Παρενέργειες από τα φάρμακα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,338
    Quote Originally Posted by ThelwNaEimaiKala View Post
    Μήνες παίρνω τα γαμωφάρμακα από το καλοκαίρι και ακόμη είμαι στην αρχή γιατί; Ακόμη έχω άγχος. Γιατί; ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΠΈΡΑ; ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΕΙΡΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΦΕΥΡΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ; ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΓΧΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΣΕΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΑΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ; ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΝΩΝΑ; ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΙ ΒΡΟΜΑΕΙ ΕΔΩ ΠΕΡΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΝΑΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΓΧΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΣΕΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑ
    Σύντομα θα φυτεύουν ένα τσιπάκι στον εγκέφαλο που θα θεραπεύει όλες τις ασθένειες. Θα δίνει όραση και στους τυφλούς εκ γενετής!

    Να είναι καλά ο Έλον Μάσκ. Αυτό έχει ήδη γίνει στην Αυστραλία και έχει υποβληθεί αίτηση να γίνει και στις ΗΠΑ σε μεγάλη κλίμακα!


    https://www.ethnos.gr/technology/art...isthsneuralink
    Υπάρχει μόνο το Αέναο Νυν

  2. #17
    Το λες ειρωνικά για τον Έλον Μασκ ή πραγματικά τον υποστηρίζεις. Απλά δεν κατάλαβα το σχόλιό σου στο δικό μου σχόλιο.

  3. #18
    Ψυχοθεραπεία κάνω player με την ψυχίατρο. Ναι Κάτια ξέσπασα, γιατί κουράστηκα.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,338
    Quote Originally Posted by ThelwNaEimaiKala View Post
    Το λες ειρωνικά για τον Έλον Μασκ ή πραγματικά τον υποστηρίζεις. Απλά δεν κατάλαβα το σχόλιό σου στο δικό μου σχόλιο.
    Δεν ειρωνεύομαι, τα φάρμακα χωρίς παρενέργειες στα μέτρα του κάθε ενός ασθενούς είναι στόχος και ελπίδα για πολλά χρόνια τώρα.
    Αν διάβασες το άρθρο, είμαστε καθ' οδόν προς τα σαϊμποργκ. Ένα είδος ανθρώπου γενετικά τροποποιημένου υπερανθρώπου.

    Διάβασε το βιβλίο του Χαράρι "Homo Deus", ο άνθρωπος θεός, μια σύντομη ιστορία του μέλλοντος

    https://alexandria-publ.gr/shop/homo-deus/

    Η δημοκρατία και η ελεύθερη αγορά θα καταρρεύσουν όταν η Google και το Facebook θα μας γνωρίζουν καλύτερα απ’ ό,τι γνωρίζουμε τον εαυτό μας
    Υπάρχει μόνο το Αέναο Νυν

  5. #20
    Quote Originally Posted by homebod View Post
    Δεν ειρωνεύομαι, τα φάρμακα χωρίς παρενέργειες στα μέτρα του κάθε ενός ασθενούς είναι στόχος και ελπίδα για πολλά χρόνια τώρα.
    Αν διάβασες το άρθρο, είμαστε καθ' οδόν προς τα σαϊμποργκ. Ένα είδος ανθρώπου γενετικά τροποποιημένου υπερανθρώπου.

    Διάβασε το βιβλίο του Χαράρι "Homo Deus", ο άνθρωπος θεός, μια σύντομη ιστορία του μέλλοντος

    https://alexandria-publ.gr/shop/homo-deus/

    Η δημοκρατία και η ελεύθερη αγορά θα καταρρεύσουν όταν η Google και το Facebook θα μας γνωρίζουν καλύτερα απ’ ό,τι γνωρίζουμε τον εαυτό μας
    Αυτό θα ήταν ότι χειρότερο φίλε.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. παρενεργειες
    By jasmine22 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 08-12-2021, 17:25
  2. Φάρμακα και παρενέργειες
    By hollyman in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 28-06-2017, 13:16
  3. φαρμακα - μακροπροθεσμες παρενεργειες
    By boo in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 15
    Last Post: 29-09-2016, 17:32
  4. Ποιες ειναι οι παρενεργειες απο τα φαρμακα σας;
    By davidh in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 48
    Last Post: 21-12-2015, 20:42
  5. Παρενέργειες ή όχι;
    By Venidos in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 08-06-2013, 03:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •