Σχέση με συνάδελφο; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 92
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by vasilikileo1988 View Post
    Σε προηγουμενες συζητησεις, ειχε αναφερει οτι καποιες κοπελες που ειχε για ξεπετα τις ειχε παει σπιτι του. Αρα, αναρωτιεμαι: θεωρητικα δεν θα μπορουσε να ειχε κανει το ιδιο και με εμενα; Ψεκαστε, σκουπιστε, τελειωσατε δλδ. Αυτος δεν το προτεινε καν (που θα ετρωγε ακυρο αν το ειχε προτεινει, απλως προσπαθω να κατανοησω το σκεπτικο του)
    απο την στιγμη που ειπε κατι τετοιο, δεν μπορουσε να το προτεινει...
    σκεψου ομως, οτι μπορει να το ειπε για ξεκαρφωμα, επειδη δεν ηθελε να σε καλεσει σπιτι του, επειδηε χει σχεση και το σπιτι του δεν ειναι χωρος που μπορουσε να παει με αλλη κοπελα...

  2. #17
    Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    38
    Ρε συ Remedy εχει μια βαση αυτο που λες, αλλα καθημερινα τοσες ωρες να μιλαμε, να στελνουμε μνμτα, να βγαινουμε, τι στο καλο μια φορα δεν θα τον επιανα; Μου φαινεται λιγο απίθανο..

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by vasilikileo1988 View Post
    Ρε συ Remedy εχει μια βαση αυτο που λες, αλλα καθημερινα τοσες ωρες να μιλαμε, να στελνουμε μνμτα, να βγαινουμε, τι στο καλο μια φορα δεν θα τον επιανα; Μου φαινεται λιγο απίθανο..
    κοιτα, αν η "σχεση" ειναι η κοπελα που ελεγε πουδ εν την εμφανιζε πουθενα για να κανει τον ελευθερο, που να το καταλαβεις;
    οπως και να χει, δεν το θεωρω τοσο σημαντικο σημειο, γιατι αν κανει καποιος ξεπετα, πιο πολυ βολευει να παει σε αλλο σπιτι παρα να καλεσει, γιατι οταν καλεις, μπορει ο αλλος να κοιμηθει σπιτι συ, ενω οταν πηγαινεις, φευγεις οποτε θελησεις...
    τι εννοεις "να βγαινετε"; 3 φορες δεν βγηκατε; βγαινατε καθημερινα;

  4. #19
    Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    38
    Ναι ναι βγηκαμε 3 φορες μονοι μας (γενικα βρισκομασταν στο γραφειο, αλλα σε φαση παρεα ολοι μαζι), ωστόσο η καθε εξοδος διαρκουσε 4-5 ωρες

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    οκ, προφανως και οταν βγηκατε ειχε κανονισει να εχει χρονο, αλλα δεν ξερουμε καν αν εχει σχεση, η απλα θελει καποια, ή απλα δεν θελει σχεση.

  6. #21
    Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    38
    Σωστο. Επομενως, λες οτι το ''εξαφανιζομαι και αδιαφορω'' θα βοηθησει στο να ξαναστειλει;

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ποτε θα ξαναειδωθείτε? βλέπεστε απο μακρυά ας πουμε καθε μέρα? Εγω σου προτείνω εαν έρθεις τετ-α-τετ ή κοντα ας πουμε, να φερθείς κανονικά σαν να μην συμβαίνει τίποτα, οχι μούτρα ή να πας να του πεις τι εγινε κλπ. Οχι βεβαια να πας εσυ επι τουτου να τον συναντήσεις εκει, μονο αν διασταυρωθείτε.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by vasilikileo1988 View Post
    Σωστο. Επομενως, λες οτι το ''εξαφανιζομαι και αδιαφορω'' θα βοηθησει στο να ξαναστειλει;
    εσυ τι θελεις τελικα; να ξαναστειλει, η να του δειξεις οτι ειναι μαλακας και να πας παρακατω;

  9. #24
    Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    38
    Σιγουρα θα ξαναειδωθουμε στη δουλεια, οπου εκει βλεπομαστε ναι. Το ποτε ακριβως θα δειξει..

    Ευχαριστώ kerasi, νομιζω οτι αυτή ειναι η καλυτερη προσεγγιση οντως

  10. #25
    Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    38
    Και τα δυο!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by vasilikileo1988 View Post
    Και τα δυο!
    αν απλα αδιαφορησεις χωρις να δινεις χρονο να μιλατε και να εχετε πολλα πολλα, σιγουρα του δειχνεις οτι ειναι μαλακας κι εσυ, κυρια.
    για να ξαναστειλει, χρειαζεται η ιδια συμπεριφορα, ακριβως, αλλα θα ξαναστειλει μονο αν δεν εψαχνε ξεπετα της μιας φορας.
    δλδ αν θελει 2-3- ξεπετες, η αν θελει μια πιο μονιμη κατασταση με σεξ.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Quote Originally Posted by vasilikileo1988 View Post
    Σιγουρα θα ξαναειδωθουμε στη δουλεια, οπου εκει βλεπομαστε ναι. Το ποτε ακριβως θα δειξει..

    Ευχαριστώ kerasi, νομιζω οτι αυτή ειναι η καλυτερη προσεγγιση οντως
    Για την ωρα για λιγο παιξ'το ετσι, ξέρω οτι είναι αντίθετο με την λογική γιατι φαντάζομαι οτι μεσα σου θέλεις να του πεις τι γίνεται, τι κάνουμε κλπ, αλλα αστο για την ώρα. Ουτε μούτρα λοιπον ουτε χαρές.

  13. #28
    Έξυπνα χειριστικός.

    Πήρε αυτό που ήθελε. Και μάλιστα οδηγώντας σε να το ξεκινήσεις εσύ, ώστε να μην καταγραφεί ως πέφτουλας και να έχει ανοιχτό το ενδεχόμενο για να γίνεις στανταράκι του για μελλοντικά πηδήματα. Το όλο concept με τις σχέσεις είναι απλώς ένα κομμάτι της στρατηγικής ώστε να μην φανεί τέτοιος και να εμφανιστεί σε σένα ως κελεπούρι. Μάλλον όμως -για κάποιο λόγο- δεν του άρεσε το σεξ μαζί σου και εξαφανίστηκε.

    Τον ξεχνάς και πας παρακάτω, έχοντας γράψει μια ακόμα εμπειρία στο παλμαρέ σου.

  14. #29
    Λες και έχεις λίστα για τα κλισε των φάκμποι. :P

    1. εσένα σε βλέπω σοβαρά
    2. δεν είσαι σαν τις άλλες
    3. οι πρωην μου με πλήγωσαν

    Έχε στο μυαλό σου επίσης ότι κάποιοι εξαφανίζονται επίτηδες μετά το σεξ , γιατί έχουν στο κεφάλι τους ότι οι γυναίκες " κολλάνε " μετά από αυτό και περιμένουν να δούνε αντιδράσεις και υστερίες.

    Επίσης όταν στα πρώτα στάδια της γνωριμίας σου λέει ο άλλος " δεν θέλω να σε πληγώσω", " δεν θέλω να μου κρατήσεις κακία" " δεν θέλω να καταλήξεις σαν τις άλλες" " δεν θέλω να εξαφανιστώ" να είσαι σίγουρη ότι ετοιμάζεται να κάνει πατάτα.

    Κουραμπιές είναι, μη σκας. Θα βρεις καλύτερο

  15. #30
    Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    38
    Σωστο! Και συνηθως κατι τετοιοι μολις εξαφανιστεις για λιγο απο το χαρτη σου λενε ''μα που χαθηκε; ας ξαναστειλω να δω τι κανει αυτη η ψυχη'' :P

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Τι παίζει με τον νεο συναδελφο
    By little_eliza in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 147
    Last Post: 20-02-2020, 10:14
  2. Replies: 12
    Last Post: 28-05-2019, 00:05
  3. ΚΑΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΠΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ
    By AINO-TNA in forum Αυτοεκτίμηση - Αυτοπεποίθηση
    Replies: 11
    Last Post: 11-04-2018, 12:48
  4. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 20:34
  5. αποπειρα αυτοκτονιας απο συναδελφο.
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 32
    Last Post: 16-03-2010, 21:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •