κανεις δε μπορει να το δει αν δε περπατήσει οπως εσυ στα μονοπατια της ζωης σου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,456

    κανεις δε μπορει να το δει αν δε περπατήσει οπως εσυ στα μονοπατια της ζωης σου

    ο πιο πολυς κοσμος εχει ζησει κι αποριψεις και αγαπη υπαρχει μια ισορροπια σε ολο αυτο συνηθως. υπαρχουν ομως και ανθρωποι που απο οσα γεννηθηκαν τρωνε σφαλιαρες κλωτσιες απόρριψη αδιαφορια μισος. αυτο δε μπορει ολλοι να το κατανοήσουν και φυσικα θα πουν ελα εσυ το προκαλεις δε εχεις εμπιστοσυνη στον εαυτο σου κι ο αλλος το βλεπει κι φευγει. δε ειναι ετσι οπως το λενε ομως η θεωρια ειναι διαφορετικη απο τη πραγματικοτητα. παραθετω κι ενα τραγουδι να δειξω το πως νιωθουμε οσοι μια ζωη τρωμε αποριψη και μπουλινκ .


    https://www.youtube.com/watch?v=pISSm70GGXg
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  2. #2
    xaka10
    Guest
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    ο πιο πολυς κοσμος εχει ζησει κι αποριψεις και αγαπη υπαρχει μια ισορροπια σε ολο αυτο συνηθως. υπαρχουν ομως και ανθρωποι που απο οσα γεννηθηκαν τρωνε σφαλιαρες κλωτσιες απόρριψη αδιαφορια μισος. αυτο δε μπορει ολλοι να το κατανοήσουν και φυσικα θα πουν ελα εσυ το προκαλεις δε εχεις εμπιστοσυνη στον εαυτο σου κι ο αλλος το βλεπει κι φευγει. δε ειναι ετσι οπως το λενε ομως η θεωρια ειναι διαφορετικη απο τη πραγματικοτητα. παραθετω κι ενα τραγουδι να δειξω το πως νιωθουμε οσοι μια ζωη τρωμε αποριψη και μπουλινκ .


    https://www.youtube.com/watch?v=pISSm70GGXg
    πολλοι μπορει να νιωσουμε αυτο το συναισθημα που λες της απορριψης και της εχθροτητας καποιοι ισως πιο πολυ.αν πιστευεις στον Θεο θα γνωριζεις οτι ολοι αυτοι στην γη που ηταν θυματα κοροιδιας και εξευτελισμου και δεν αγανακτουσαν με αυτη την κατασταση βρισκονται στην αλλη ζωη σαν μαρτυρες στον παραδεισο με πολυ φωτεινα προσωπα.ο Χριστος οταν ηλθε στην γη δεν πηγε στους πλουσιους και αρχονταδες να κανει μαθητες του αλλα φτωχους και ψαραδες θελησε να κανει μαθητες του.

    Ο Χριστος Σε αγαπα Μας αγαπα ολους μας και πιο πολυ τα ατομα που υπεφεραν στην γη απο αδικιες αλλων.οπως Ειπε Αγαπα τον πλησιον σου για να σε δεχτω.συγχωρα τον πλησιον σου για να σε Συγχωρεσω και Εγω.Ορθοδοξος Χριστιανος ειμαι μην παει στο μυαλο σου οτι ειμαι αιρετικος και στα λεει αυτα.γιατι συνηθως οι αιρετικοι μιλανει συνεχεια για τον Χριστο και προσπαθουν να σε προσυλητισουν.

    αυτα στα λεω για να παρεις κουραγιο.Να εχεις ενα καλο πνευματικο να εξομολογεισαι τις αμαρτιες σου τις αμαρτιες σου μονο οχι προβληματα.να εχεις εναν καλο ψυχολογο να λες τους προβληματισμους σου και να γεμιζεις με δραστηριοτητες τον χρονο σου για να μην αναλωνεσαι στα παλια.και να ξερεις οτι δεν μας σκοτωνει μας κανει πιο δυνατο λεει μια εκφραση που σημαινει βιωσες αυτα αλλα εισαι πιο δυνατη απο καποιον που θα τα βιωσεις σε πολυ μεγαλυτερη ηλικια ή στα γεραματα και θα ειναι αμαθος σε αυτη την κατασταση και μπορει να του κοστισει πολυ ακριβα μεχρι και την ζωη του ειδικα αν ειναι ηλικιωμενος

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,456
    γεια φιλαρακι νασε παντα καλα :-)
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

Similar Threads

  1. Μήπως δεν κοιμάται κάνεις όπως εγώ....
    By Potnia in forum Διαταραχή Μετατραυματικού Στρες
    Replies: 1
    Last Post: 15-12-2021, 14:58
  2. Η ζωή μου όπως την αντιλαμβάνομαι
    By vickie_victoria in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 23
    Last Post: 03-05-2020, 09:01
  3. Να κάνεις ότι κανείς όπως τα κάνει κάποιος άλλος.
    By davidh in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 18-04-2020, 21:53
  4. Η ασθένειά μας όπως την έχω καταλάβει
    By Deleted240217a in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 24
    Last Post: 05-02-2017, 22:54
  5. θελω να ζω οπως παλια...
    By lilium in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 16-03-2011, 22:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •