αντικαταθλιπτικά - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    322
    Εφόσον έχεις περάσει από το στάδιο της ψυχοθεραπείας με ψυχολόγο και δεν έχεις δεί αποτέλεσμα θεωρητικά περνάς στο επόμενο στάδιο του ψυχιάτρου με αγωγή.
    Σιγά το πράγμα, κάνεις μια προσπάθεια με τα φάρμακα και αν δεις ότι είσαι καλύτερα συνεχίζεις με τις οδηγίες του γιατρού σου , αν ειχες αρρωστήσει δε θα έπαιρνες αντιβίωση? Οι κρίσεις πανικού είναι πολύ επώδυνες ,γιατί να τις περνάς και να επιβαρύνεις έτσι τον οργανισμό σου και να ζεις μια άσχημη ποιότητα ζωής?
    Το συνεχές άγχος με κρίσεις πανικού τα ψυχοσωματικά η αϋπνία κτλ είναι σίγουρα πολύ πιο επιβλαβή για τον οργανισμό σου σε σχέση με το φάρμακο.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,096
    Συμφωνώ απόλυτα με Kriti28.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    123
    Quote Originally Posted by kriti28 View Post
    Εφόσον έχεις περάσει από το στάδιο της ψυχοθεραπείας με ψυχολόγο και δεν έχεις δεί αποτέλεσμα θεωρητικά περνάς στο επόμενο στάδιο του ψυχιάτρου με αγωγή.
    Σιγά το πράγμα, κάνεις μια προσπάθεια με τα φάρμακα και αν δεις ότι είσαι καλύτερα συνεχίζεις με τις οδηγίες του γιατρού σου , αν ειχες αρρωστήσει δε θα έπαιρνες αντιβίωση? Οι κρίσεις πανικού είναι πολύ επώδυνες ,γιατί να τις περνάς και να επιβαρύνεις έτσι τον οργανισμό σου και να ζεις μια άσχημη ποιότητα ζωής?
    Το συνεχές άγχος με κρίσεις πανικού τα ψυχοσωματικά η αϋπνία κτλ είναι σίγουρα πολύ πιο επιβλαβή για τον οργανισμό σου σε σχέση με το φάρμακο.
    Έτσι ακριβώς σκέφτομαι αυτήν την στιγμή.Επισης εχω και μια δουλειά αυτην την στιγμή στον τουριστικό κλάδο που δεν μ αποφέρει πολλα κερδοι.Θελω να παρω τα φάρμακα αν μπορεσω να πάω σεζόν να εχω ένα κομποδεμα καλο και τον χειμώνα να κάτσω να δουλέψω τον εαυτό μου.Να ξεκινήσω γυμναστήριο, διατροφή και οτι δηποτε αλλο θα με βοήθησει

  4. #19
    Το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση. Απαγορεύονται τα διαφημιστικά ποστς!
    Last edited by Aeon; 04-01-2023 at 11:36.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    123
    Καλησπέρα αν διαβάσετε καλα δεν ειναι κατευθείαν ταλαιπωρουμε καιρο τώρα και μιλαω και με ψυχολόγο

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    1
    Μη είστε σίγουροι ότι θα δουλέψουν εγώ 3 μήνες cipralex δεν είδα καμία διαφορά και θα με πάρει στο LADODE μου είπε και βλέπουμε

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Αντικαταθλιπτικα
    By crixus95 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 21
    Last Post: 28-12-2022, 23:51
  2. Αντικαταθλιπτικά
    By smath in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 07-03-2022, 22:25
  3. αντικαταθλιπτικά
    By matamatoula in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 24
    Last Post: 16-03-2021, 08:28
  4. Αντικαταθλιπτικα
    By Νεραιδα in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 85
    Last Post: 28-03-2015, 11:54
  5. αντικαταθλιπτικα σε mp3...
    By james in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 21-08-2010, 15:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •