Συμπεριφορά σχέση εταιρίας προς Εργαζόμενους … - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25
  1. #16
    Μετά το hashiko αφού δεν τις έκατσε ,ερχόταν και στρογγυλοκαθόταν στο γραφείο μου ενώ ήταν σε άλλο τμήμα και το έκανε οταν σχολουσε αντί να πάει σπίτι της να ξεκουραστεί να κάνει ένα ντους. Μετά πήγε αγόρασε κρασί και ήρθε στην εταιρία να το πιούμε και να μιλάμε αρχικά αυτό έκανε μετά τη εργασία της δεν πήγαινε σπίτι και ενώ είχα δουλειά διαφορετική από εκείνη έφευγα πιο αργά δλδ αυτή ερχόταν και καθόταν στο γραφείο μου πιτσι πιτσι καθημερινά έως ότου κατέβηκε ο CIO όπως κάνει κάθε μερα για να τον ενημερώσω ,και την έβλεπε εκεί , μια δυο τρεις πέντε δέκα βγείτε έξω το είπε και στους δυο μην κάθεστε εδώ μέσα σε στυλ παρατήρησης κυρίως σε εκείνη και καλά τι μαλακιες κανεις …και εκείνη τον γράφει επιδεικτικά , ο δικός μου ήθελε να δει τι θέλει αυτή η γυναίκα και είχε μείνει χαμένος σας ακούω

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by WarriorPriestess View Post
    Μετά το hashiko αφού δεν τις έκατσε ,ερχόταν και στρογγυλοκαθόταν στο γραφείο μου ενώ ήταν σε άλλο τμήμα και το έκανε οταν σχολουσε αντί να πάει σπίτι της να ξεκουραστεί να κάνει ένα ντους. Μετά πήγε αγόρασε κρασί και ήρθε στην εταιρία να το πιούμε και να μιλάμε αρχικά αυτό έκανε μετά τη εργασία της δεν πήγαινε σπίτι και ενώ είχα δουλειά διαφορετική από εκείνη έφευγα πιο αργά δλδ αυτή ερχόταν και καθόταν στο γραφείο μου πιτσι πιτσι καθημερινά έως ότου κατέβηκε ο CIO όπως κάνει κάθε μερα για να τον ενημερώσω ,και την έβλεπε εκεί , μια δυο τρεις πέντε δέκα βγείτε έξω το είπε και στους δυο μην κάθεστε εδώ μέσα σε στυλ παρατήρησης κυρίως σε εκείνη και καλά τι μαλακιες κανεις …και εκείνη τον γράφει επιδεικτικά , ο δικός μου ήθελε να δει τι θέλει αυτή η γυναίκα και είχε μείνει χαμένος σας ακούω
    κατσε γιατι μας μπερδευεις...
    στο δικο σου γραφειο ερχοταν για πιτσι- πιτσι και σας ειδε ο προισταμενος; εσυ εισαι ο ανδρας του ζευγαριου;

  3. #18
    Στο άλλο θέμα λες ότι δεν εργάζεσαι.

    τώρα εργάζεσαι και στη πέφτει και σένα η τριαντάρα ...
    Ενδιαφέρον

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Στο άλλο θέμα λες ότι δεν εργάζεσαι.

    τώρα εργάζεσαι και στη πέφτει και σένα η τριαντάρα ...
    Ενδιαφέρον
    αδερφες και παλικαρια, γινανε μαλλια- κουβαρια...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Πρεπει να μαθεισ μερικα πραγματα για τισ γυναικεσ που δεν μπορω να στα εξηγησω δεν ειναι ολεσ α εθνικη πρωτον κ δευτερον αν επιμενει πολυ μπορει να ειναι κ κορη σου εγω ασ πουμε εχω 3 κορεσ κ νομιζουν οτι ειναι χοντρεσ εξατιασ των ανοητων ανδρων που δεν τισ αγαπανε ενω ειναι απλα κανονικεσ στα κιλα τουσ επειδη ειστε οι ανδρεσ ανοητοι δε θα τα κανουμε ολα ******* γτ δε μπορειτε να ξεκαθαρισετε τη νιωθετε κ να πειτε αληθεια οκ ?

  6. #21
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κατσε γιατι μας μπερδευεις...
    στο δικο σου γραφειο ερχοταν για πιτσι- πιτσι και σας ειδε ο προισταμενος; εσυ εισαι ο ανδρας του ζευγαριου;

    Μεταφέρω τα λόγια του συζύγου όπως τα περιγράφει και τα έχω διασταυρώσει και από άλλους .

  7. #22
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Στο άλλο θέμα λες ότι δεν εργάζεσαι.

    τώρα εργάζεσαι και στη πέφτει και σένα η τριαντάρα ...
    Ενδιαφέρον
    Όχι εμένα δεν μου την έπεσε καμία , ������������������������. Έχω δοκιμάσει με γυναίκες αλλά δεν μου άρεσε . Εργάζομαι ,πριν ένα μήνα δεν εργαζόμουν , για το διάστημα που συνέβησαν αυτά δεν εργαζόμουν .

  8. #23
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αδερφες και παλικαρια, γινανε μαλλια- κουβαρια...
    ������������������������������

  9. #24
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Πρεπει να μαθεισ μερικα πραγματα για τισ γυναικεσ που δεν μπορω να στα εξηγησω δεν ειναι ολεσ α εθνικη πρωτον κ δευτερον αν επιμενει πολυ μπορει να ειναι κ κορη σου εγω ασ πουμε εχω 3 κορεσ κ νομιζουν οτι ειναι χοντρεσ εξατιασ των ανοητων ανδρων που δεν τισ αγαπανε ενω ειναι απλα κανονικεσ στα κιλα τουσ επειδη ειστε οι ανδρεσ ανοητοι δε θα τα κανουμε ολα ******* γτ δε μπορειτε να ξεκαθαρισετε τη νιωθετε κ να πειτε αληθεια οκ ?


    Δεν τίθεται θέμα κιλών εκτός αν μιλάμε για υπερβολικά πολλλλαα κιλά . Αλλά εξήγησε μου αν έχεις την καλοσύνη να καταλάβω καλύτερα

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Δεν μπορω να στα εξηγησω εγω ειμαι προσγειωμενοσ θελω α εθνικη αλλοσ τα μυαλα του πετανε θελει champions league κ κλεβει χρηματα πουλαει οτι καπνιζεται κλπ αναλογα τι θεσ εχει τα παντα για ολουσ τωρα εμασ με τη σχιζο μασ αντιμετωπιζουν σαν αρρωστουσ αλλα δεν φταιει το θεμα φταιει η αντιμετωπιση εγω εχω θεμα κι αν με δεισ θα αλλαξεισ γνωμη για τα παντα σου

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Καλυτερη συμπεριφορα προς συμμαθητες
    By Yasmin79 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 4
    Last Post: 04-11-2022, 20:53
  2. Επιθετική συμπεριφορά στη σχέση,,
    By Jakavi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 40
    Last Post: 13-08-2021, 05:02
  3. Βοήθεια ως προς τη συμπεριφορά
    By Mikaelaj in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 11
    Last Post: 09-12-2016, 19:25
  4. Replies: 6
    Last Post: 12-09-2016, 20:29
  5. προς mriya - αδικη και ανεξηγητη συμπεριφορα moderator (?)
    By Deleted-member-250416b in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 145
    Last Post: 12-12-2015, 12:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •