Macgyver... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 33

Thread: Macgyver...

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    140
    Πολύ θλιβερό . Ήταν ευφυέστατος και σημαντική παρουσία εδώ στο φόρουμ .
    Συλλυπητήρια στους δικούς του ανθρώπους .

  2. #17
    Συλληπητήρια. Και αναρωτιόμουν γιατί δεν γράφει. Πολύ ενεργητικός. Πραγματικά στεναχωρήθηκα.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Συλληπητηρια στους δικους του. Τι να πω...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Αθήνα
    Posts
    307
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Αεον και Ελπίδα έχετε ιδέα τι απέγιναν οι boo και Natalia_sups?..Τις είχα έγνοια.
    Δυστυχώς δεν γνωρίζω... ο Αγγελος ηταν ο πρώτος και μοναδικός άνθρωπος που γνώρισα και συνδέθηκα στο forum... Kαι μάλιστα δεν θα ξεχάσω την απάντηση του στο πρώτο μου μήνυμα ένα πολύ δύσκολο ξημέρωμα τον Ιούλιο του 2016...πόσο απότομη και επιθετική ήταν και αμέσως μετά πόσο ειλικρινά και καλοπροαίρετα μου ζήτησε συγνώμη και απολογήθηκε... ηταν η αρχή μιας πολύτιμης φιλίας που κράτησε 7 χρόνια.. αλλά έτσι ήταν ο Αγγελος... ακριβοδίκαιος, αξιοπρεπής... κύριος πάντα... και θα τολμήσω να πω πως είχε μια βαθιά σοφία και ταπεινότητα... προσόντα σπάνια στις μέρες μας... όμως θα σταματήσω εδώ γιατί θα μπορούσα να γραφω ώρες για τον MacGyver και τις ατέλειωτες συζητήσεις μας...και αυτό μόνο στεναχώρια και θλίψη μου προκαλεί...

  5. #20
    xaka10
    Guest
    Quote Originally Posted by ΕΛΠΙΔΑΨ View Post
    Δυστυχώς δεν γνωρίζω... ο Αγγελος ηταν ο πρώτος και μοναδικός άνθρωπος που γνώρισα και συνδέθηκα στο forum... Kαι μάλιστα δεν θα ξεχάσω την απάντηση του στο πρώτο μου μήνυμα ένα πολύ δύσκολο ξημέρωμα τον Ιούλιο του 2016...πόσο απότομη και επιθετική ήταν και αμέσως μετά πόσο ειλικρινά και καλοπροαίρετα μου ζήτησε συγνώμη και απολογήθηκε... ηταν η αρχή μιας πολύτιμης φιλίας που κράτησε 7 χρόνια.. αλλά έτσι ήταν ο Αγγελος... ακριβοδίκαιος, αξιοπρεπής... κύριος πάντα... και θα τολμήσω να πω πως είχε μια βαθιά σοφία και ταπεινότητα... προσόντα σπάνια στις μέρες μας... όμως θα σταματήσω εδώ γιατί θα μπορούσα να γραφω ώρες για τον MacGyver και τις ατέλειωτες συζητήσεις μας...και αυτό μόνο στεναχώρια και θλίψη μου προκαλεί...
    δεν μπορω να το πιστεψω οτι πεθανε ειχαμε μιλησει στο φορουμ σε μυνηματα οχι προσωπικα αυτα που γραφουμε δημοσια.καλο παραδεισο να εχει πρεπει να ηταν γυρω στα 56 αν θυμαμαι καλα απο τα μυνηματα μικρος ηταν

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Αθήνα
    Posts
    307
    Quote Originally Posted by xaka10 View Post
    δεν μπορω να το πιστεψω οτι πεθανε ειχαμε μιλησει στο φορουμ σε μυνηματα οχι προσωπικα αυτα που γραφουμε δημοσια.καλο παραδεισο να εχει πρεπει να ηταν γυρω στα 56 αν θυμαμαι καλα απο τα μυνηματα μικρος ηταν
    ..ναι ..λίγο μεγαλύτερος.. 60 ήταν.. πολύ κρίμα.. ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,364
    Quote Originally Posted by ΕΛΠΙΔΑΨ View Post
    Δυστυχώς δεν γνωρίζω... ο Αγγελος ηταν ο πρώτος και μοναδικός άνθρωπος που γνώρισα και συνδέθηκα στο forum... Kαι μάλιστα δεν θα ξεχάσω την απάντηση του στο πρώτο μου μήνυμα ένα πολύ δύσκολο ξημέρωμα τον Ιούλιο του 2016...πόσο απότομη και επιθετική ήταν και αμέσως μετά πόσο ειλικρινά και καλοπροαίρετα μου ζήτησε συγνώμη και απολογήθηκε... ηταν η αρχή μιας πολύτιμης φιλίας που κράτησε 7 χρόνια.. αλλά έτσι ήταν ο Αγγελος... ακριβοδίκαιος, αξιοπρεπής... κύριος πάντα... και θα τολμήσω να πω πως είχε μια βαθιά σοφία και ταπεινότητα... προσόντα σπάνια στις μέρες μας... όμως θα σταματήσω εδώ γιατί θα μπορούσα να γραφω ώρες για τον MacGyver και τις ατέλειωτες συζητήσεις μας...και αυτό μόνο στεναχώρια και θλίψη μου προκαλεί...
    μου είχε μιλήσει για εσένα όχι φυσικά με όνομα αλλά για την σχέση σας και πραγματικα μόνο ωραία λόγια είχε να πει !!!

    είχε γίνει στο πλαίσιο μια συζήτησης για τον χώρο εδώ μέσα και για κατά πόσο οι διαδικτυακές επαφές μπορούν να σε οδηγήσουν σε αληθινές σχέσεις!!
    Ηταν πληγωμένος από αυτό το κομμάτι, το ερωτικό και των σχέσεων και πραγνατικα το είχε φιλοσοφήσει....
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Αθήνα
    Posts
    307
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    μου είχε μιλήσει για εσένα όχι φυσικά με όνομα αλλά για την σχέση σας και πραγματικα μόνο ωραία λόγια είχε να πει !!!

    είχε γίνει στο πλαίσιο μια συζήτησης για τον χώρο εδώ μέσα και για κατά πόσο οι διαδικτυακές επαφές μπορούν να σε οδηγήσουν σε αληθινές σχέσεις!!
    .
    Είχαμε πολλά κοινά με τον Αγγελο... Ιδιες σπουδές στην ίδια σχολή, αν και με 5 χρόνια διαφορά, και γενικά ταιριάζαμε σε πολλά και κυρίως στον τρόπο σκέψης καθώς είμασταν αρκετά κοντά στην ηλικία.. Το πιστεύω πως είχε πει ωραία λόγια για μένα καθώς υπήρχε σεβασμός και αλληλοεκτίμηση στην επικοινωνία μας και εξάλλου αυτός είναι ο λόγος που κράτησε τόσο πολύ αυτή η αληθινή φιλία αν και ιντερνετική ... Σε ευχαριστώ.

  9. #24
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by ΕΛΠΙΔΑΨ View Post
    Είχαμε πολλά κοινά με τον Αγγελο... Ιδιες σπουδές στην ίδια σχολή, αν και με 5 χρόνια διαφορά, και γενικά ταιριάζαμε σε πολλά και κυρίως στον τρόπο σκέψης καθώς είμασταν αρκετά κοντά στην ηλικία.. Το πιστεύω πως είχε πει ωραία λόγια για μένα καθώς υπήρχε σεβασμός και αλληλοεκτίμηση στην επικοινωνία μας και εξάλλου αυτός είναι ο λόγος που κράτησε τόσο πολύ αυτή η αληθινή φιλία αν και ιντερνετική ... Σε ευχαριστώ.
    Λυπάμαι γλυκουλα....δεν τον ήξερα αλλά έβλεπα που έγραφε...παλιό μέλος..
    Θα τον θυμάσαι πάντα με τον καλύτερο τρόπο. R.i.p.
    Οι ιντερνετικές φιλίες με τα σωστά άτομα που έρχονται στη ζωή μας μένουν αξέχαστες...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Τώρα το είδα αυτό. Πολύ κρίμα...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Αθήνα
    Posts
    307
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Θα τον θυμάσαι πάντα με τον καλύτερο τρόπο. R.i.p.
    Οι ιντερνετικές φιλίες με τα σωστά άτομα που έρχονται στη ζωή μας μένουν αξέχαστες...
    έτσι ακριβως είναι... Σε ευχαριστώ.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    322
    Συλλυπητήρια
    Τον θυμάμαι χρόνια στο forum να παλεύει να βρει την κατάλληλη φαρμακευτική αγωγή και πάντα να μοιράζεται τις εμπειρίες του,προφανώς για να βοηθήσει τους άλλους.
    Είχαμε μιλήσει μερικές φορές μέσω posts σε threads.
    Είχε αναφέρει ότι είχε περάσει καλά και δημιουργικά χρόνια στη ζωη του και αυτό μετράει
    R.I.P. Άγγελε ( δεν ήξερα ότι τον έλεγαν Αγγελο)

  13. #28
    Member
    Join Date
    Dec 2022
    Location
    Στο επέκεινα εντός μου
    Posts
    50
    Κυλήστε δάκρυά μου
    τώρα που δε σας βλέπει κανείς
    εδώ που δε με ξέρει κανείς
    αύριο θα σας κρύψω πάλι
    πίσω από μάσκες σκληρές και αναίσθητες

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Αθήνα
    Posts
    307
    Quote Originally Posted by kriti28 View Post
    Τον θυμάμαι χρόνια στο forum να παλεύει να βρει την κατάλληλη φαρμακευτική αγωγή και πάντα να μοιράζεται τις εμπειρίες του,προφανώς για να βοηθήσει τους άλλους.
    Είχε αναφέρει ότι είχε περάσει καλά και δημιουργικά χρόνια στη ζωη του και αυτό μετράει
    )
    Ετσι ηταν ο Αγγελος...Πάντα μα πάντα βοηθούσε τους άλλους..
    Και ναι... ειχε περασει πολυ καλα νεανικά χρόνια γεμάτα εμπειρίες μέχρι που τον χτύπησε η κατάθλιψη και παροπλίστηκε...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Δεν τον ήξερα προσωπικά,αλλά τον διάβαζα σε διάφορα θέματα που πάντα είχε διάθεση να βοηθήσει.Λυπαμαι πολύ!!Καλο παράδεισο να έχει.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •