Μπερδενη - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 142
  1. #16
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Posts
    40
    Μου είπε ότι του φάνηκε ότι δεν μου πολυαρεσε το σεξ. Κ του είπα ότι μου άρεσε.. κ τον ρώτησα αν του άρεσε κ αυτόν κ μου είπε μου άρεσε... Του λέω πολύ η έτσι κ έτσι; Κ λέει μου άρεσε όσο κ εσένα κ του λέω που ξέρεις πόσο μου άρεσε εμένα; Κ λέει όπως μου απάντησες σου απαντάω... Κ του λέω εμένα πάντως μου άρεσε πολυ κ λέει κ αυτός κ εμένα... Κ μετά από αυτό εξαφανίστηκε...κ μου απάντησε μετά από 3 μέρες αυτά που έγραψα στο αρχικό μνμ

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Chris1989 View Post
    Μου είπε ότι του φάνηκε ότι δεν μου πολυαρεσε το σεξ. Κ του είπα ότι μου άρεσε.. κ τον ρώτησα αν του άρεσε κ αυτόν κ μου είπε μου άρεσε... Του λέω πολύ η έτσι κ έτσι; Κ λέει μου άρεσε όσο κ εσένα κ του λέω που ξέρεις πόσο μου άρεσε εμένα; Κ λέει όπως μου απάντησες σου απαντάω... Κ του λέω εμένα πάντως μου άρεσε πολυ κ λέει κ αυτός κ εμένα... Κ μετά από αυτό εξαφανίστηκε...κ μου απάντησε μετά από 3 μέρες αυτά που έγραψα στο αρχικό μνμ
    αρα, δεν του ειπες οτι σου αρεσε "απλα" οπως ειπες στο πρωτο μηνυμα, μετα διευκρινισες οτι εννοεις "πολυ".
    οκ, η εξαφανιση δεν κολλαει και πολυ με το οτι ρωτουσε να σε παρει και την επομένη.
    μπορει να μην εγινες πειστικη για το "πολυ" και να ξενερωσε, μπορει και να ασχολειται με καποια αλλη και να να απασχοληθηκε εκει...
    το θεμα ειναι, οτι παρ οτι μας ειπες οτι δεν εχετε αληθινα σχεση, αλλα βρισκεστε μονο για σεξ κι αυτο ΠΟΛΥ αραια, δειχνεις να εχεις αναρωτησεις και "απαιτησεις" κανονικης σχεσης...
    δεν εννοω οτι τον πιεζεις η κατι τετοιο.
    εννοω οτι ετσι το ζεις εσυ.
    με συνεχη ασχολια για το τι κανει, ποτε στελνει, γιατι δεν στελνει, ποτε θα στειλει...
    αυτα δεν συναδουν με την χαλαρη σχεση που περιεγραφες στην αρχη.
    περα απο το αν θα επανεμφανιστει τελικα, μαλλον θα πρεπει να αποφασισεις τι θελεις απο αυτην την ιστορια...

  3. #18
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Posts
    40
    Αυτός από την αρχή έστελνε συνέχεια... Μόλις είχε χρόνο έστελνε... Μέχρι κ όταν ήταν στην δουλειά έστελνε συνέχεια... Μιλούσαμε με τις ώρες κάθε μέρα ...Επίσης δεν υπήρχε περίπτωση να μπει fb κ να μην μου στείλει... Γι'αυτό έχω αυτές τις "απαιτήσεις"... Από εκεί που έστελνε συνέχεια εξαφανίστηκε κ μετά δεν έδωσε ξεκάθαρη απάντηση για αν το τελειωνουμε

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Chris1989 View Post
    Αυτός από την αρχή έστελνε συνέχεια... Μόλις είχε χρόνο έστελνε... Μέχρι κ όταν ήταν στην δουλειά έστελνε συνέχεια... Μιλούσαμε με τις ώρες κάθε μέρα ...Επίσης δεν υπήρχε περίπτωση να μπει fb κ να μην μου στείλει... Γι'αυτό έχω αυτές τις "απαιτήσεις"... Από εκεί που έστελνε συνέχεια εξαφανίστηκε κ μετά δεν έδωσε ξεκάθαρη απάντηση για αν το τελειωνουμε
    καταλαβαινω.
    εγω δεν σου ειπα οτι εχεις παραλογες απαιτησεις και τις εβγαλες απο την κοιλια σου.
    σου ειπα οτι αλλο πραγμα περιγραφεις και άλλου ειδους προσδοκιες εχεις...
    οταν μια σχεση ειναι ελευθερη και ειναι μονο για σεξ, δεν ασχολεισαι πότε ο αλλος ειναι ευκαιρος και πότε δεν ειναι, αν αραιωσε, αν πυκνωσε, αν εστειλε, αν δεν εστειλε. το αφηνεις στην τυχη του ποτε θα συμπεσετε και οι δυο να θελετε να βρεθειτε.
    αυτα που κανεις και που αναρωτιεσαι εσυ, ειναι αγχη μια σχεσης "κανονικης".
    ενω, σχεση, δεν εχετε...
    γιατι τα λεω ολα αυτα;
    για να καταληξω σε αυτο που ειπα και παραπανω.
    εσυ, τι θελεις απο αυτον;;;
    να συνεχισετε αυτο που ειχατε;
    να το κοψετε να τελειωνει;;
    να κανετε κανονικη σχεση;
    με τους συζυγους σας, πως ειστε;
    εχετε σεξουαλικες σχεσεις με εκεινους;
    ειστε στην ιδια φαση στους γαμους και οι δυο, ή εκεινος κανει σεξ και με την γυναικα του και με οποια αλλη βρει, ενω εσυ μονο με εκεινον;;
    συζητησατε ποτε περιπτωση διαζυγιων;;
    ο ενας το σκεφτηκε, ενω ο αλλος το αποκλειει;;

  5. #20
    Δηλ περιμέναμε από κάποιον που απατά τηγυναίκα του να είναι ξεκάθαρος και ξηγημένος και να έχει τα @ να μιλήσει ανοιχτά στην ερωμένη?

    Για μένα μια χαρά ξεκάθαρος είναι, όταν σου λεει ο αλλος κάνε ότι νομίζεις είναι σαν να σου λεει σε εχω γραμμένη. Αυτό απο μόνο του φτάνει για να πεισμώσεις και να φύγεις.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Δηλ περιμέναμε από κάποιον που απατά τηγυναίκα του να είναι ξεκάθαρος και ξηγημένος και να έχει τα @ να μιλήσει ανοιχτά στην ερωμένη?

    Για μένα μια χαρά ξεκάθαρος είναι, όταν σου λεει ο αλλος κάνε ότι νομίζεις είναι σαν να σου λεει σε εχω γραμμένη. Αυτό απο μόνο του φτάνει για να πεισμώσεις και να φύγεις.
    αντε πες....

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Σεξ κάνατε ; ή μόνο μηνύματα στέλνατε ; Αν στέλνατε μόνο μηνύματα και πολύ ασχολήθηκε. Δεν θέλουν όλοι, ειδικά οι άνδρες, να γυρίσουν στα 13 .......

    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Δηλ περιμέναμε από κάποιον που απατά τηγυναίκα του να είναι ξεκάθαρος και ξηγημένος και να έχει τα @ να μιλήσει ανοιχτά στην ερωμένη?
    Το ότι η ερωμένη είναι επίσης παντρεμένη που απατά τον άνδρα της, είναι ασήμαντη λεπτομέρεια , άνευ σημασίας, με την οποία δε ασχολείσαι .

  8. #23
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Posts
    40
    Εγώ είμαι μια χαρά με τον σύζυγό μου,αυτός έχει πει ότι δεν τα πάνε κ πολύ καλά κάτι που δεν πολυπιστευω γιατί όλοι τα ίδια λένε... Αυτός ξέρω ότι μιλάει κ με άλλες εγώ δεν έχω τέτοια διάθεση να μιλάω με χιλιους.Στέλνουμε κ μνμτα κ σεξ κάνουμε... Από μια αρχή είπαμε ότι μόνο σεξ θέλουμε κ τίποτα αλλο κ όταν θέλει κάποιος από τους 2 να το τελειώσει να το πει στον αλλον

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Chris1989 View Post
    Στέλνουμε κ μνμτα κ σεξ κάνουμε... Από μια αρχή είπαμε ότι μόνο σεξ θέλουμε κ τίποτα αλλο κ όταν θέλει κάποιος από τους 2 να το τελειώσει να το πει στον αλλον

    Κάνατε σεξ όλες τις φορές που βρεθήκατε; Τις τελευταίες ειδικά ; Πόσος καιρός πέρασε από την τελευταία ;

  10. #25
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Posts
    40
    Όσες φορές βρεθήκαμε κάναμε σεξ εκτός από την πρώτη φορά που το προσπαθήσαμε αλλα δεν μπορούσε αυτός γιατί είχε άγχος επειδή με γουστάρε πολύ όπως μου είχε πει... Πριν μία εβδομάδα ήταν η τελευταία φορά που βρεθήκαμε.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Αν γούσταρε και δεν μπορούσε δείχνει κάποια ανωριμότητα , βλακεία , έλειψη αυτοπεποίθησης , εμπειρίας και εμπειριών . Το θέμα είναι ότι , όπως λες , εξαρχής είπατε ότι παίζει μόνο σεξ μεταξύ σας και ότι ξέρει ο ένας για τον άλλο ότι είστε παντρεμένοι . Δεν υπήρξε κάποιο πλάνο ή δέσμευση . Να είχατε προγραμματίσει πχ συγκεκριμένη μέρα για σεξ . Οπότε δεν αθέτησε κάποια συμφωνία. Δεν είχες λόγο να πιέσεις για τελείωμα, εφόσον πέρναγες καλά. Η στάση σου αυτή , δείχνει ότι είχες κάποια ροπή προς το να αλλάξεις το χαρακτήρα της "σχέσης" σας, που δεν ήταν τυπική συναισθηματική , αλλά σεξουαλική. Με δεδομένη την ανωριμότητα τη δική του που ανέφερα, που είναι προφανέστατη , πιθανόν φοβήθηκε μην δημιουργήσεις προβλήματα . Είναι σίγουρα και πολύ πιθανό ότι του προέκυψαν κι άλλες ευκαιρίες, που προφανώς τις θεωρεί πιο ασφαλείς. Εσένα μετά την πίεση να τελειώσετε ή να χαρακτηρίσετε αλλιώς το νταραβέρι σε θεωρεί (δεν λέω ότι είσαι αναγκαστικά) υψηλότερου ρίσκου .

    Άλλες , μπορεί να συμφώνησαν , εφόσον είναι παντρεμένες κι αυτές, να επικοινωνούν όποτε είναι για σεξ , χωρίς περισσότερα. Εδώ που τα λέμε, αυτό είναι και η νόρμα μεταξύ παντρεμένων . Συνεχή μηνύματα κατά τη διάρκεια της μέρας, αυξάνουν τον κίνδυνο να τους κάνουν τσακωτούς. Οπότε προτιμά τις άλλες, χωρίς πολλά πολλά.

  12. #27
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Posts
    40
    Την καθημερινή επικοινωνία αυτός την ήθελε... Αυτός έστελνε πρωί μεσημέρι βράδυ κάτι που το έκοψε τον τελευταίο μήνα... Εμένα δεν με ενοχλεί που δεν μιλάμε όπως μιλούσαμε ίσα ίσα το προτιμώ απλά όταν στέλνω ένα μνμ κ τον ρωτάω κάτι θέλω μια απάντηση. Αυτός είναι που έκανε παράπονα ότι δεν του στέλνω μνμτα. Επίσης ίσως αυτός να ήθελε κάτι παραπάνο γιατί μου κάνει ζηλειες όταν με βλέπει με τον άντρα μου η με ρωτάει αν κάνουμε σεξ κ όταν του λέω ναι σπαζεται...Επίσης με ρωτάει αν μιλάω με άλλους κ αν μιλάω δεν θα τον πειράξει κ του λέω ότι δεν μιλάω με άλλους κ μου λέει σιγουρα; Πες μου αληθεια... Θέλω μόνο μαζί μου να πηγαινεις κ μου έχει ζητήσει μέχρι κ με τον άντρα μου να μην κάνω σεξ... Κ λέει κ άλλα διάφορα που δεν κολλάνε σε μια "σχεση" σεξ... Για το θέμα του σεξ κ άλλες φορές του έχει τύχει να μην μπορεί 100% να είναι οκ.. Είναι κ αυτό κάτι που με προβληματίζει γιατί βρισκόμαστε για σεξ κ αυτός κολλάει κ είναι κ ένας ανθρώπινος με πολλές εμπειρίες

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Αν του "συμβαίνει συχνά" , οι εμπειρίες του είναι για φάπες, όπως και ο ίδιος . Το να μην πηγαίνεις με τον ... άνδρα σου κτλ , είναι ανώριμο και για εφήβους. Υπερβολικά γελοίο . Λέμε συχνά για σαχλοκούδουνα γυναίκες σούργελα, αλλά υπάρχουν και άνδρες αντίστοιχοι . Προφανώς έχεις πέσει σε τέτοιον. Σχετικά με το αν μιλάς με άλλους .... έπρεπε να τον τρολάρεις ... ότι πήρες όρκο σιωπής σαν καθολική καλόγρια και το εξήγησες στον άνδρα σου γραπτώς, για να καταλάβει γιατί δεν μιλάς ούτε σε εκείνον ! Επειδή .... δεν θέλει να μιλάς με άλλους ο sex buddy ! Τι άλλο θα ακούσουμε. Νομίζω δεν υπάρχει κάτι άλλο να ειπωθεί . Είναι κωμική η κατάσταση . Καλύτερα να μείνεις μακριά , γιατί μπορεί να άρχιζε τίποτε δράματα. Εκτός κι αν ήθελες να χωρίσεις, να αντικαταστήσεις τον άνδρα σου με αυτόν .

  14. #29
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Posts
    40
    Να χωρίσω δεν θέλω εννοείται.... Από ότι έχω καταλάβει δεν ξέρει κ ο ίδιος του θέλει... Δυστυχώς συχνά του συμβαίνει, οταν μιλάμε από βιντεοκλήση μια χαρά του είναι από κοντά έχει το θεμα κ δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί ... Εχθές έστειλε μνμ αλλά δεν απάντησα...

  15. #30
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post



    Το ότι η ερωμένη είναι επίσης παντρεμένη που απατά τον άνδρα της, είναι ασήμαντη λεπτομέρεια , άνευ σημασίας, με την οποία δε ασχολείσαι .

    Πάλι νεύρα εχεις εσύ?

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •