Παιδιά καλημέρα.. πήρα την απόφαση εχθές και πήγα σε γαστρεντερολογο! Μου έδωσε laptazol για τις καουρες και doralin για το έντερο μου! Ξεκίνησα την θεραπεία με το doralin από εχθές το βράδυ και σήμερα το πρωί που ξύπνησα για να πάω για δουλειά πήρα και τα 2! Σηκώθηκαν ήπια τον καφέ μου και πήγα τουαλέτα όπως κάνω κάθε μέρα! Δεν ενεργηθηκα και μου φάνηκε περίεργο γιατί κάθε μέρα με το που πιω τον πρωινό καφέ πάω τουαλέτα πριν φύγω για την δουλειά! Στο μισαωρο πάνω περίμενα να έρθουν να με πάρουν για δουλειά και άρχισα να μη νοιώθω τόσο άνετα! Προφανώς και είναι ψυχολογικό το θέμα γιατί δεν έχω πάει τουαλέτα και έχω ένα μόνιμο άγχος για το συγκεκριμένο θέμα το πρωί αλλά ενοιωθα και μια σαν χαλάρωση στο έντερο μου! Είναι λογικό με δύο χαπακια doralin να νοιώθω από τώρα αυτή τη χαλάρωση? Ο γιατρός απ' ότι κατάλαβα μου το έδωσε γιατί πιεζομουν να πάω τουαλέτα κάτι που έκανα το πρωί γιατί αλλιώς δεν ενοιωθα άνετα στο ταξίδι που κάνουμε κάθε μέρα για να πάμε για δουλειά! Συγγνώμη για το σεντόνι πρωί πρωί [emoji56]