Στατική δυσλειτουργια η δεν του αρεσα; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 84
  1. #31
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    λογικα αγχος!
    μηπως ηταν μικρο το μεγεθος και δεν το καταλαβες?
    Οχι δν είναι θέμα μεγέθους. Είχαμε κάτι πλατωνικο παλιά δλδ μόνο προκαταρκτικα κλπ οπότε θυμαμαι

  2. #32
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ξεκινα με το να επιδιωξεις να βρισκοσαστε, και βλεπουμε...
    Πως όμως; αφού εκείνος δν έχει δείξει ενδιαφέρον.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by user1997 View Post
    Οχι δν είναι θέμα μεγέθους. Είχαμε κάτι πλατωνικο παλιά δλδ μόνο προκαταρκτικα κλπ οπότε θυμαμαι
    είχε θέμα στύσης τότε?

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by user1997 View Post
    Πως όμως; αφού εκείνος δν έχει δείξει ενδιαφέρον.
    κανε μια προταση, εσυ. να βγειτε.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Καλά ΑΝ η κοπελιά είχε σεξουαλική εμπειρία χιλιάδων ... ή ήταν call girl .... ΠΙΘΑΝΟΝ να μην είχε δυσκολία ο μάγκας, που δεν ξέρει ... που να τον βάλει και πως ....
    Δεν πιστεύω όμως ότι του έταξε σεξουαλική διαπαιδαγώγηση . Και .... τσάμπα ! Τώρα μας λες ότι ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΜΕΡΙΔΙΟ ΕΥΘΥΝΗΣ, επειδή αυτός τελείωσε σε Dt ;;;
    Θες να κάνεις γκάλοπ για αυτό ;;; Και ο πιο μισογύνης δεν θα έλεγε κάτι τέτοιο .

    ε ;;;
    Μισογυνης ;
    αλήθεια;
    πραγματικά με εκπλήξεις ο τρόπος που σκέφτεσαι και τοποθετείς αυτά που εσύ μόνο νομίζεις...

    ναι έχει μερίδιο ευθύνης που μπορεί να τεκειωσε πολύ γρήγορα και ξέρεις γιατί;

    γιατί την ήθελε τόσο πολύ, μπορεί να μιλούσαν σε μηνυματα μέρες πριν μπορεί η κοπέλα να ήταν τόσο "καλη" σε όλη αυτή την επικοινωνία και να το έφτιαχνε τόσο καλά που με το που την είδε και ξεκίνησαν να τελειωσε αμέσως..

    Αυτό είναι μισογυνικο;
    μάλλον δεν έχεις συναίσθηση των λέξεων που χρησιμοποιείς αγαπητέ μου όποτε τι να λέμε...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by user1997 View Post
    Η αλήθεια είναι οτι δεν έχω τέτοιου είδους εμπειρίες γτ ήμουν χρόνια σε μια σχέση και δεν μ είδε τύχει ποτε μα ποτέ αυτό. Ίσως να φταίω κι εγω τελικά δν ξέρω
    ναι αγάπη μου αυτό λέω..
    αν δεν έχεις παρόμοιες εμπειρίες μπορεί να φταις άθελά σου όμως και αυτό σίγουρα δεν ειβαι κακό ούτε ενοχικό.

    ΟΛΕΣπερασαμε από αυτά τα στάδια, καμία γυναίκα δεν έφτασε στο σήμερα που απολαμβάνει τον έρωτα όμως ακριβώς τον θέλει και δεν έχει περάσει και από αυτά τα στάδια..
    και όχι μόνο γυναίκα αλλά και άντρας...

    αγάπη μου γλυκιά όλοι εμείς εκ των υστέρων προφήτες γινόμαστε αλλά αυτό που θελω είναι σε κάθε τι που σου συμβαίνει να προσπαθείς εσύ να βελτιώνεσαι ώστε να έρθει η ώρα που να απολαμβάνεις το απόλυτο.

    ναι μπορεί να είχε θέμα, μπορεί και να ΜΗΝ είχε όμως..
    το μόνο εύκολο είναι να πούμε ότι ο τύπος είχε θέμα και να πάμε παρακάτω, ότι εμείς είμαστε τέλειες γιατί φοβόμαστε να δεχτούμε ότι ακόμα μαθαίνουμε..

    Η γυναίκα και ο άντρας όσο ζει μαθαίνει στο σεξ ,είτε ειβαι 20 είτε εξναι 30 κ.ο.κ.
    συνεχώς πειραματιζομαστε,ανακαλύπ� �ουν πραγνατα ,απλά από κάποια ηλικία και μετά ξέρουμε τον τρόπο να το κάνουμε καλύτερα..

    οπότε;
    ακόμα και εσύ να μην το χειρίστηκε καλά σε αυτή την φάση του στοματικό μπορεί να το χειριζόταν καλά όσο αφορά τα μηνύματα και όταν σε είδε του έβγαλες όλο αυτό..

    μόνο κακό δε το λες αγάπη μου και πραγνατικα είσαι πολύ μικρή ακόμα έχεις πολλά να ανακαλύψεις και πίστεψε με όταν φτάσεις κάπου εκεί στα 35 και μετά θα δεις τι διαφορετικά νιώθει μια γυναίκα...
    δεν είναι τυχαίο όλα αυτά που λένε για τις γυναίκες μετά τα 35 με 40 ....

    κάνε συζητήσεις με φίλες σου γύρω από αυτά τα θέματα,μην ντρέπεσαι να ανταλλάσεις απόψεις και το κυριότερο να ρωτάς, σεξουαλικη διαπαιδαηωγιση λέγεται και αυτό σε όποια ηλικία και να είσαι!!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    πέραν όλων αυτών εγώ θα σου έλεγα να ηρεμήσεις και να αφήσεις λίγο τα πραγνατα στην τύχη τους ..

    ΑΝ ήθελε πραγνατικα θα επεδίωκε να συναντηθείτε..
    μπορεί να τον κομπλαρεις ,μπορεί να σε θέλει τόσο πολύ, να τον αγχωθείς που να θέλει τον χρόνο του και αυτός..
    ξέρεις μπορεί να ντρέπεται η να φοβάται στην παρούσα φάση να ξαναβρεθεί με το ενδεχόμενο να ξαναγίνει κάτι όπως την προηγούμενη φορά..

    γνώμη μου πάντως άσε τον χρόνο και μην πιέζεις καταστάσεις
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Μισογυνης ;
    αλήθεια;
    πραγματικά με εκπλήξεις ο τρόπος που σκέφτεσαι και τοποθετείς αυτά που εσύ μόνο νομίζεις...

    ναι έχει μερίδιο ευθύνης που μπορεί να τεκειωσε πολύ γρήγορα και ξέρεις γιατί;

    γιατί την ήθελε τόσο πολύ, μπορεί να μιλούσαν σε μηνυματα μέρες πριν μπορεί η κοπέλα να ήταν τόσο "καλη" σε όλη αυτή την επικοινωνία και να το έφτιαχνε τόσο καλά που με το που την είδε και ξεκίνησαν να τελειωσε αμέσως..

    Αυτό είναι μισογυνικο;
    μάλλον δεν έχεις συναίσθηση των λέξεων που χρησιμοποιείς αγαπητέ μου όποτε τι να λέμε...
    Πολλά λόγια , τα οποία είναι φτώχεια. Τα λάθη που καταλογίζεις στη συγκεκριμένη , έχουν ελάχιστο ρόλο . Στην πλειοψηφία των ανδρών , δεν θα δημιουργούσαν πρόβλημα.
    Στην πλειοψηφία των ενεργών σεξουαλικά ανδρών . Υπάρχουν αρκετοί , ηλικιακά άνδρες , πχ 25ρηδες , που είναι μπέμπηδες. Κάτι τέτοιο έχουμε εδώ. Μπορεί να έχει σουξέ λόγω εμφάνισης ο συγκεκριμένος, αλλά είναι Μπέμπης. Στο σεξ δεν τραβάει . Δικαιολογίες βρίσκονται πάντα για τους αποτυχημένους. Ισχύει αυτό που λέει ο λαός "της στραβής ψ..ης της φταίνε οι τρίχες" . Αυτό είναι και η οποιαδήποτε περαιτέρω ανάλυση του θέματος . Τρίχες.
    Αν θέλει να το συνεχίσει η κοπελιά, θα πρέπει να χωνέψει , ότι θα του κάνει τη ... δασκάλα του σεξ . Και είναι γνωστό , ότι όσοι προετοιμάζουν μαθητές για εξετάσεις,
    δεν έχουν μόνο επιτυχόντες. Υπάρχουν μπόλικες αποτυχίες. Ο καθένας παίρνει τα ρίσκα του.

  9. #39
    πολλή αυστηρότητα

    Μιλάμε για μια στύση ως " επιτυχία " ή " αποτυχία". Πολλή πίεση.

    Μια φορα το έκαναν τα παιδιά, και χαρακτηρίζουμε το παιδάκι άχρηστο και μπέμπη επειδή έκανε το τρομερό λάθος να τελειώσει νωρίς.

    Αν γινότανε κατ εξακολούθηση οκ, θα ήταν κάτι που έπρεπε να λύσουν

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    πολλή αυστηρότητα

    Μιλάμε για μια στύση ως " επιτυχία " ή " αποτυχία". Πολλή πίεση.

    Μια φορα το έκαναν τα παιδιά, και χαρακτηρίζουμε το παιδάκι άχρηστο και μπέμπη επειδή έκανε το τρομερό λάθος να τελειώσει νωρίς.

    Αν γινότανε κατ εξακολούθηση οκ, θα ήταν κάτι που έπρεπε να λύσουν
    Ταυτιζομαι !

    Μεγαλα λογια απο τους δηθεν γκουρου των σχεσεων και του σεξ και αναρωτιεμαι πολλες φορες εδω μεσα με τους δηθεν απολυτους και αλανθαστους στο σεξ ....

    Επιμενω οσο ζουμε μαθαινουμε ,οσο χρονων και να ειμαστε γιατι ο καθε μας συντροφος ειναι μια ξεχωριστη μοναδα που δεν εχει καμια σχεση με οτι ζησαμε πριν .....η ηλικία καθοριζει το θελω μας οχι τις γνωσεις μας στις τεχνικες του ερωτα ....

    Επειτα το σεξ ειναι ομαδικο !

    Τι σημαινει αυτο ?
    δεν ειμαστε μονο εμεις οι δυο ειναι και οι εμπειριες που κουβαλαμε ,ειναι οι προηγουμενοι συντροφοι μας ..

    Αληθεια μερικοι ποσο καιρο εχουν να βγουν στο ερωτικο παιχνιδι και κατα ποσο οι ιδιοι απολαμβανουν τον αληθινο ερωτα ωστε να ειναι σιγουροι οτι τα ξερουν ολα ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #41
    Το κακό στην ιστορία είναι ότι έτυχε στη κοπέλα τη χειρότερη στιγμή που θα μπορούσε να τύχει, καθώς μολις έχει χωρίσει.

    User, ήταν κακό το τάιμινγκ , δεν έφταιγες εσυ, και πιθανότατα ούτε αυτός.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Ειχα την τυχη να εχω στη σχολη καθηγητη τον Θανο Ασκητη ..

    Παρ ολο οτι ημουν 42 πραγματικα μου αναθεωρησε παρα πολλα οσο αφορα τις ερωτικες επιθυμιες και οτι καμια φορα αυτο που εμεις μπορει να θεωρουμε προβλημα τελικα να ειναι προτερημμα ..
    Μπορει να θεωρουμε κατι προβλημα δικο μας ή να μας το εχει μεταδοση αυτο ο λαθος συντροφος , γιατι απλουστατα δεν βρηκαμε τον αναλογα συντροφο να μας το μετατρεψει σε προτέρημα ..

    Τροφη για σκεψη ολο αυτο οσο αφορα ΠΡΩΤΑ την εγκεφαλικη χημεια που επιβάλλεται να εχει ενας ερωτας ωστε να μεταφερθει αυτη η χημεια και στην πραξη με την καταλληλη αποδοχη και εκδήλωση αυτης φυσικα !~
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #43
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ειχα την τυχη να εχω στη σχολη καθηγητη τον Θανο Ασκητη ..
    Με αυτόν τον άνθρωπο άλλες φορές συμφωνώ και άλλες διαφωνώ καθέτως πλαγίως οριζοντίως, ανάλογα το θέμα


    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    καμια φορα αυτο που εμεις μπορει να θεωρουμε προβλημα τελικα να ειναι προτερημμα ..
    Μπορει να θεωρουμε κατι προβλημα δικο μας ή να μας το εχει μεταδοση αυτο ο λαθος συντροφος , γιατι απλουστατα δεν βρηκαμε τον αναλογα συντροφο να μας το μετατρεψει σε προτέρημα ..
    Με αυτό θα συμφωνήσω πολύ. Μακάρι να το εβλεπαν όλοι έτσι, αλλά έχει μπει τόσο η έννοια των επιδόσεων στο κρεβάτι που αντί να χαλαρώσεις και να το ευχαριστηθείς είσαι με το μυαλό σου στο να ρεπλικάρεις τι είδες στη τσόντα. Τα στάνταρ είναι μόνιμη στύση και ακούραστο σεξ χωρίς να τελειωνεις. Σορυ κιολας, αν θέλαμε κάτι να αποδίδει 100% , άψυχο και ανεπηρέαστο απο συναισθήματα και καθημερινότητα, θα βολευόμασταν με εναν δονητή και ενα ντιλντο.

  14. #44
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Το κακό στην ιστορία είναι ότι έτυχε στη κοπέλα τη χειρότερη στιγμή που θα μπορούσε να τύχει, καθώς μολις έχει χωρίσει.

    User, ήταν κακό το τάιμινγκ , δεν έφταιγες εσυ, και πιθανότατα ούτε αυτός.
    Πραγματικά στη χειρότερη στιγμή. Μια ο χωρισμός μια αυτο αρχίζω να σκέφτομαι ότι κάτι δεν πάει καλα

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    πολλή αυστηρότητα
    και χαρακτηρίζουμε το παιδάκι άχρηστο και μπέμπη επειδή έκανε το τρομερό λάθος να τελειώσει νωρίς.
    Ο Μέγας Αλέξανδρος πέθανε στα 29 αφού είχε κατακτήσει ολόκληρη την ανθρωπότητα . Ο Φον Κλάουζεβιτς , στα 29 , αποστρατεύτηκε με το βαθμό του στρατάρχη .
    Μετά από τόσα χρόνια προόδου, ο άλλος στην ίδια ηλικία είναι "παιδάκι" και δεν μπορεί να ... ζευγαρώσει !!!!!!

    Ωρέ που πάμε ωρέ που πάμε ... που έλεγε ο Αυλωνίτης !!!!!

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Στυτική δυσλειτουργία ή όχι;
    By fanh in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 92
    Last Post: 22-01-2020, 23:04
  2. Ψυχογενης στυτικη δυσλειτουργια
    By Izanami in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 19-03-2019, 01:08
  3. Στυτική δυσλειτουργία
    By Star in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 22-08-2018, 05:37
  4. Στυτικη δυσλειτουργια 20 χρονων??
    By obsessed2s in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 22-03-2016, 15:05
  5. Στυτικη δυσλειτουργια
    By spyr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 30-12-2013, 13:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •