Μια γνώμη - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    341
    Τι ηλικίες έχετε Εσυ και η κοπέλα;

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    18
    Είμαστε σχεδόν σαράντα
    Last edited by G_ar; 22-01-2023 at 07:24.

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    18
    Ευχαριστώ πολύ όλους για την βοήθεια σας . Θα ήθελα να ζητήσω από όλου σας μια χάρη. Αν μπορείτε να τροποποιήσετε τα μυνήματα σας ( διαγράψετε το κείμενο και γράψτε κάτι άλλο) ώστε να μην φαίνεται ο λόγος που άνοιξα το θέμα. Δεν θα ήθελα να το δει κάποιος και να καταλάβει ότι ήμουν εγώ. Θα προσπαθήσω να βρω τη λύση στο θέμα μου. Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι!
    Last edited by G_ar; 21-01-2023 at 09:04.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,350
    Quote Originally Posted by G_ar View Post
    Marilou σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σού!
    Καλημερα ,τιποτα ελπιω να σου πηρα λιγακι τους υπερμέγεθες φοβους σου

    Μην αγχωνεσαι ειναι απειροελαχιστες οι πιθανοτητες ακομα και γνωστος σου να δει το μήνυμα σου να καταλαβει οτι εισαι εσυ ..
    Ξερω ηδη αρκετα δικα σου παραδειγματα γιατι δεν εισαι ο μονος που αντιμετωπιζεις τετοιο θεμα ..

    Υπαρχουν πειπτωσεις που ουτε νονοι δεν μπορουν να γινουν ατομα που εχουν κανει σύμφωνο συμβιωσης ...Καλος ή κακως νομικα θεωρεισαι παντρεμενος και οταν γινεσαι κουμπαρος ζητειται πλεον απο την ενορια οικογενειακης κατατασης , εφοσον ισχυουν ακριβως τα ιδια πραγματα οπως οταν κανεις και ενα γαμο ...αλλωστε τα γνωριζεις τα γραφει μεσα και το συμφωνω που τυχαινει να γινω μαρτυρας πριν κανα μηνα σε ενα φιλικο μου ζευγαρι που το εκανε και ξερω ακριβως και την νομικη του ισχυει και οτι η εκκλησια μας δυστηχως, αναλογα βεβαια και την αποφαση της εκαστοτε Μητροπολης , δεν το αναγνωριζει οπως συμβαινει και με τον πολιτικο για ορισμενες πειπτωσεις .


    Ηρεμησε ,απολαυσε την σχεση σου ,τον γαμο σου και φτιαξε γερες βασεις εμπιστοσυνης και καλης επικοινωνιας με τον ανθρωπο σου .Εισαι ευλογημενος να εχεις τον ανθρωπο σου τετοιες εποχες και πραγματικα αυτοι δεν ειναι λογοι για να σας χαλουν ολο αυτο το ομορφο που εχετε φτιαξει !
    Ν περνας ομορφα και ηρεμα !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    18
    Είσαι η μόνη που νιώθω ότι με καταλαβαίνει!
    Ελπίζω να έχεις δίκιο και όντως να είμαι υπερβολικός....

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,350
    Quote Originally Posted by G_ar View Post
    Είσαι η μόνη που νιώθω ότι με καταλαβαίνει!
    Ελπίζω να έχεις δίκιο και όντως να είμαι υπερβολικός....
    Χαιρομαι αληθεια !
    θελω πολυ καποια στιγμη να μου πεις πως σκεφτεσαι να κατευναυσεις αυτο τον φοβο σου, που για εσενα υφίσταται και το σεβομαι !

    Πρεπει ομως να δωσεις μια λυση και να πας παρακατω !

    Και στο ξαναλεω εδω μεσα μπορεις να λες το οτιδηποτε με ενα απροσωπο λογαριασμο και με παρομοιες περιπτωσεις σαν την δικη σου ουκ ολιγες
    Βγαλτω απο μεσα σου ,μοιρασου το ,φιλτραρε τις απαντησεις που θα παρεις ,κρατα ΜΟΝΟ αυτες που πιστευεις οτι σε αγγιζουν και κανε σκεψεις με αυτες ωστε να δωσεις ΜΟΝΟΣ σου την λυση που θα σου παρουν μακρυα σου τους φοβους σου

    Μην ξεχνας πως ενας ανθρωπος που εχει τετοιες φοβιες δεν θεωρειται λαθος ,αδυναμος ή οτιδηποτε αρνητικο .Απλα σημαινει ανθρωπος με παραπανω το αισθημα της ευθυξιας ,της υπευθυνοτητας ακομα και της ευασθησιας !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    18
    Αυτό προσπαθώ να πάω παρακάτω και να μην κολλάω σε ένα γεγονός. Αυτός είναι και ο λόγος που έγραψα στο sait πως νιώθω

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Γνωμη
    By Janekr in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 0
    Last Post: 24-07-2020, 13:40
  2. Γνώμη?
    By Roto el in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 27
    Last Post: 11-04-2020, 13:52
  3. Γνώμη για ΚΨΥ
    By dmtx23 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 15
    Last Post: 11-03-2015, 13:21
  4. Μια γνώμη...
    By deladrian in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 16-02-2013, 10:06
  5. Η γνωμη σας???
    By elafaki20_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 23
    Last Post: 05-06-2011, 18:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •