Macgyver... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33

Thread: Macgyver...

  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Αθήνα
    Posts
    307
    Quote Originally Posted by solstice View Post
    Κυλήστε δάκρυά μου
    τώρα που δε σας βλέπει κανείς
    εδώ που δε με ξέρει κανείς
    αύριο θα σας κρύψω πάλι
    πίσω από μάσκες σκληρές και αναίσθητες
    πόσο εύστοχο...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    280
    Καλημέρα,
    είδα αυτό το ποστ αφού είχα ανεβάσει το δικό μου thread στην ενότητα "Με καφέ και συμπάθεια" για τον Macgyver, θερμά συλλυπητήρια στη μητέρα του και στους συγγενείς και φίλους του και σε σένα ΕΛΠΙΔΑΨ, μου είχε μιλήσει ποσό αγαπημένοι φίλοι εισασταν. Έλειπα καιρό και δεν είχα περιηγηθεί το φόρουμ και όταν άνοιξα και διάβασα το γεγονός σοκαριστηκα πραγματικά, πριν λίγο καιρό είχαμε μιλήσει στο email... Τι απρόσμενη που είναι η ζωή! Θα θυμάμαι πάντα με αγάπη τον Άγγελο, τη θετικότητα, ειλικρίνεια, ευγένεια του, τα όσα σοβαρά και αστεία μοιραστηκαμε στις κουβέντες μας, θα μπορούσα να γράψω και άλλα πολλά για αυτόν τον άνθρωπο, αλλά τώρα θα πω μόνο Καλό Παράδεισο αγαπημένε φίλε!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Αθήνα
    Posts
    307
    Quote Originally Posted by Behappy View Post
    Καλημέρα,
    σοκαριστηκα πραγματικά, πριν λίγο καιρό είχαμε μιλήσει στο email... Τι απρόσμενη που είναι η ζωή! Θα θυμάμαι πάντα με αγάπη τον Άγγελο, τη θετικότητα, ειλικρίνεια, ευγένεια του, τα όσα σοβαρά και αστεία μοιραστηκαμε στις κουβέντες μας, θα μπορούσα να γράψω και άλλα πολλά για αυτόν τον άνθρωπο, αλλά τώρα θα πω μόνο Καλό Παράδεισο αγαπημένε φίλε!
    Hταν και είναι ακόμη σοκ για όλους μας πιστεύω... και ναι ετσι ακριβώς ήταν ο Αγγελος, θετικός, ειλικρινής. ευγενικός, πραγματικός κύριος... και πόσα ακόμη καλά και θετικά ειχε... η απουσία του τόσο μα τόσο πολύ αισθητή στο forum... ευχομαι εκεί που είναι να βρήκε την γαλήνη και την ηρεμία που τόσο πολύ έψαχνε στην γη...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •