Μπερδενη - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 142
  1. #46
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Posts
    40
    Δεν το ξέρει οτι πάω με κάποιον άλλον... Από την στιγμή που το κάνω κ εγώ δεν θα με πείραζε να το κάνει κ αυτός αρκεί να μην επηρεαζε σε κάτι τον γάμο μας ..

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Chris1989 View Post
    Δεν το ξέρει οτι πάω με κάποιον άλλον... Από την στιγμή που το κάνω κ εγώ δεν θα με πείραζε να το κάνει κ αυτός αρκεί να μην επηρεαζε σε κάτι τον γάμο μας ..
    Το πρώτο ελπιδοφόρο post που έχω διαβάσει ποτέ ; Σίγουρα. Ίσως σιγά σιγά κάτι να αλλάζει . Μακάρι .

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Chris1989 View Post
    Δεν το ξέρει οτι πάω με κάποιον άλλον... Από την στιγμή που το κάνω κ εγώ δεν θα με πείραζε να το κάνει κ αυτός αρκεί να μην επηρεαζε σε κάτι τον γάμο μας ..
    θα μπορουσες να του το συζητησεις διερευνητικα, χωρις απαραιτητα να πεις ξεκαθαρα οτιε χεις αλλον, ωστε να τον απελευθερωσεις απο μια μονοπλευρη μονογαμια που τελικα, ειναι αδικη γι αυτον...

  4. #49
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Posts
    40
    Έχω κάνει συζήτηση μαζί του για κάτι τέτοιο ,δεν του είπα όμως ότι πάω με άλλον,αλλά είναι πολύ κάθετος στο να πάει με κάποια άλλη όπως κ στο να πάω εγώ με άλλον οπότε το άφησα το θέμα εκεί.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Chris1989 View Post
    Έχω κάνει συζήτηση μαζί του για κάτι τέτοιο ,δεν του είπα όμως ότι πάω με άλλον,αλλά είναι πολύ κάθετος στο να πάει με κάποια άλλη όπως κ στο να πάω εγώ με άλλον οπότε το άφησα το θέμα εκεί.
    Άκου τις συμβουλές της Remedy . Θα σε οδηγήσουν σε διαζύγιο , καταστροφή, κατάθλιψη , πλήξη , ψυχοφάρμακα, άσυλο . Καλά δεν είναι ;

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Άκου τις συμβουλές της Remedy . Θα σε οδηγήσουν σε διαζύγιο , καταστροφή, κατάθλιψη , πλήξη , ψυχοφάρμακα, άσυλο . Καλά δεν είναι ;
    εμενα, δεν με εχουν οδηγησει σε τιποτε απο αυτα, παντως.
    οι δικες σου που θα την οδηγησουν; στην αγαμια, να υποθεσω;

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εμενα, δεν με εχουν οδηγησει σε τιποτε απο αυτα, παντως.
    οι δικες σου που θα την οδηγησουν; στην αγαμια, να υποθεσω;
    Γιατί έδωσα καμία συμβουλή εγώ ; Εσένα οι δικές σου σε έχουν οδηγήσει να γράφεις εδώ επί 1/4 του αιώνα. Ασταμάτητα.

  8. #53
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Γιατί έδωσα καμία συμβουλή εγώ ; Εσένα οι δικές σου σε έχουν οδηγήσει να γράφεις εδώ επί 1/4 του αιώνα. Ασταμάτητα.
    Μην κρίνεις εξ ιδίων Μπάντι. Το ότι γράφεις εσύ εδω που δεν πηδάς, δεν συνεπάγεται ότι όλοι όσοι δίνουν 10-20-30-60 λεπτά απο τη μέρα τους για να γράψουν στο φόρουμ, δεν κάνουν σεξ.

    Όλο αυτό το παραλήρημα σε έπιασε επειδή δεν μάλωσα τη κοπέλα που κάνει σεξ εκτός γάμου αλλά σχολίασα τον εραστή?

    Μετά σταμάτησα να σου απαντάω και βρήκες την επόμενη να βγάλεις νεύρα? Είσαι πολύ ευαίσθητος , χαλάρωσε

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Μην κρίνεις εξ ιδίων Μπάντι. Το ότι γράφεις εσύ εδω που δεν πηδάς, δεν συνεπάγεται ότι όλοι όσοι δίνουν 10-20-30-60 λεπτά απο τη μέρα τους για να γράψουν στο φόρουμ, δεν κάνουν σεξ.

    Όλο αυτό το παραλήρημα σε έπιασε επειδή δεν μάλωσα τη κοπέλα που κάνει σεξ εκτός γάμου αλλά σχολίασα τον εραστή?

    Μετά σταμάτησα να σου απαντάω και βρήκες την επόμενη να βγάλεις νεύρα? Είσαι πολύ ευαίσθητος , χαλάρωσε
    Εσύ είσαι μέσα στο βρακί του κ βλέπεις αν πηδάει η όχι λογικά lmao

  10. #55
    Quote Originally Posted by Nightshark View Post
    Εσύ είσαι μέσα στο βρακί του κ βλέπεις αν πηδάει η όχι λογικά lmao
    Δεν είναι κάτι που πρέπει να ψάξεις για να μαθεις, είναι στα 3 αγαπημένα θέματα του Μπάντι.
    Οι προίκες, το ότι δεν του φτάνει το σεξ και το ότι οι γυναίκες θα έπρεπε να το κάνουν περισσότερο.
    Όταν δεν μιλάει για αυτά, βρίσκει κάποια γυναικα για να μαλώσει

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Δεν είναι κάτι που πρέπει να ψάξεις για να μαθεις, είναι στα 3 αγαπημένα θέματα του Μπάντι.
    Οι προίκες, το ότι δεν του φτάνει το σεξ και το ότι οι γυναίκες θα έπρεπε να το κάνουν περισσότερο.
    Όταν δεν μιλάει για αυτά, βρίσκει κάποια γυναικα για να μαλώσει
    οταν μαθει οτι οι γυναικες το κανουν πολυ και με πολλους, αλλα οχι με εκεινον, θα καταρρευσει το συμπαν του...

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οταν μαθει οτι οι γυναικες το κανουν πολυ και με πολλους, αλλα οχι με εκεινον, θα καταρρευσει το συμπαν του...
    NAI, στα αρλεκιν

  13. #58
    Quote Originally Posted by Chris1989 View Post
    Καλησπέρα παιδιά... Εδώ κ 5 μηνες είμαι με κάποιον για σεξ όμως μόνο...Είχαμε πει από την αρχή αν θέλουμε να το τελειωσουμε θα το πούμε ο ένας στον άλλον για να είναι ξεκάθαρα τα πράγματα .Προχθες του έστειλα μνμ το διάβασε κ δεν απάντησε,μετά από κάνα 2 μέρες του έστειλα κ δεν ξανά απάντησε... Μετά του στέλνω κ του λέω αν δεν θέλεις αλλο πες το μου για να τελειώνουμε.Κ μου απάντησε ότι δεν προλαβαίνω να σου στείλω,αν θέλεις το τελειώνουμε.Εγω του είπα ότι πιστεύω οτι αυτός δεν θέλει αλλο γι'αυτό το είπα κ μου απάντησε όπως νομιζεις. Κ του λέω δεν μου έδωσες μια ξεκάθαρη απάντηση κ μου λέει σου έδωσα ότι δεν προλαβαίνω από εκεί κ πέρα κάνε ότι νομίζεις... Μετά του έστειλα αν έχεις χρόνο κ αν θέλεις στείλε μου κάτι το οποίο το μετάνιωσα... Εδώ κ 3 μέρες δεν έχει στείλει τίποτα... Τι πιστεύετε όταν μου είπε κάνε ότι νομίζεις ότι εννοούσε να το τελειωσουμε κ απλά εγώ δεν το κατάλαβα;
    Quote Originally Posted by Chris1989 View Post
    6 φορές συναντηθήκαμε γιατί είμαστε παντρεμένοι έχουμε κ παιδιά κ δεν πολυβολευε να βρισκομαστε...πιο πολύ μιλούσαμε με μνμτα κ βιντεοκλήσεις.Κ εγώ πιστεύω ότι παίζει κάτι καινούργιο γιατί έβλεπα ότι έμπαινε στο fb κ δεν μου έστελνε.Στα τελευταία του μνμτα δεν κατάλαβα τι εννοούσε... Η απάντηση του ήταν δεν προλαβαινω κάνε ότι νομίζεις,αν ήθελε να το τελειωσουμε δεν έπρεπε
    να το πει; εκτός αν εννουσε αυτό... Εγώ θέλω να καταλάβω αν τελειώσαμε η όχι,γιατί είναι ένα άτομο που το βλέπω συχνά...
    Μου φαίνεται πως την έκανε με μικρά μικρά πηδηματάκια, αλλωστε, απ ότι καταλαβαίνω, είναι ευχαριστημένος με το γάμο του και δεν θα θελε να τον διαλύσει ή να χει προβλήματα στο σπίτι, κι εκτός αυτού δεν πέθαινε για σένα δλδ τρελλά ερωτευμένος μαζί σου. Απλά του ήσουν ένα τυχερό που πέρασε.
    γιάννης

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    NAI, στα αρλεκιν
    ουτε με εσενα..

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Μου φαίνεται πως την έκανε με μικρά μικρά πηδηματάκια, αλλωστε, απ ότι καταλαβαίνω, είναι ευχαριστημένος με το γάμο του και δεν θα θελε να τον διαλύσει ή να χει προβλήματα στο σπίτι, κι εκτός αυτού δεν πέθαινε για σένα δλδ τρελλά ερωτευμένος μαζί σου. Απλά του ήσουν ένα τυχερό που πέρασε.
    δεν την εκανε. αφου της ξαναεστειλε μνμ μετα την εξαφανιση του, και τον αφησε στο διαβαστηκε..

Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •