ο καλος,ο νοικοκυρης... - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 12 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 91 to 105 of 179
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    811
    πηραν παλι μπρος οι μπογδανοι και τα λοιπα σιχαματα τυπου στεφανιδου να σπειρουν διακριτικη απαθεια και δηθεν ανθρωπισμο.
    καπως πρεπει να ξεσπασω ,αλλα αν συνεχισω θα γινω Λεβεντης.

  2. #92
    Member
    Join Date
    Mar 2023
    Location
    Λόφος με τα Φοινικόδεντρα
    Posts
    98


    Φόρος Τιμής
    16.06.1945 - 16.06.2023: 78 Χρόνια μετά
    (σε μπαρούφες από τύπους που άλλες εποχές μπορεί και να ήταν μαυραγορίτες ή κι άλλα χειρότερα, δεν πρόκειται να απαντήσω)
    ΠολύτιμοιΣύνδεσμοιτουΕκείμετοΕδώ

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,754
    [QUOTE=


    (σε μπαρούφες από τύπους που άλλες εποχές μπορεί και να ήταν μαυραγορίτες ή κι άλλα χειρότερα, δεν πρόκειται να απαντήσω)[/QUOTE]

    οχι προς Θεου ζησε στον κοσμο σου

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    547
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    Δηλαδή για γράψε μας τι αλλάζει ο φασισμός από τον υπαρκτό κομμουνισμός;
    Η ιστορία έδειξε ότι είναι τα ίδια. Ο Στάλιν και ο Μάο έσφαξαν περισσοτερους ανθρωπους
    Εχουν μερικες διαφορες, αλλα κατα βαση ειναι απολυταρχικα, τυραννικά καθεστωτα. Εντελως ανελευθερα...

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    974
    Οι Γάλλοι για έναν νεκρό 17 χρονώ, καίνε το κράτος. Οι Έλληνες για 57 φρικτές δολοφονίες στα Τέμπη ψήφισαν Καραμανλή και για 210 πνιγμένους πρόσφυγες, Μητσοτάκη. Είμαστε η διάρροια της ιστορίας. Μια ζωή δουλοπρεπείς και γεννημένοι χειροκροτητές.

    Και βέβαια δεν είναι τυχαίο που όλες οι κάμερες του λιμενικού ήταν ως διά μαγείας σβηστές στην Πύλο.

  6. #96
    Τη Γαλλία δεν την καίνε οι Γάλλοι πολίτες αλλά κάποιοι Γάλλοι μεν μπορεί, αλλά είναι ακτιβιστές συν όλο το μουσουλμανοχωρι που έχει μαζευτεί εκεί μιας και ο νεαρός, που τώρα μου διαφεύγει η καταγωγή του, ήταν εξ ανατολάς φερμένος όπως και τόσοι άλλοι...

    Να διαδηλωσουν για το θάνατο του συμπατριώτη τους δε λέω αλλά να σπάνε τα καταστήματα των πολιτών? Τι τους φταίνε οι πολίτες? Να κλέβουν πράγματα από μέσα μιας και στις συνθήκες χάους που δημιουργουν (επίτηδες λέω εγώ) βρίσκουν ευκαιρία για πλιάτσικο....??

    Μονο μην ανοίξουμε πολιτική κουβέντα γιατί γενικα δεν ξέρω και πολλά πράγματα....

    Απλα ρε παιδί μου μου κάνει εντύπωση που κάποιοι υποστηρίζουν κάτι και έχουν μια αποψη και είναι και σίγουροι για αυτήν, ενώ στην πραγματικότητα μπορεί να είναι νυχτωμένοι κάπου μακριά.... Κι όμως επιμένουν σε αυτήν....

    Οπότε κι εγώ να μην στενοχωριεμαι που σε γενικές γραμμές είμαι άσχετη....

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,754
    Quote Originally Posted by pause View Post
    Τη Γαλλία δεν την καίνε οι Γάλλοι πολίτες αλλά κάποιοι Γάλλοι μεν μπορεί, αλλά είναι ακτιβιστές συν όλο το μουσουλμανοχωρι που έχει μαζευτεί εκεί μιας και ο νεαρός, που τώρα μου διαφεύγει η καταγωγή του, ήταν εξ ανατολάς φερμένος όπως και τόσοι άλλοι...

    Να διαδηλωσουν για το θάνατο του συμπατριώτη τους δε λέω αλλά να σπάνε τα καταστήματα των πολιτών? Τι τους φταίνε οι πολίτες? Να κλέβουν πράγματα από μέσα μιας και στις συνθήκες χάους που δημιουργουν (επίτηδες λέω εγώ) βρίσκουν ευκαιρία για πλιάτσικο....??

    Μονο μην ανοίξουμε πολιτική κουβέντα γιατί γενικα δεν ξέρω και πολλά πράγματα....

    Απλα ρε παιδί μου μου κάνει εντύπωση που κάποιοι υποστηρίζουν κάτι και έχουν μια αποψη και είναι και σίγουροι για αυτήν, ενώ στην πραγματικότητα μπορεί να είναι νυχτωμένοι κάπου μακριά.... Κι όμως επιμένουν σε αυτήν....

    Οπότε κι εγώ να μην στενοχωριεμαι που σε γενικές γραμμές είμαι άσχετη....
    Ακριβως.
    ειναι η ιδια περιπτωση με το συνταγμα και την Ερμου πριν λιγα χρονια.

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    811
    Quote Originally Posted by tommorello View Post
    Οι Γάλλοι για έναν νεκρό 17 χρονώ, καίνε το κράτος. Οι Έλληνες για 57 φρικτές δολοφονίες στα Τέμπη ψήφισαν Καραμανλή και για 210 πνιγμένους πρόσφυγες, Μητσοτάκη. Είμαστε η διάρροια της ιστορίας. Μια ζωή δουλοπρεπείς και γεννημένοι χειροκροτητές.

    Και βέβαια δεν είναι τυχαίο που όλες οι κάμερες του λιμενικού ήταν ως διά μαγείας σβηστές στην Πύλο.
    Φιλε τομ,εχεις απολυτο δικιο..Ντρεπομαι που ετυχε να γεννηθω σ'αυτη τη χωρα και σιχαινομαι που αναπνεω τον ιδιο αερα με την πλειοψηφια

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    811
    επιτελους να κλεισει και αυτη υποθεση..
    Μπηκε δυνατα η κυβερνησαρα

    Αλλα εγω δεν ειδα,δε ξερω τιποτα

    https://thepressproject.gr/nekros-ka...or-1/#commento

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    974
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    Φιλε τομ,εχεις απολυτο δικιο..Ντρεπομαι που ετυχε να γεννηθω σ'αυτη τη χωρα και σιχαινομαι που αναπνεω τον ιδιο αερα με την πλειοψηφια

    Μια από τα ίδια φίλε. Τριτοκοσμική μπανανία έχουμε καταντήσει. Έχω σιχαθεί έχω αηδιάσει όσο δεν πάει. Άτιμη φάρα.

  11. #101
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    974
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    επιτελους να κλεισει και αυτη υποθεση..
    Μπηκε δυνατα η κυβερνησαρα

    Αλλα εγω δεν ειδα,δε ξερω τιποτα

    https://thepressproject.gr/nekros-ka...or-1/#commento
    Την είχα δει την εκπομπή φίλε, συγκλονιστικός και ξεκάθαρος όσο δε πάει ο τύπος. Για όσους πιστεύουν ακόμα ότι ζουν σε ευρωπαϊκή χώρα.

  12. #102
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    974
    Quote Originally Posted by pause View Post
    Τη Γαλλία δεν την καίνε οι Γάλλοι πολίτες αλλά κάποιοι Γάλλοι μεν μπορεί, αλλά είναι ακτιβιστές συν όλο το μουσουλμανοχωρι που έχει μαζευτεί εκεί μιας και ο νεαρός, που τώρα μου διαφεύγει η καταγωγή του, ήταν εξ ανατολάς φερμένος όπως και τόσοι άλλοι...

    Να διαδηλωσουν για το θάνατο του συμπατριώτη τους δε λέω αλλά να σπάνε τα καταστήματα των πολιτών? Τι τους φταίνε οι πολίτες? Να κλέβουν πράγματα από μέσα μιας και στις συνθήκες χάους που δημιουργουν (επίτηδες λέω εγώ) βρίσκουν ευκαιρία για πλιάτσικο....??

    Μονο μην ανοίξουμε πολιτική κουβέντα γιατί γενικα δεν ξέρω και πολλά πράγματα....

    Απλα ρε παιδί μου μου κάνει εντύπωση που κάποιοι υποστηρίζουν κάτι και έχουν μια αποψη και είναι και σίγουροι για αυτήν, ενώ στην πραγματικότητα μπορεί να είναι νυχτωμένοι κάπου μακριά.... Κι όμως επιμένουν σε αυτήν....

    Οπότε κι εγώ να μην στενοχωριεμαι που σε γενικές γραμμές είμαι άσχετη....
    Δεν ξεσηκώθηκαν μονο οι μετανάστες, οι μαύροι, οι περιθωριακοί. Ή τουλάχιστον, όχι μόνο αυτοί. Ξεσηκώθηκε πολύ μεγάλο ποσοστό Γάλλων πολιτών για συγκεκριμένους λόγους.
    Παράταση στα έτη εργασίας
    Ακρίβεια
    Πληθωρισμός
    Μείωση βιοτικού επιπέδου κτλ.

    Η εν ψυχρώ δολοφονία του πιτσιρικά ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι.

    Μόνο που στην Γαλλία είναι πάντα στην πρώτη γραμμή όχι σαν εμάς φραπέ, καναπέ και δόξα τω θεώ.

  13. #103
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    811
    Quote Originally Posted by tommorello View Post
    Μια από τα ίδια φίλε. Τριτοκοσμική μπανανία έχουμε καταντήσει. Έχω σιχαθεί έχω αηδιάσει όσο δεν πάει. Άτιμη φάρα.
    Γαμησετ@ φιλε,εχω ακουσει αναλυσεις απο αριστερους που προσπαθουν να δικαιολογησουν τον κοσμο που σκεφτεται και ψηφιζει ετσι,αλλα δε με νοιαζει .
    Δεν ειμαι πολιτικος,ουτε κνιτης να τους προσυλιτισω.Ειμαι μεσα στα νευρα και την απελπισια.
    Μεχρι και στις πλατειες το ατομα ειναι πολυ χαλια και ειναι πολυ στεναχωρο.

  14. #104
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    811
    Εντωμεταξυ οσο κοσμο και να σκοτωσουν,τα ζωα θα προσπαθουν να ενοχοποιησουν τα ατομα που αντιδρουν στα σκατα.

  15. #105
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    974
    Quote Originally Posted by sumac View Post
    Εντωμεταξυ οσο κοσμο και να σκοτωσουν,τα ζωα θα προσπαθουν να ενοχοποιησουν τα ατομα που αντιδρουν στα σκατα.
    Διαβολικά ανόητοι.

    Τα έμαθες με τον τσέο; είναι συντετριμμένος λέει, (γελάνε και τα τσιμέντα) γιατί κατά τη διάρκεια της καταδίωξης σκόνταψε και το όπλο του εκπυρσοκρότησε, με αποτέλεσμα να τραυματίσει θανάσιμα τον 20χρονο Σύρο. Πολύ βολικό.

Page 7 of 12 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Similar Threads

  1. Καλός ψυχολόγος.
    By ΕΡΗ_1982 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 18-05-2012, 12:59
  2. καλός ψυχολόγος;!
    By νιφάδα in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 7
    Last Post: 18-05-2011, 16:57
  3. Καλός ψυχολόγος
    By piterpan in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 04-05-2010, 10:53
  4. καλος γυναικολογος..
    By sunset in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 13-11-2009, 18:06
  5. Καλος ψυχολόγος?
    By Polydefkes in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 5
    Last Post: 07-09-2006, 21:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •