Η ζωη μου μεχρι στιγμής
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270

    Η ζωη μου μεχρι στιγμής

    Καλησπέρα παιδιά βρίσκομαι ακομα στι Ντουμπάι σε προηγούμενο ποστ έγραψα τις περιπέτειες που είχα με εναν αραβα εγκληματία δεν τον ξαναείδα και ούτε πρόκειται πέρασαν 3 μήνες ψυχολογικά είμαι καλύτερα δεν κλαίω εχω προχωρήσει σκέφτηκα να παω σε ψυχολόγο αλλά δινω προτεραιότητα σε αλλα οικονομικά δυστυχώς δεν κατάφερα να βγάλω την βίζα για Αυστραλία δεν το κυνήγησα τοσο γτ θα χαλασω πιο πολλά λεφτά πηγαίνοντας μονο παρά θα βγάλω αλλα έτσι και αλλιώς για ενα χρόνο θα ήταν θα παραμείνω εδώ στο Ντουμπάι θα νοικιάσω καινούριο διαμέρισμα κατι π με κάνει χαρούμενη γιατι μένω σε staff accommodation όπως στην σεζον και δεν είναι ζωή αυτη οι δικοί μ με υποστηρίζουν κιόλας διηγήθηκα την ιστορία στην μητέρα μου αλλα και καλα οτι μια φίλη μ τα περασε αυτά και οχι εγω η μητέρα μ ξέρει καλύτερα τον πόνο της ζωής απο τον πάτερα μου π είχε περάσει και εκείνη πολλά δύσκολα χρόνια πρώτου φύγει απο την ζωη...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,745
    πολυ ωραια, ειναι πολυ σπουδαιο οτι καταφερες να απεμπλακεις απο εκεινον.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    547
    Quote Originally Posted by Lenale View Post
    Καλησπέρα παιδιά βρίσκομαι ακομα στι Ντουμπάι σε προηγούμενο ποστ έγραψα τις περιπέτειες που είχα με εναν αραβα εγκληματία δεν τον ξαναείδα και ούτε πρόκειται πέρασαν 3 μήνες ψυχολογικά είμαι καλύτερα δεν κλαίω εχω προχωρήσει σκέφτηκα να παω σε ψυχολόγο αλλά δινω προτεραιότητα σε αλλα οικονομικά δυστυχώς δεν κατάφερα να βγάλω την βίζα για Αυστραλία δεν το κυνήγησα τοσο γτ θα χαλασω πιο πολλά λεφτά πηγαίνοντας μονο παρά θα βγάλω αλλα έτσι και αλλιώς για ενα χρόνο θα ήταν θα παραμείνω εδώ στο Ντουμπάι θα νοικιάσω καινούριο διαμέρισμα κατι π με κάνει χαρούμενη γιατι μένω σε staff accommodation όπως στην σεζον και δεν είναι ζωή αυτη οι δικοί μ με υποστηρίζουν κιόλας διηγήθηκα την ιστορία στην μητέρα μου αλλα και καλα οτι μια φίλη μ τα περασε αυτά και οχι εγω η μητέρα μ ξέρει καλύτερα τον πόνο της ζωής απο τον πάτερα μου π είχε περάσει και εκείνη πολλά δύσκολα χρόνια πρώτου φύγει απο την ζωη...
    Τι περιπέτειες είχες με τον Αραβα;

  4. #4
    xaka10
    Guest
    επιτελους εκανες την σωστη κινηση.οπως λεει μια παροιμια οποιος μπλεκει με τα πιτουρα τον τρωνε οι κοτες δηλαδη αν συνεχιζες με αυτον με βαση αυτα που περιεγραψες καποια μερα θα σε σκοτωνε.αν δεν θελεις Ελληνα για συντροφο μπορεις να βρεις Ευρωπαιο Αυστραλο κατι που να ειναι πιο κοντα στα δυτικα ιδεωδη και οχι αραβες που βρισκονται στον μεσαιωνα οσον αφορα την αντιμετωπιση της γυναικας.κακως και στεναχωρηθηκες και εβαλες τα κλαματα κατι τετοιοι ουτε το παραμικρο δακρυ δεν αξιζει να χυσεις γι αυτους.αυτος σε ειχε για να καλυπτει τις σεξουαλικες διαστροφες αν ειχε και ορμες τιποτα παραπανω δεν θα σε ειχε,καλιο αργα παρα ποτε που πηρες αυτη την αποφαση.προχωρα την ζωη σου με αλλον συντροφο πιο κοντα στα ηθη και αρχες τις δικες μας οπως παραπανω που σου ανεφερα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Ναι η αλήθεια είναι δεν θέλω Έλληνα και Ευρωπαίο και εκει ακομα δισταγμό έχω δεν ξερω απλά δεν με προσεγγίζουν τώρα όλα θέμα τύχης είναι και χαρακτήρα το θέμα είναι κλείνω 27 ακόμα δεν εχω κάνει σχέση σοβαρή ούτε έχω βρει κάποιον φυσιολογικό όσοι περάσανε όλοι το ίδιο θέλουν αλλά καλό θα ήταν την επόμενη φορά να είμαι και εγω ξεκάθαρη απο την αρχη...τεσπα έρχονται διακοπές τώρα θα παω Μπαλί μπορεί να γνωρίσω κάποιον γενικά όλο δουλεύω δεν βγαίνω τελευταία αν δεν βγεις λίγο δύσκολο και να γνωρίσεις αλλα όπως και να έχει δεν ξανακάνω το ίδιο λάθος θα το είχα αποφύγει και με αυτόν εξάλλου αν δεν είχα δεχτεί να βρεθούμε σε δωμάτιο και τον είχα εμπιστευτεί εξαρχής τοσο γρήγορα...

Similar Threads

  1. Wellbutrin και 22 εφιαλτικές μέρες μέχρι στιγμής
    By Νεκταρια in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 32
    Last Post: 05-09-2022, 16:45
  2. ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΤΩ ΣΕ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ...ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ...
    By crystal_heart in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 08-07-2022, 14:40
  3. Γιατί δεν έχω νιώσει μέχρι στιγμής έλξη για το άλλο φύλο;
    By girly14 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 22
    Last Post: 02-05-2018, 14:42
  4. ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΙΓΜΗΣ
    By Deleted-member-220416 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 23-11-2013, 18:33
  5. Λογια απλα της στιγμης
    By soft in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 12-03-2010, 21:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •