Στατική δυσλειτουργια η δεν του αρεσα; - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 84
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Ο Μέγας Αλέξανδρος πέθανε στα 29 αφού είχε κατακτήσει ολόκληρη την ανθρωπότητα . Ο Φον Κλάουζεβιτς , στα 29 , αποστρατεύτηκε με το βαθμό του στρατάρχη .
    Μετά από τόσα χρόνια προόδου, ο άλλος στην ίδια ηλικία είναι "παιδάκι" και δεν μπορεί να ... ζευγαρώσει !!!!!!

    Ωρέ που πάμε ωρέ που πάμε ... που έλεγε ο Αυλωνίτης !!!!!
    τοτε πεθαιναν στα 35, ομως.
    τωρα εχουν αλλαξει οι ρυθμοι ζωης και ενηλικιωσης.
    σιγα μην κανουμε απο τα 9 παιδια σαν τους γυφτους, επειδη μπορουμε...

    τον ζηλευεις επειδη χωρις να το ξερει και καλα το αθλημα, μια κοπελια ξεροσταλιαζει για εκεινον, ενω εσενα που τρεχουν τα σαλια σου, με 60 χρονια εμπειριας, δεν σου καθεται ουτε θηλυκη μυγα..

    ο νεος ειναι ωραιος , μπαντιιιιι!!! πως να το κανουμε;;; κι αν δεν ξερει, μπορει να μαθει...

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    εμενα, αυτο που με ενοχλησε στον τυπακο (της ιστοριας), ειναι οτι προσπαθησε να ενοχοποιησει την κοπελα, ενω ξερει πολυ καλα τι του συμβαινει. ΟΧΙ το οτι δεν μπορεσε να ανταποκριθει...

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by user1997 View Post
    Πραγματικά στη χειρότερη στιγμή. Μια ο χωρισμός μια αυτο αρχίζω να σκέφτομαι ότι κάτι δεν πάει καλα
    δωστου καμια ευκαιρια,αντρες ειμαστε,τυχαινουν αυτα

  4. #49
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Ο Μέγας Αλέξανδρος πέθανε στα 29 αφού είχε κατακτήσει ολόκληρη την ανθρωπότητα . Ο Φον Κλάουζεβιτς , στα 29 , αποστρατεύτηκε με το βαθμό του στρατάρχη .
    Μετά από τόσα χρόνια προόδου, ο άλλος στην ίδια ηλικία είναι "παιδάκι" και δεν μπορεί να ... ζευγαρώσει !!!!!!

    Ωρέ που πάμε ωρέ που πάμε ... που έλεγε ο Αυλωνίτης !!!!!
    Δεν αναρρωτήθηκα ποτέ αν ήταν καλός στο κρεβάτι ο Μέγας Αλέξανδρος ουτε σκέφτηκα να στείλω το παιδί να κατακτήσει τη μικρά Ασία για να αποδείξει τον αντρισμό του...

    Το παλικάρι της ιστορίας είναι 26. Θεωρώ ότι το να σου πέσει μια φορά στο σεξ δεν σε κάνει " ανίκανο να ζευγαρώσεις". Υποθέτω ότι στα 45+ είναι πιο συνηθες να πέφτει που και που , αλλά δεν θεωρώ τους 45-50 ανίκανους να ζευγαρώσουν. Δεν έχω προσωπική αποψη σε αυτό το ηλικιακό γκρουπ, αν αποκτήσω, θα κάνω σύγκριση με τους 25-35 να το ξανασυζητήσουμε

  5. #50
    Quote Originally Posted by user1997 View Post
    Πραγματικά στη χειρότερη στιγμή. Μια ο χωρισμός μια αυτο αρχίζω να σκέφτομαι ότι κάτι δεν πάει καλα
    Ε, γκαντεμιά ρε κοπέλα μου, εντάξει. Πηγες να νιώσεις καλυτερα και σου έτυχε αυτό.

    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εμενα, αυτο που με ενοχλησε στον τυπακο (της ιστοριας), ειναι οτι προσπαθησε να ενοχοποιησει την κοπελα, ενω ξερει πολυ καλα τι του συμβαινει. ΟΧΙ το οτι δεν μπορεσε να ανταποκριθει...
    Σωστά. Στην αρχή εκανε μια κίνηση να της πει ότι δεν φταίει
    αυτή αλλα μετά το γύρισε..

    Αναμενόμενο βέβαια, κοίταξε να σωσει τον εαυτό του απο τη κριτική

  6. #51
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    δωστου καμια ευκαιρια,αντρες ειμαστε,τυχαινουν αυτα
    Εννοείται ότι θα του έδινα ευκαιρία και πιστεύω ότι την επόμενη φορά θα είναι καλύτερα. Αλλα δεν έστειλε καν και όταν του έστειλα εγώ μ ειπε οτι δεν μας βγηκε και δεν ταιριάζουμε σε αυτόν τον τομέα μάλλον. Και στο τέλος μ είπε ότι ίσως να μας βγει κάποια άλλη στιγμή. Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω

  7. #52
    Quote Originally Posted by user1997 View Post
    Εννοείται ότι θα του έδινα ευκαιρία και πιστεύω ότι την επόμενη φορά θα είναι καλύτερα. Αλλα δεν έστειλε καν και όταν του έστειλα εγώ μ ειπε οτι δεν μας βγηκε και δεν ταιριάζουμε σε αυτόν τον τομέα μάλλον. Και στο τέλος μ είπε ότι ίσως να μας βγει κάποια άλλη στιγμή. Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω
    Επειδή αυτός δεν πρόκειται να σε διεκδικήσει και έχετε ήδη να αντιμετωπίσετε τον εγωισμό του που πληγώθηκε, πιο εύκολο ειναι να πας με κάποιον καινουργιο.

  8. #53
    Ρε παιδιά εμείς τα λέμε όλα αυτα αλλα μήπως τελικά όντως δεν γούσταρε και γι αυτό δεν στέλνει κιολας; γιατι αν ήταν όλα αυτα δεν θα έκανε έστω κίνηση να ξαναβρεθούμε;

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by user1997 View Post
    Εννοείται ότι θα του έδινα ευκαιρία και πιστεύω ότι την επόμενη φορά θα είναι καλύτερα. Αλλα δεν έστειλε καν και όταν του έστειλα εγώ μ ειπε οτι δεν μας βγηκε και δεν ταιριάζουμε σε αυτόν τον τομέα μάλλον. Και στο τέλος μ είπε ότι ίσως να μας βγει κάποια άλλη στιγμή. Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω
    οταν προχωρησατε του το προτεινες εσυ?αν ναι μπορει να αγχωθηκε εκει και γενικα το πως να σε ικανοποιησει και λογω αγχους για της επιδοσεις του ετυχε αυτο
    μπορει να ειναι και θεμα προφυλακτικου το παθαινουν αρκετοι

    λογικο ηταν να μην στειλει ντραπηκε και πιστευει οτι και εσυ δεν θα τον θες

  10. #55
    Quote Originally Posted by user1997 View Post
    Ρε παιδιά εμείς τα λέμε όλα αυτα αλλα μήπως τελικά όντως δεν γούσταρε και γι αυτό δεν στέλνει κιολας; γιατι αν ήταν όλα αυτα δεν θα έκανε έστω κίνηση να ξαναβρεθούμε;
    Αν όντως είδες ότι τελείωσε μόνο με φιλιά , οι πιθανότητες να μην του αρέσεις είναι πολύ λιγες.

    Quote Originally Posted by panos19 View Post

    λογικο ηταν να μην στειλει ντραπηκε και πιστευει οτι και εσυ δεν θα τον θες
    Θα συμφωνήσω. Προκειμένου να μην ντροπιαστεί δεν θα στείλει, ή θα πει ότι τελικά δεν σε θέλει. Ενα που τέλειωσε νωρίς , ενα που δεν είχε στύση, ε, μαζεύτηκαν πολλά

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Αν όντως είδες ότι τελείωσε μόνο με φιλιά , οι πιθανότητες να μην του αρέσεις είναι πολύ λιγες.



    Θα συμφωνήσω. Προκειμένου να μην ντροπιαστεί δεν θα στείλει, ή θα πει ότι τελικά δεν σε θέλει. Ενα που τέλειωσε νωρίς , ενα που δεν είχε στύση, ε, μαζεύτηκαν πολλά

    και να του πει να παει σε καποιον γιατρο αν πχ ξανατυχει,μπορει να τον θυξει

  12. #57
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    οταν προχωρησατε του το προτεινες εσυ?αν ναι μπορει να αγχωθηκε εκει και γενικα το πως να σε ικανοποιησει και λογω αγχους για της επιδοσεις του ετυχε αυτο
    μπορει να ειναι και θεμα προφυλακτικου το παθαινουν αρκετοι

    λογικο ηταν να μην στειλει ντραπηκε και πιστευει οτι και εσυ δεν θα τον θες
    Τι πράγμα να του πρότεινα;

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by user1997 View Post
    Τι πράγμα να του πρότεινα;
    αν ξαναβρεθητε και δεν εχει ξανα στυση,ας υποθεσουμε οτι του ζητας να παει σε καποιον γιατρο

  14. #59
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Αν όντως είδες ότι τελείωσε μόνο με φιλιά , οι πιθανότητες να μην του αρέσεις είναι πολύ λιγες.



    Θα συμφωνήσω. Προκειμένου να μην ντροπιαστεί δεν θα στείλει, ή θα πει ότι τελικά δεν σε θέλει. Ενα που τέλειωσε νωρίς , ενα που δεν είχε στύση, ε, μαζεύτηκαν πολλά
    Παιδιά δεν ξέρω αν δεν είχε στύση. Θα σας πω ακριβώς πως έγινε μπας και καταλάβετε εσείς. Εκεί π καθόμαστε στο αυτοκίνητο με πιάνει και με φιλάει. Φαγωθήκαμε με λίγα λόγια. Και μ είπε να πάμε στα πίσω καθισματα. Πήγαμε κι εκεί π φασωνομασταν τν βλέπω και σταματάει κάπως κ μ λέει πρώτη φορά μ συμβαίνει να τελειώνω πριν καν αρχίσω. Και τ λεω εγω ολα καλα μην αγχώνεσαι. Μετά άρχισα να τον φιλαω κ μ ζήτησε να τ κανω στοματικό. Ξεκινάω και καταλαβαίνω ότι πάει να τ σηκωθεί. Αλλα πριν σηκωθεί εντελώς με σταματάει για να το κάνουμε. Βάζει προφυλακτικό κι όταν προσπαθησε τ ξαναεπεσε. Μετά προσπαθουσαμε και δεν σηκώθηκε ποτε. Εκείνος στο τέλος όταν τ συζητήσαμε μ ειπε οτι τελείωσε δύο φορές. Δεν θυμάμαι και πολλά όμως. Εννοώ δν θυμάμαι ακριβώς πως έγινε και πότε τελείωσε. Και δεν είχα και οπτική επαφή γτ ήταν σκοτεινά. Ούτε πρόλαβα να τ τ πιάσω την πρώτη φορά π είπε ότι τελείωσε για να καταλάβω αν όντως είχε σηκωθεί. Πάντως πέταξε δύο προφυλακτικά και θυμάμαι ότι από τότε παλιά π κάτι παιζόταν τελείωνε μέσα στο προφυλακτικό. Αν μπορείτε βγάλτε συμπερασμα γτ εγω δν μπορω

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by user1997 View Post
    Παιδιά δεν ξέρω αν δεν είχε στύση. Θα σας πω ακριβώς πως έγινε μπας και καταλάβετε εσείς. Εκεί π καθόμαστε στο αυτοκίνητο με πιάνει και με φιλάει. Φαγωθήκαμε με λίγα λόγια. Και μ είπε να πάμε στα πίσω καθισματα. Πήγαμε κι εκεί π φασωνομασταν τν βλέπω και σταματάει κάπως κ μ λέει πρώτη φορά μ συμβαίνει να τελειώνω πριν καν αρχίσω. Και τ λεω εγω ολα καλα μην αγχώνεσαι. Μετά άρχισα να τον φιλαω κ μ ζήτησε να τ κανω στοματικό. Ξεκινάω και καταλαβαίνω ότι πάει να τ σηκωθεί. Αλλα πριν σηκωθεί εντελώς με σταματάει για να το κάνουμε. Βάζει προφυλακτικό κι όταν προσπαθησε τ ξαναεπεσε. Μετά προσπαθουσαμε και δεν σηκώθηκε ποτε. Εκείνος στο τέλος όταν τ συζητήσαμε μ ειπε οτι τελείωσε δύο φορές. Δεν θυμάμαι και πολλά όμως. Εννοώ δν θυμάμαι ακριβώς πως έγινε και πότε τελείωσε. Και δεν είχα και οπτική επαφή γτ ήταν σκοτεινά. Ούτε πρόλαβα να τ τ πιάσω την πρώτη φορά π είπε ότι τελείωσε για να καταλάβω αν όντως είχε σηκωθεί. Πάντως πέταξε δύο προφυλακτικά και θυμάμαι ότι από τότε παλιά π κάτι παιζόταν τελείωνε μέσα στο προφυλακτικό. Αν μπορείτε βγάλτε συμπερασμα γτ εγω δν μπορω
    εσυ δεν τον χουφτωσες,για να καταλαβεις αν εκει εχει στυση?
    δεν ειδες αν πανω στο μοριο ειχε υγρα?

    οταν λες παλια δηλαδη?

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Similar Threads

  1. Στυτική δυσλειτουργία ή όχι;
    By fanh in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 92
    Last Post: 22-01-2020, 22:04
  2. Ψυχογενης στυτικη δυσλειτουργια
    By Izanami in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 19-03-2019, 00:08
  3. Στυτική δυσλειτουργία
    By Star in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 22-08-2018, 04:37
  4. Στυτικη δυσλειτουργια 20 χρονων??
    By obsessed2s in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 22-03-2016, 14:05
  5. Στυτικη δυσλειτουργια
    By spyr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 30-12-2013, 12:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •