Ενοχληση μασελα/αυχενας/κεφαλι!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    Ενοχληση μασελα/αυχενας/κεφαλι!!!

    με ποναει/φαγουριζει παλυ η μασελα/κεφαλι/αυχενας/αυτια!!!
    δεν αντεχω αυτο το βιολι καθε τρεις και λιγακι.
    μου ρχετε να κοπανισω το κεφαλι μου σε κανενα τοιχο μου ερχεται τρελλα απο την ενοχληση αυτη!
    και αυτα τα κλιματιστικα φταινε νομιζω με ενοχλουνε.
    φταιει που μαλωσα με αυτον ποου τα εχωτι φταιει παλυ?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    το παθενει κανεις αυτο το πραγμα?φοβερη ενοχληση μιλαμε.η δεκσια μερια μ ειδηκα π με χτηπαγε το κλιματιστικο στο αυτοκινητο με τρελλενει.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    να παρω ζαναξ δεν αντεχω!!πριν 2 ωρες ιπια 4 μικρες γουλιες κρασι με παρεουλα και φοβαμε να παρω το ζαναξ να ηρεμησω.απο το αγχος ειναι το ξερω.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Ελα δεν θα πάθεις τίποτε με λίγη ποσότητα κρασιού και εγω πίνω καμμιά γουλιά.Εγώ να δεις τι έπαθα.Ετρωγα μια καραμέλα και μου έφυγε η γέφυραν ευτυχώς δεν την κατάπια πρέπει να βρώ οδοντίατρο είμαι φαφούτο απο την δεξιά μεριά

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    χαααχαχχααχαχχα καλο.η μασελα ενοω η σιαγωνα δεν φοραω μασελα ενοειτε λολολολ.
    βγαζω και φρονημιτες ακομα γαμωτο.να παρω ζαναξ?φοβαμαι επειδη ιπια αλκοολ εστω και τοσο λιγακι.παναγια μου θα με πιασει κρηση αχ αααααααααααααχ

  6. #6
    Originally posted by giota
    Ελα δεν θα πάθεις τίποτε με λίγη ποσότητα κρασιού και εγω πίνω καμμιά γουλιά.Εγώ να δεις τι έπαθα.Ετρωγα μια καραμέλα και μου έφυγε η γέφυραν ευτυχώς δεν την κατάπια πρέπει να βρώ οδοντίατρο είμαι φαφούτο απο την δεξιά μεριά
    αχααααα!! Να σαι καλά γιώτα με έκανες και γέλασα...κουτσοδόντα!

    πανικούλα έχεις πιεστεί σήμερα με αυτά που συζητούσαμε για το κελεπούρι γι αυτό είσαι έσυ.
    σταμάτα να σκέφτεσαι βλακείες, άντρες κυκλοφορούν με το κιλό, ειδικά σε αυτό το χάλι που μας περιέγραψες!

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    τον λατρευωωωω στα ματια μου ειναι παιδαρος αχχχ .αχ η σιαγωνα μου ο αυχενας μου η δεξια μερια του κεφαλιου μου.δεν το αντεχω θα παω στον γιατρο αυριο να δω μηπως τρεχει κατι με τον φρονιμητη,εχει βγει το μισο εδω και 5 μηνες το αλλο μισο τπτ
    αν παρω ζαναξ θα με πιασει κρηση το ξερω γιατι ιπια λιγο,

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    εδώ μάλλον
    Posts
    137
    Ή απλώς έπαθες κάποια ψιλοψύξη από τον κλιματισμό!


  9. #9
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    τελικα δεν πηρα ζαναξ καικοιμηθηκα αν και ταλαιποριομουν απο ξαπλοτες ζαλαδες και δυσφορια.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    192
    panikoula
    αυτο το έχω εδώ και 2 μήνες περίπου. Αγόρασα καινούργιο αμάξι και εβαζα τον κλιματισμό και τελικά κατέληξα να ποναει όλο το κρανίο, αυχένας και μασέλα. Δεν έχω πάει στο γιατρό, αλλά αυτο που με πιάνει είναι το Voltaren 1 χαπάκι, αλλά με γεμάτο στομάχι γιατί είναι δυνατό. Επίσης μόλις ξαπλώνω με πονάει περισσότερο από όταν είμαι όρθια.Την Πέμπτη φεύγω για διακοπές εύχομαι με τη θάλασσα και τον ήλιο να φτιάξει αλλιώς πάμε για γιατρό.

    Αν και την πρώτη εβδομάδα που με είχε πιάσει πήγα γιατρό και μου είπε ψύξη. Η ψύξη κάνει και 3 μήνες να περάσει αν δεν προσέχεις. Επίσης να ξέρεις το καλοκαίρι αν ιδρώνεις στο κεφάλι και στο σβέρκο σε πιάνει αυτό το άσχημο συναίσθημα και ψυξη.
    Είμαστε ομοιοπαθής.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    α μαλιστα.και τωρα που θα πιασω δουλεια σε εργοστασιο με υσχηρο κλιματισμο τι θα κανω?δεν κανει να παρω αλλα χαπια φπβαμαι.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    194
    panikoula , εγω εχω θεμα με την αριστερη πλευρα της πλατης ....μαλλον σε εσενα βρηκα το αλλο μου μισο !!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    194
    Originally posted by nopanic
    panikoula , εγω εχω θεμα με την αριστερη πλευρα της πλατης ....μαλλον σε εσενα βρηκα το αλλο μου μισο !!!
    Σχετικα με το xanax και το αλκοολ , παιζει ρολο το ποση ωρα πριν την καταναλωση αλκοολ το ειχες παρει και φυσικα τα mg του Xanax και η ποσοτητα αλκοολ ..

    Εννοειται παντα οτι μιλαμε για κανενα (ΕΝΑ) ποτηρακι κρασακι .

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    εκεινη την μερα ειχα πιει 3 γουλιες κρασι.και το ζαναξ π περνω ειναι 0.25 μιλιγκραμ.
    εσυ εισαι νοπανκ εγω πανικουλα αστα να πανε.τουλαχιστον εισαι αντρας?:P

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    194
    Originally posted by panikoula
    εκεινη την μερα ειχα πιει 3 γουλιες κρασι.και το ζαναξ π περνω ειναι 0.25 μιλιγκραμ.
    εσυ εισαι νοπανκ εγω πανικουλα αστα να πανε.τουλαχιστον εισαι αντρας?:P
    Ελα βρε ..μην ανησυχεις για 3 γουλιες κρασι ...ειλικρινα.

    Το οτι ειμαι αντρας ισως στην ψυχολογια μου ειναι οτι χειροτερο ,γιατι αισθανομαι οτι δεν μπορω να προσφερω στην οικογενεια μου αυτα που θα μπορουσα ..
    Αισθανομαι οτι στην, υποτιθεται, ποιο παραγωγικη μου ηλικια (39-40 ετων) ,εχω παθει ενα ειδος ευνουχισμου ..

    π.χ τωρα καλοκαιρι , θελω να παω ενα ταξιδι με την γυναικα μου και το παιδι μου σε καποιο νησι που εχω και συγγενεις και φοβαμαι ...
    Φοβαμαι μηπως αγχωθω υπερβολικα στο Αεροπλανο και το xanax δεν με καλυψει , φοβαμαι μηπως αν καταφερω και παω , χαλαω συνεχως την διαθεση των υπολοιπων με τις δικες μου μαλακισμενες αδιαθεσιες και ολα τα σχετικα που ολοι μας περναμε.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •