παιδια την εκανα τη βλακεια..... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 86
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ναι εφυγαν ολοι.Δε πειραζει τους λυπαμαι.Ειναι στα 70 ο ενας με ζαχαρο και προς ανοια η αλλη δε καταλαβαινει γρια κακια και ο αδερφουλης μου μακρια απο μενα γιατι φοβαμαι μη φυγει αυτος τελικα απο τη ζωη.Απο Δευτερα μαλλον θα μπω στο Αιγινητειο.Για το μπεζ να χαλασω τη ζωη μου?????????Γιατι????????

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    η πλύση κρατάει μία ώρα τη στιγμή της εισαγωγής αφρούλα.για ποιο μηχανάκι μιλάς?και σε ρωτήσαμε 2 πράγματα.γιατί δεν απαντάς?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Αφρούλα καλά κανεις και ξεκολλάς από το μπεζ, ο καθένας έχει διαφορετικό χρώμα επιδερμίδας, και το ονομάζει και διαφορετικά, και είναι τόσο ανούσια ερώτηση, βγάλε την από το μυαλό σου και συγκεντρώσου στο που βρίσκεσαι τώρα και στο πως έφτασες μέχρι εκεί.
    Κοίτα να ακολουθήσεις τις συμβουλές των γιατρών μέχρι να βγείς από το νοσοκομείο, και μετά να βρείς ένα καλο κέντρο ψυχολογικής υποστήριξης όπου να έχεις κάποιον στη διάθεση σου 24 ώρες το 24ορο, και να επιμείνεις σε ο,τι θεραπεία σου δώσουν ώστε να ξεπεράσεις αυτή σου την κατάσταση, και μη σκεφτείς ξανά πως η λύση στο πρόβλημα σου έχει οποιαδήποτε σχέση με μια χούφτα χαπάκια και κοφτερές λεπίδες. Είσαι μια χαρά κοπέλα, και μπορείς να ξεπεράσεις τα πάντα.

    Σου εύχομαι γρηγορη και επιτυχή ανάρρωση.
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    σευχαριστω πολυ .Μπεζ ειμαστε οι πιο πολυ ετσι το κρεμ η λεω βλακεια.ΜΟΥ ΒΑΛΑΝ ΕΝΑ ΣΩΛΗΝΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ
    !!!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    δε με ενδιαφερει ολα ιδια ειναι.Γεννηματα νομιζω δε ρωταω και ειμαι και φυτο βλεπω αστερακια..

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    afrula σου βαλανε και ενα μαυρο υγρο και σου ξεπλενουν το στομαχι?πως εισαι τωρα?

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    afrula περαστικα και απο εμενα

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αν και δηλωσα καχυπτοτος περαστικα και απο μενα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #24
    Αφρούλα στο Γεννηματά είναι γιατρός ο θείος μου. Του μίλησα για σενα. Αύριο θα περάσω άπό κει. Ελπίζω να είσαι καλά...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    μακαρι Θεοφανια μου.Το πρωι θα μου το βγαλουν το βασανιστηριο αλλα δεν αντεχα και τωρα παλι τα ιδια σκεφτομαι.Ηρθαν οι ψυχιατροι τους ρωτουσα αν ειμαστε μπεζ και ελεγε ο ενας στους αλλους ψυχωση και γελασε ενας αλλα ειμαι τοσο απαθης που δε με νοιαξε.Ναι ενα μαυρο σκατο ειναι και δε μπορω να κατΑπιω τωρα .Ξυπνησα δε μπορω να κοιμηθω.Αυριο ειπε η θεια μου θα μου το βγαλουν γιατι κλαιω συνεχεια εχω ενα σωληνα μεσα στο λαιμο μου απο απο προχθες?ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ!δε θελω εκει περα θα ναι πολυ χαλια αλλα δε πειραζει.Αν μου φετγε το μπεζ ρε γαμωτο.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    εγω θελω αιγινητειο αλλα οπως νιωθω οπου και να με πανε το ιδιο θα ναι.ολοι μπεζ δεν ειμαστε ?τα μεικ απ ειναι μπεζ ετσι δεν ειναι????????????πανικουλα διαφορες αποχρωσεις του μπεζ τι εννοεις?να ψαξω στο μακιγιαζ να δω ?Που ειναι η weird μου.ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ.αναλυστε το να τα βγαλω ολα να φυγω.Δε θελω να νοσηλευτω.Δε ξανακανω τιποτα κακο.Μου πηγε να..Λεω παει πας ΚΟΛΑΣΗ!!!!!!!!!να παρω χαπια για το μπεζ?δηλαδη θα παρω το κολοχαπι και θα μου φυγει.Θα με κανουν φυτο...........ποιο ειναι το μπεζ????????Εσεις τι ειστε?????:(

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    αφρούλα, στο αιγινήτειο δεν μπορείς να μπεις?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    μπορω ανετα αλλα δευτερα ο γιατρος μου απο κει ειναι καθηγητης και εφυγε ο βλακας.Αυριο θα φυγω θελει να με παρει η θεια μου να παω σπιτι και Δευτερα να μπω στο ψυχιατρειο.Γιατι ομως ?Αρκτο εσυ τι χρωμα επιδερμιδα εχεις?θεοφανια?ολοι σας εξηγηστε μου τρελλαθηκα.:(

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    οι γιατροί τι είπανε>προτείνουν κάτι τέτοιο?αναλαμβάνει την ευθύνη η θεία σου?υπογράφει ότι όλα θα είναι καλά μέχρι να νοσηλευτείς?δεν θέλεις να σου πω πώς ήταν στα ψυχιατρεία που νοσηλεύτηκα?

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    θέλεις να σου πω τι κόμπακτ-πούδρα φοράω?για να καταλάβεις την απόχρωση?

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •