Η σχέση μου με το αντίθετο φύλο! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 42
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Θα σου πω την αληθεια εχεισ αστερι καπου σβησμενο οπωσ κι εγω οπωσ κι οι συμαθητριεσ μου καποια παιδια τοτε ετσι ειμασταν τωρα παει το χασαμε το τρενο αλλα να εισαι σε καλη φυσικη κατασταση για σενα να φροντιζεισ τον εαυτο σου γτ αξιζαμε τοτε σχεδον ολοι κ θα σ δωσω κ ενα τιπ οι μεγαλυτεροι δεν μπορουν να ζησουν γτ αλλαξε ο κοσμοσ κι οι μικροτεροι δεν ξερουν τι να κανουν γτ θελουν τεχνολογια μονο εμεισ ειμαστε που μπορουμε να ζησουμε ανετα αγαπα τον εαυτο σου αξιζαμε καποτε

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    547
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Είμαι μόνη και βαρετή γι αυτό δεν με θέλει κανένας
    Για να εισαι βαρετη πρεπει να μην εχεις ΑΠΟΛΥΤΩΣ κανενα ενδιαφερον, διοτι απαξ και εχεις ενδιαφεροντα, σιγουρα υπαρχουν ατομα με τα ιδια ακριβως ενδιαφεροντα, ωστε να σε θελουν αυτοι. Και η περιπτωση να μην εχεις ΑΠΟΛΥΤΩΣ κανενα ενδιαφερον, ειναι απειροελαχιστη, άρα το μονο που χρειαζεται ειναι να μην κλεινεσαι στο καβουκι σου...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,692
    μήπως δεν είμαι αρκετά ερωτεύσιμη?

  4. #19
    Vaggg
    Guest
    Οι σχέσεις σήμερα είναι ζάρια εντελώς, μπορεί να βρεθεί το ιδανικό άτομο για σένα μπορεί να μην το βρεις ποτέ. Όμως πρέπει και εσύ, να ρίχνεις συχνά τα ζάρια αλλιώς δεν θα σου κάτσει ποτέ. Το αρκετά ερωτευσιμη δεν το καταλαβαίνω αλήθεια σου λέω, εγώ που είμαι 37, θα πω την προσωπική μου εμπειρία από ραντεβού που είχα με γυναίκες. Πάντα ήμουν και είμαι πρόθυμος για το παραπέρα στις σχέσεις, όμως η μία ήταν αντρογυναικα και το μόνο που ήθελε ήταν η οικονομική εξασφάλιση, η άλλη ήταν στεγνή και αγέλαστη, και δεν καταλάβαινα τι ήθελε τελικά, η επόμενη ήταν ότι να ναι, αλλά έλεγε άλλα επιθυμούσε, όλο έλεγε δεν υπάρχουν άντρες και όταν βγήκαμε έψαχνε δικαιολογία να φύγει όχι γιατί της έκανα κάτι η την στρίμωξα κάθε άλλο, δίνω άπλετο χώρο στον άλλο να απελευθερώσει τον εαυτόν του χαλαρά, απλά η συγκεκριμένη μόλις κατάλαβε ότι θέλω σοβαρά πράγματα την έκανε. Μονο μια ήταν αστέρι, ήθελε σχέση και γάμο αλλά τελικά πήγε έξω και παντρεύτηκε άλλον, δεν με πείραξε γιατί δεν ταιριάζαμε και το σπάσαμε νωρίς χωρίς δράματα γιατί ήταν ώριμη γυναίκα και ήξερε τι ήθελε, έχει και παιδάκι τώρα ένα αγγελούδι. Οπότε μάλλον πρέπει να δεις τι θες από την ζωή σου και τι άντρα ψάχνεις, ακόμη αν θες μπορείς να παντρευτείς.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    216
    Οι σχέσεις απλά είναι καθαρά θέμα συγκυριών. Δεν σημαίνει πως και εμφανίσιμη και αν είναι κάποια γυναίκα, ότι θα βρει σίγουρα σύντροφο. Μπορεί να είσαι χρόνια μόνη και χωρίς να το έχεις επιλέξει, απλά να συμβαίνει.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    547
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    μήπως δεν είμαι αρκετά ερωτεύσιμη?
    Αυτο δεν το γνωριζουμε και εξαρταται απο πολλα πραγματα. Εμφανιση, φωνη, ντυσιμο, τροποι, ενδιαφεροντα κτλ. κτλ.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,692
    μήπως είμαι αρκετά χοντρή για αυτό δεν βρίσκω γαμπρό 160 με 90 κιλά?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    μήπως είμαι αρκετά χοντρή για αυτό δεν βρίσκω γαμπρό 160 με 90 κιλά?
    εσυ μας ελεγες οτι εγινες μοντελο . ποτε ξαναπαχυνες;

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,745
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εσυ μας ελεγες οτι εγινες μοντελο . ποτε ξαναπαχυνες;
    μπροστα στον καθρεφτη σας ολες μοντελα ειστε. χα χα!


    τελος παντων το παχος της δεν ειναι προβλημα γιατι υπαρχουν και αλλες με αυτο το βαρος και υψος και μια χαρα βρισκουν

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    μπροστα στον καθρεφτη σας ολες μοντελα ειστε. χα χα!


    τελος παντων το παχος της δεν ειναι προβλημα γιατι υπαρχουν και αλλες με αυτο το βαρος και υψος και μια χαρα βρισκουν
    το παχος δεν ειναι ΤΟ προβλημα, αλλα ειναι ΕΝΑ προβλημα.
    οσα περισσοτερα προβληματα εχει κανεις, τοσο πιο πολυ δυσκολευει η εξευρεση συντροφων...

    σε καθε περιπτωση, εγω το σχολιασα γιατι σε αλλο θεμα της εκραζε την "χοντρη" γιατρο που δεν την χωνευει, για τα κιλα της.
    η "χοντρη", εκραζε την αλλη οτι ειναι χοντρη....

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,692
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    το παχος δεν ειναι ΤΟ προβλημα, αλλα ειναι ΕΝΑ προβλημα.
    οσα περισσοτερα προβληματα εχει κανεις, τοσο πιο πολυ δυσκολευει η εξευρεση συντροφων...

    σε καθε περιπτωση, εγω το σχολιασα γιατι σε αλλο θεμα της εκραζε την "χοντρη" γιατρο που δεν την χωνευει, για τα κιλα της.
    η "χοντρη", εκραζε την αλλη οτι ειναι χοντρη...
    .
    καλά και εγώ χοντρή είμαι αλλά εκείνη είναι 120 +++

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,692
    Λένε ότι ένας μεγάλος και αληθινός έρωτας έρχεται από μόνος καθώς και η φιλία δεν μπορείς να κάνεις τίποτα για αυτά δηλαδή άστο και όπου πάει????? δεν πρέπει να αδυνατήσω δηλαδή?????

  13. #28
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Λένε ότι ένας μεγάλος και αληθινός έρωτας έρχεται από μόνος καθώς και η φιλία δεν μπορείς να κάνεις τίποτα για αυτά δηλαδή άστο και όπου πάει????? δεν πρέπει να αδυνατήσω δηλαδή?????
    Γιατί εσένα ο λόγος για να αδυνατίσεις είναι ο ένας ο μεγάλος ο αληθινός έρωτας?

    Ο ένας μεγάλος αληθινός έρωτας συμβαίνει με βεβαιότητα σε πρωταγωνίστριες των ρομαντικών κομεντί. Στις άλλες κοινες θνητές , που δεν ζούμε σε ταινία, μπορεί να έρθει ένας έρωτας, μπορεί να έρθουν πολλοί έρωτες και μπορεί να μην έρθει κανένας έρωτας. Το σίγουρο είναι ότι αν καθόμαστε κλεισμένες στο σπίτι ή κλεισμένες στον εαυτό μας, δεν μας βρίσκει ούτε έρωτας ούτε φιλία. Αν θέλεις να βάλεις ανθρώπους στη ζωή σου, πρέπει να βγεις έξω , να δεις , να μιλήσεις.

    Το αδυνάτισμα είναι κάτι που θα έπρεπε να κάνεις για λόγους υγείας, ΑΝ θέλεις. Δικό σου είναι το σώμα, ότι θέλεις το κάνεις και δεν πέφτει σε κανέναν άλλο λόγος. Τώρα το αν θα αρέσεις, είναι άλλη συζήτηση. Υπάρχουν αυτοί που προτιμούν τα εξτρα κιλά σε γυναίκες αλλά καταλαβαίνεις ότι η πλειοψηφία των αντρών θα κοιτάει τις αδύνατες.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    ακριβως αυτα που ειπε η σπουργιτα..
    επιπλεον, αν προσπαθησεις να αδυνατισεις για καποιον αλλον, δεν προκειται να αδυνατισεις ποτέ. ασχετως που τοτε θα εχεις πιο πολλες κατακτησεις.
    θα αδυνατισεις ΜΟΝΟ αν το θελησεις για εσενα...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Εγω σαν χωρικοσ που ειμαι προτιμαω τισ κανονικεσ συν πλην 5 κιλα οχι αδυνατεσ κοινα αποδεκτεσ το λεω για να δειτε οτι υπαρχουν ολα τα γουστα

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. δεν τα πάω καλά με το αντίθετο φυλο
    By 1234giota in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 14
    Last Post: 18-03-2021, 11:05
  2. Replies: 42
    Last Post: 15-09-2020, 14:11
  3. Πρόβλημα με το αντίθετο φύλο
    By Petrak in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 28-01-2017, 02:53
  4. Φοβάμαι το μέλλον με το αντίθετο φύλο
    By maria eleni in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 67
    Last Post: 20-09-2016, 05:52
  5. Προβλημα με το αντιθετο φυλο
    By tsak88 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 15-03-2014, 05:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •