεψε αγάπη μου γλυκιά επιτέλους με τον ευατο σου και σταμάτα να ασχολείσαι με τους άλλους..
    Εσύ ή ίδια στερείς από τον ευατο σου αυτή την χαρά και την αίσθηση...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #132
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,672
    Εγω εδω θα προσθεσω γνωρισα 2 κοπελεσ η μια νομιζει οτι οι γυναικεσ ειναι για χαβαλε κι η αλλη νομιζει οτι χωρισ λεφτα δεν εκφραζετε γτ ειναι ακριβα αυτα τα πραγματα θελετε να σχολιασω πωσ το βλεπει ο αντρασ θα σασ πω ετσι κ του παρεισ τον εγκεφαλο ειναι δικοσ σου για παντα εσεισ ασχολειστε με οτι να ναι εκτοσ απο τον εγκεφαλο αν δεν γραψεισ στην ψυχη του τι περιιμενεισ χαιρι αυτα απο το μετωπο

  13. #133

  14. #134
    Bubble36
    Guest
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 23-02-2023 at 11:09.

  15. #135
    kopela93
    Guest
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 23-02-2023 at 11:21.

Page 9 of 12 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Similar Threads

  1. Να αφήσω την Ελλάδα;
    By Runner92 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 25-11-2021, 17:53
  2. Να τον αφήσω ή όχι πρώτη σχέση, ομοφυλόφιλος
    By alberto18A.K. in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 17
    Last Post: 09-10-2021, 19:14
  3. Πώς να τον αφήσω ... ?
    By kitty23 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 44
    Last Post: 23-10-2015, 01:11
  4. Να τον αφήσω να φύγει;
    By Chris.x in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 11
    Last Post: 22-10-2015, 23:53
  5. Χωρίσαμε οριστικά
    By straw in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 14-01-2014, 05:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •