agaphmenh elsa
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2

Thread: agaphmenh elsa

  1. #1
    Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    40

    agaphmenh elsa

    Εύχομαι Καλή Χρονιά σε όλη την όμορφη παρέα που απαρτίζει αυτήν την…ξεχωριστή κοινότητα.
    Το ομολογώ: Μου λείψατε!
    Καλωσορίζω, επίσης, τα καινούρια μέλη. Διάβασα κάποια e-mail, τα οποία με συγκλόνισαν και ταυτόχρονα μου δημιούργησαν την ανάγκη να γράψω.
    Αγαπημένη elsa_, γλυκιά μου, μοναδική elsa_ ποιες είναι οι αιτίες που βασανίζουν την ψυχή και το σώμα σου; Γιατί αυτό που περιγράφεις είναι το αποτέλεσμα. Αν εστιάσουμε στις αιτίες, ίσως, καταφέρουμε να «επουλώσουμε» τις πληγές σου.
    Είμαι πεπεισμένη ότι αν προσπαθήσεις και το επιθυμείς να μας δώσεις μια μικρή βιωματική περιγραφή (καταστάσεις που σε έχουν ενοχλήσει, απασχολήσει) όλοι μαζί θα προσφέρουμε κάτι για την …ίαση της ψυχής σου και των δικών μας, φυσικά.
    Σου προσφέρω απλόχερα τον εαυτό μου, είμαι δίπλα σου για οποιαδήποτε βοήθεια χρειαστείς.



    Με εκτίμηση

  2. #2
    Member
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    46

    Ευχαριστώ έστω και κατά τι καθυστερημένα

    Σας ευχαριστώ πολύ για την απλόχερη προσφορά ψυχής που κάνετε σε μια άγνωστη.

    Μόλις νιώσω λίγο καλύτερα βιολογικά (άρχισαν, δυστυχώς, να βγαίνουν κάθε μέρα στο κορμί μου τα δυσάρεστα αποτελέσματα αυτής της μακρόχρονης μάχης με την τροφή και τον εαυτό μου..), θα εκμεταλλευθώ την καλή σας διάθεση και θα προσπαθήσω, έστω και ανώνυμα/διαδικτυακά, να σας δώσω σύντομο βιωματικό ιστορικό.

    Οφείλω να σας πω καλή μου lady ότι χαίρομαι ιδιαίτερα που ακόμη υπάρχουν Κυρίες. Πραγματικές Κυρίες. Είστε μία από αυτές.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •