Μπερδενη - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 142
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Πάλι νεύρα εχεις εσύ?
    Εσύ έχεις θέμα με την πραγματικότητα. Διαβάζεις για νταραβέρι παντρεμένων , δύο , γυναίκας άνδρα, παντρεμένοι αμφότεροι , όχι μεταξύ τους , με ... άλλους
    και καυτηριάζεις ότι ο άνδρας ... απατά τη γυναίκα του ! Ενώ η παντρεμένη που πάει μαζί του, δεν απατά τον άνδρα της ! Με βάση ... τη δική σου αντίληψη !
    It takes two .... for tango !

  2. #32
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Εσύ έχεις θέμα με την πραγματικότητα. Διαβάζεις για νταραβέρι παντρεμένων , δύο , γυναίκας άνδρα, παντρεμένοι αμφότεροι , όχι μεταξύ τους , με ... άλλους
    και καυτηριάζεις ότι ο άνδρας ... απατά τη γυναίκα του ! Ενώ η παντρεμένη που πάει μαζί του, δεν απατά τον άνδρα της ! Με βάση ... τη δική σου αντίληψη !
    It takes two .... for tango !
    Πού τα είδες να τα γράφω αυτα που αναφέρεις? :P
    Δεν θυμάμαι να έδωσα συγχωροχάρτι

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    μπαντι, καθεσαι και σχολιαζεις πραγματα που εχουν ειπωθει ξεκαθαρα, γιατι δεν διαβασες ολο το θεμα, αλλα στο περιπου...
    το οτι αυτος εξαπατα την γυναικα του, το σχολιαζουμε, γιατι η γυναικα εδω η κρις, παραπονιεται γιατι δεν ειναι ο τυπος ειλικρινης και ξηγημενος......

    αν μας παραπονεθει και ο τυπος οτι του λεει ψεματα, τα ιδια θα πουμε...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Chris1989 View Post
    Την καθημερινή επικοινωνία αυτός την ήθελε... Αυτός έστελνε πρωί μεσημέρι βράδυ κάτι που το έκοψε τον τελευταίο μήνα... Εμένα δεν με ενοχλεί που δεν μιλάμε όπως μιλούσαμε ίσα ίσα το προτιμώ απλά όταν στέλνω ένα μνμ κ τον ρωτάω κάτι θέλω μια απάντηση. Αυτός είναι που έκανε παράπονα ότι δεν του στέλνω μνμτα. Επίσης ίσως αυτός να ήθελε κάτι παραπάνο γιατί μου κάνει ζηλειες όταν με βλέπει με τον άντρα μου η με ρωτάει αν κάνουμε σεξ κ όταν του λέω ναι σπαζεται...Επίσης με ρωτάει αν μιλάω με άλλους κ αν μιλάω δεν θα τον πειράξει κ του λέω ότι δεν μιλάω με άλλους κ μου λέει σιγουρα; Πες μου αληθεια... Θέλω μόνο μαζί μου να πηγαινεις κ μου έχει ζητήσει μέχρι κ με τον άντρα μου να μην κάνω σεξ... Κ λέει κ άλλα διάφορα που δεν κολλάνε σε μια "σχεση" σεξ... Για το θέμα του σεξ κ άλλες φορές του έχει τύχει να μην μπορεί 100% να είναι οκ.. Είναι κ αυτό κάτι που με προβληματίζει γιατί βρισκόμαστε για σεξ κ αυτός κολλάει κ είναι κ ένας ανθρώπινος με πολλές εμπειρίες
    το οτι εκοψε τον τελευταιο μηνα, τωρα μας το λες.
    πριν ειχες πει μονο οτι εξαφανιστηκε την προηγουμενη βδομαδα μετα την συναντηση σας...

    οι ζηλειες που σου κανει, ειναι μονο εγωισμος και μειωμενη αυτοπεποιθηση. δεν ειναι ερωτας...
    πιθανον να εχει σεξουαλικες δυσλειτουργιες για να "κολλαει" στο απο κοντα, ενω εχετε βρεθει τοσο λιγες φορες μεσα σε 6 μηνες...

    τελικα, δεν μας ειπες τι θελεις.
    αυτος ξαναεστειλε, αρα ειστε λιγο- πολυ στα ιδια με πριν.

    ΕΣΥ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ;

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Chris1989 View Post
    Εγώ είμαι μια χαρά με τον σύζυγό μου,αυτός έχει πει ότι δεν τα πάνε κ πολύ καλά κάτι που δεν πολυπιστευω γιατί όλοι τα ίδια λένε... Αυτός ξέρω ότι μιλάει κ με άλλες εγώ δεν έχω τέτοια διάθεση να μιλάω με χιλιους.Στέλνουμε κ μνμτα κ σεξ κάνουμε... Από μια αρχή είπαμε ότι μόνο σεξ θέλουμε κ τίποτα αλλο κ όταν θέλει κάποιος από τους 2 να το τελειώσει να το πει στον αλλον
    συμφωνω οτι ολοι τα ιδια λενε, αλλα αφου εισαι μια χαρα με τον ανδρα σου, τι θελεις μαζι του;

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Πού τα είδες να τα γράφω αυτα που αναφέρεις? :P
    Δεν θυμάμαι να έδωσα συγχωροχάρτι
    Που το είδα ; Σε ... αυτά που γράφεις ! Τα ξαναδιαβάζεις ; Συγχωροχάρτια ήταν την εποχή που καίγαν μάγισσες. Επί ιεράς εξέτασης. Αυτά βέβαια ήταν στη δύση. Εμείς είμαστε ακόμη στη θεία από το σικάγο , με τη βασιλιάδου και τον ατσίδα , με τον ηλιόπουλο, γιο του παντελή ζερβού . Ο οποίος ζερβός, όταν ήταν να παντρέψει γιό , ήθελε να πάρει προίκα ! Για την κόρη , έλεγε ότι ... η προίκα είναι ξεπερασμένη !!!!!

    :P

  7. #37
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Που το είδα ; Σε ... αυτά που γράφεις ! Τα ξαναδιαβάζεις ; Συγχωροχάρτια ήταν την εποχή που καίγαν μάγισσες. Επί ιεράς εξέτασης. Αυτά βέβαια ήταν στη δύση. Εμείς είμαστε ακόμη στη θεία από το σικάγο , με τη βασιλιάδου και τον ατσίδα , με τον ηλιόπουλο, γιο του παντελή ζερβού . Ο οποίος ζερβός, όταν ήταν να παντρέψει γιό , ήθελε να πάρει προίκα ! Για την κόρη , έλεγε ότι ... η προίκα είναι ξεπερασμένη !!!!!

    :P
    Τι μπορώ να πω τώρα. Περαστικά σου εύχομαι

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Τι μπορώ να πω τώρα. Περαστικά σου εύχομαι
    Μην κρίνεις εξ ιδίων . Δεν παίρνω φάρμακα. Δεν είμαι ασθενής.

  9. #39
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Posts
    40
    Εγώ θέλω να βρισκόμαστε για σεξ κ που κ που να στέλνουμε κ κανένα μνμ

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Chris1989 View Post
    Εγώ θέλω να βρισκόμαστε για σεξ κ που κ που να στέλνουμε κ κανένα μνμ
    οταν η σχεση ειναι ελευθερη και μονο για σεξ, αυτα τα "που και που", πρεπει και να συμπεσουν...
    αν καποιος ειναι απασχολημενος ή απλα δενε χει διαθεση, μπορει και να μην απαντησει σε καποια μηνυματα και να στειλει σε ασχετη φαση, οπως εκανε κι αυτος, κι οπως λες κι εσυ δεν ειχες πλεον διαθεση να του απαντησεις.
    δικαιωμα σου κι εσενα...

    δεν μου ειπες, αφου εισαι "μια χαρα" με τον ανδρα σου και κανετε και σεξ, γιατι ασχολεισαι με τον τυπο;

  11. #41
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Posts
    40
    Εγώ δεν του απάντησα επίτηδες όπως δεν απαντούσε κ αυτός κ μετά ξαναεστειλε κ έκανε παράπονα όπως έκανε πάντα αν δεν μπορούσα να μπω να στείλω μνμ..Απλα περνάω την ωρα μου μαζί του κ έτσι ότι ανανεώνω τον γάμο μου...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Chris1989 View Post
    Εγώ θέλω να βρισκόμαστε για σεξ κ που κ που να στέλνουμε κ κανένα μνμ
    Τα πολλά μηνύματα, έχω δει να καίνε κάποιους. Καλύτερα όσο λιγότερα γίνεται .

    Quote Originally Posted by Chris1989 View Post
    Απλα περνάω την ωρα μου μαζί του κ έτσι ότι ανανεώνω τον γάμο μου...


    Το βρίσκω προχώ αυτό και σπάνια εξαίρεση στην ελληνική βλαχειά . Μακάρι να αυξηθεί το φαινόμενο . θα μειωθεί η αγαμία ! Ανπει κανείς εξυπνάδες του τύπου "θα ήθελες και η γυναίκα σου να πηγαίνει με άλλους ;; " η απάντησή μου θα ήταν "ΝΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ , ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ" , αλλά με το βλήμα που έχουν οι περισσότερες, βλέπω να καλογερεύουν . Και έχουν δουλειά οι ... γυναικολόγοι , για χειρουργική διάνοιξη ... σε στυλ αποφράξεων !!!!!

    :x :x :P

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Chris1989 View Post
    Εγώ δεν του απάντησα επίτηδες όπως δεν απαντούσε κ αυτός κ μετά ξαναεστειλε κ έκανε παράπονα όπως έκανε πάντα αν δεν μπορούσα να μπω να στείλω μνμ..Απλα περνάω την ωρα μου μαζί του κ έτσι ότι ανανεώνω τον γάμο μου...
    κανει και ο ανδρας σου σεξ με αλλες γυναικες;

  14. #44
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Posts
    40
    Από όσο ξέρω ο άντρας μου δεν πάει με άλλες γυναίκες... Πάντως από τότε που ξεκίνησε όλο αυτό έχουμε καλύτερη κ πιο συχνή ερωτική ζωή.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Chris1989 View Post
    Από όσο ξέρω ο άντρας μου δεν πάει με άλλες γυναίκες... Πάντως από τότε που ξεκίνησε όλο αυτό έχουμε καλύτερη κ πιο συχνή ερωτική ζωή.
    θα ειχες προβλημα αν πηγαινε κι αυτος με αλλες γυναικες, αν δεν χαλουσε η δικη σας ερωτικη ζωη, ή και εφιαχνε οπως λες κι εσυ; το ξερει οτι ΙΣΩΣ πηγαινεις με καποιον αλλον;

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •