Έχετε δοκιμάσει έστω και κάποια από δαύτα;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 54
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    26

    Έχετε δοκιμάσει έστω και κάποια από δαύτα;


  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    310
    δε μου προκαλεί καμία αίσθηση να δοκιμάσω, παρόλο που σε διάφορες στιγμές της ζωής μου έτυχε να έχω φίλους. το πιο φριχτό ήταν ένας συγγενής, που μόλις ερχόταν σπίτι, μακριά απο τους γονείς του, ήταν τότε αυτός 24 χρόνων περίπου, έμπαινε στην τουαλέτα, κι έβγαινε φεσωμένος. στην αρχή δεν το καταλάβαινα. μια μέρα μου είπε να με πάει με το αυτοκίνητό του στη δουλειά που είχα να κάνω, καθότι ήμουνα έγγυος και κουραζόμουνα κάπως. τότε αντιλήφθηκα, όταν κατάλαβα ότι το κόκκινο και το πράσινο το έβλεπε ετεροχρονισμένα, και παραλίγο να σκοτωθούμε...
    τώρα ο τύπος το έχει ξεπεράσει ευτυχώς! περάσαμε όμως όλοι μαζί από σαράντα κύματα που λένε...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13
    3-4 fores dokimasa xasis kai de me epiase.mia fora mono eixa piei polu ouski.ma para polu kai mazi me to xasis hr8e kai edese..

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    9
    πολλές φορές στο παρελθόν,χασίς καθημερινά,κεταμίνες,χάπια έκσταση.
    Τώρα πια μακριά....δεν λένε και ειδικά σε περιπτώσεις που σε πίνουν και δεν τα πίνεις.:P

  5. #5
    Member
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    52
    Nomizw h foithtikh zwh einai synonymh me thn periergeia kai th dokimh. H prwth epafh.. Einai MERIKA pragmata pou axizei na ta dokimaseis, mono kai mono gia na vgeis apo thn periergeia. Kapniza xasis peripou 2 xronia (foithtria). Meta to parathsa. Kai teleiwse..

  6. #6
    Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    98
    Δεν έχω δοκιμάσει ούτε τσιγάρο, κι ας έχουν στρωθεί αρκετές φορές γραμμές μπροστά στα μάτια μου! Ούτε στη γλώσσα δε το ακούμπησα παρόλο που με πίεζαν!

    Οι παρέες....

    Αλλά κράτησα χαρακτήρα!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Χασίς έπινα για αρκετά χρόνια, αλλά όχι συστηματικά.Έχω πάρει 2-3 τριπάκια , έχω πιεί κόκα, πρέζα ( 1 φορά ).Μέχρι που δοκίμασα και μεθαδόνη!
    http://www.mazi.org.gr/

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    327
    αυτον τον καιρο εχω χεστει στο μαυρο...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    195
    Δεν εχω δοκιμασει ποτε τιποτα ακομη κι οταν ολοι οι υπολοιποι της παρεας καπνιζαν με τη σειρα ενα, δυο η περισσοτερα τσιγαρα.
    Βασικα, δεν αντεχα ουτε τη μυρωδια και ειμασταν σε ανοικτο χωρο...

  10. #10
    Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Athens
    Posts
    62
    Mporw na pw me hlikrina pws oti kikloforei to exw dokimasei sigoura...
    Pio poli apo periergia...einai kai afto pou kikloforei...dld pou lene pws me ta narkwtika einai sa na plironeis enikio gia thn eytixia...bebea afto distixos krataei gia ligo...opote de tha elega pws eimai antithetos sth dokimh...sth xrish omos eimai entelos antithetos...h sistimatikh xrish de dixnei tpt allo apo adinamo xaraktira kai aytoektimish...

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    5
    Exw dokimasei xasis,Extacy,koka k prosfata special K.
    Apo ola auta mono to E gustarw trella .to kalokairi pou perase eixa kaei....Nomizw oti exw kapio provlima kai blokarw ta sinaisthimata mou.Ipothetw oti epidi to E mou ta apeleutherwnei mu aresei oso kanena apo osa exw dokimasei.Skeftomai na xekinisw me kapion psixiatro , na kanw mia arxi ...

  12. #12
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    37
    Ξεχάσατε να βάλετε στην ψηφοφορία την επιλογή εχω δοκιμάσει και συνεχίζω και πίνω που και που :D
    Έχω δοκιμάσει τα πάντα (ή τουλάχιστον ότι κυκλοφορεί στην Ελλαδα..
    Τι να πρωτοπω?
    Πειραματίστηκα αρκετά μπορώ να πω!Αλλά ποτε δεν άφησα τον εαυτό μου να εθιστεί με την πρέζα και ας τη δοκίμασα και αυτή...αν ήξερα οτι θα κολλήσω δεν υπήρχε περίπτωση να τη δοκίμαζα...απλά ήθελα να δω πως είναι..
    Εχουν πεθάνει φιλαράκια μου από αυτην και γι\'αυτο τη μισώ θανάσιμα..
    Και επιτέλους κατάφερα να ξεκολλήσω και τον φίλο μου!!!
    Είχα εθιστεί με xtc μικρή αλλά τα σιχάθηκα...
    Και χόρτο έπινα για χρόνια αλλά καταλαβα ότι με \"χαζεβε\" πολυ!!!
    Πλέον το μόνο ναρκωτικό που πίνω που και που είναι η κόκα...και να ήθελα που λεει ο λογος να πιώ πιο πολύ δεν μπορώ γιατι...είναι πολλα τα λεφτα Αρη!!!!!!!!!!!!!
    Οπότε μια στο τόσο και πολύ είναι!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χμμμ δεν ειμαι ειδκος αλλα αν αντιμετωπιζεις προβληματα καλυτερα να τα κοψεις μαχαιρι ολα αυτα.
    Δεν λεω οτι φταινε απαραιτητα αυτα αλλα γινονται πολλες ερευνες που δεν ειναι ενθαρυντικες.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Κρήτη
    Posts
    6
    ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΜΑΥΡΟ, ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΜΕ Ε ΚΑΙ ΤΡΙΠΑΚΙΑ, ΚΟΛΛΗΣΑ ΜΕ ΤΑ Ε ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΚΟΨΑ, ΗΠΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΚΟΚΑ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ. ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ \'\'ΕΥΦΟΡΙΑΣ\'\' ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ, ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΟΣΟ Η ΖΩΗ ΜΑΣ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΨΥΧΙΚΗ ΜΑΣ ΗΡΕΜΙΑ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΗΡΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΟ ΠΛΕΟΝ. ΚΑΛΗ Η ΔΟΚΙΜΗ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Δεν χρειάστηκε να μπω σε ευφορία έτσι.Θα έλεγα δεν χρειάστηκε επίσης γιατί δοκίμασα άλλα ψυχοδραστικά.Νομίζω ότι μπαίνω στον κόσμο μου και μόνη μου.Χαχα.....

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •