Σας έχουν απαγάγει εξωγήινοι;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 68
  1. #1

    Σας έχουν απαγάγει εξωγήινοι;

    Μόλις με απήγαγαν εμένα. Θα σας πω λεπτομέρειες αργότερα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    Εμένα ναι αλλά στο gta online

  3. #3
    Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    92
    Ναι, για να δουν πώς θα αξιοποιήσουν το μυαλό μου. Δε με κράτησαν για πολύ. Με έστειλαν σύντομα πίσω.

  4. #4
    Εμένα με πήγαν στον πλανήτη Λύρικα, ένα εκατομμύριο έτη φωτός μακριά από την γη. Έχουν ουρά κροκόδειλου, λυκόμορφη όψη και το υπόλοιπο σώμα μοιάζει ανθρώπινο. Έχουν ύψος από 2.5 έως 3 μέτρα. Μου έχουν χώσει μια ηλεκτρονική συσκευή, στον πρωκτό που φτάνει μέχρι το στόμα, που δεν μοιάζει ούτε με υγρό ούτε με στερεό, πιο πολύ σε αέριο κατά παράξενο τρόπο, αλλά ούτε καν αυτό.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,068
    Quote Originally Posted by ThelwNaEimaiKala View Post
    Εμένα με πήγαν στον πλανήτη Λύρικα, ένα εκατομμύριο έτη φωτός μακριά από την γη. Έχουν ουρά κροκόδειλου, λυκόμορφη όψη και το υπόλοιπο σώμα μοιάζει ανθρώπινο. Έχουν ύψος από 2.5 έως 3 μέτρα. Μου έχουν χώσει μια ηλεκτρονική συσκευή, στον πρωκτό που φτάνει μέχρι το στόμα, που δεν μοιάζει ούτε με υγρό ούτε με στερεό, πιο πολύ σε αέριο κατά παράξενο τρόπο, αλλά ούτε καν αυτό.
    Εμοιαζαν με αυτούς?
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  6. #6
    Περίπου, το σώμα όμως είναι ανθρώπινο. Και ζούνε συνήθως μέσα σε κάψουλες των 50 και των 25.

    Σε απήγαγαν και σένα;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,068
    Ναί και μένα...Δεν κατάλαβα που με πήγαν...Ηθελαν να γίνω πράκτοράς τους και να τους δίνω πληροφορίες,αλλά αρνήθηκα και με έστειλαν πίσω.
    Το Λυρίκα βγαίνει και σε κάψουλες των 75,100και 150 μιλιγκραμ...Παίρνεις Λυρικα?....Σου έχει επηρεάσει τα όνειρα?
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  8. #8
    Τον Λύρικα τον παίρνω καλά και με παίρνει καλά. Εγώ έχω μεσολαβητή την ψυχίατρο. Υποτίθεται ότι με αναβάθμιζαν αλλά τελικά δεν συμφώνησα και τώρα πρέπει να πληρώσω μερικά φράγκα για να με αφήσουν ελεύθερο. Σταδιακά...έστω.

    Τα όνειρα όχι, αλλά η αλήθεια είναι το τελυταίο διάστημα βλέπω λίγο παράξενα όνειρα, αλλά πάνω κάτω πάντα έβλεπα λίγο παράξενα. Κυρίως την καθημερινότητα μου επηρεάζει. Δεν ξέρω αν υπάρχει χειρότερο αγχολυτικό όσον αφορά τις παρενέργειες. Δεν νιώθω ο εαυτός μου. Λες και είμαι κάθε μέρα σε καράβι μέσα σε τρικυμία.
    Το έπαιρνες και συ;

  9. #9
    Διάβαζα ξένα reviews. Έξι μήνες λέει ο άλλος είχε παρενέργείες και μετά του έφυγαν. Έξι μήνες; Θα κάνω υπομονή εγώ έξι ολόκληρους μήνες να νιώθω κάθε μέρα σαν ανάποδο γαμώτο; Δεν είμαστε με τα καλά μας.

  10. #10
    Θέλω να βάλω τα κλάματα από τα νεύρα μου και από την στενοχώρια μου. ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ; ΟΠΟΙΟΙ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ. ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΓΥΡΝΟΥΣΑ ΠΙΣΩ ΠΕΖΟΣ. ΤΏΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΛΑΙΚΗ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΒΟΛΤΕΣ...ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ; ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    Παλικαρια για αρχη βιταμινη ντε μαγνησιο ηλεκτρολυτεσ πρωτεινεσ ντεπον 1000αρι βιταμινη c ψευδαργυρο μυοχαλαρωτικο αυτα ολα πρεπει να παρεισ για να ισιωσεισ οτι δεν πηρατε απο αυτα παρτε το ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΙΣΣΟΡΟΠΗΣΕΤΕ

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    Συν τα φαρμακα αυτα ειναι ολα τα εναλακτικα βοηθηματα ρωτηστε γιατρο

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    Αναλυτικα
    Ντε λειπει σε πολλουσ
    Μαγνησιο για να χαλαρωσουν οι μυσ
    Ηλεκτρολυτεσ για αφυδατωση
    Πρωτεινεσ hell monster η σκονη
    Ντεπον
    Βιταμινη c με ψευδαργυρο
    Μυοχαλαρωτικο norgesic
    Αν δεν τα παρετε αυτα μην περιμενετε να δειτε φωσ
    Αυτα ειναι τα βασικα οτι μαρκα θελετε οπωσ θελετε απο οπου θελετε δε βγαζω λεφτα εγω αλλη δουλεια κανω 2 και το εχω απο το 98 παιρνω φαρμακα που δε με φτιαχνουν ειναι μονο για τη συμπεριφορα πινω καπνιζω κλπ δουλευω σαν λαδεμπορασ ελαιολαδο αυτα απο το μετωπο

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by ThelwNaEimaiKala View Post
    Μόλις με απήγαγαν εμένα. Θα σας πω λεπτομέρειες αργότερα.
    (facepalm)

  15. #15
    Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa. Α ρε Elis τιτανοτεράστιε τι θα κάναμε χωρίς εσένα. ντε παίρνω μέρα πάρα μέρα. c εχω σκέτη χωρίς ψευδάργυρο πειράζει λες; Τις πρωτεινες και τις κρεατίνες τις φοβάμαι μη μουν κάνουν καμια κρίση πανικού, και μαζί με τα φάρμακα βγάλω κανένα πτερύγιο, παλιά βέβαια έπαιρνα φουλ. Δεν μέτραγα πίεση δεν με ένοιαζε τίποτα περπατούσα από το κέντρο μέχρι το φάληρο ακούραστος, χωρίς νερό να πιω χωρίς τίποτα. Ήμουν νίντζα σαμουράι και σπάρτακος μαζί.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. εξωγηινοι
    By boo in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 60
    Last Post: 30-08-2021, 01:35
  2. Εξωγήινοι αυτού του κόσμου ενωθείτε!!!
    By serios in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 121
    Last Post: 13-02-2020, 09:56
  3. εξωγηινοι
    By boo in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 141
    Last Post: 20-06-2019, 03:11
  4. αστροναυτες κι εξωγηινοι ......
    By Macgyver in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 19
    Last Post: 16-04-2017, 17:20
  5. Μου το έχουν πει κι άλλοι
    By GiannisNik3 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 21-03-2017, 23:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •