Ζώδια - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27

Thread: Ζώδια

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    141
    Quote Originally Posted by OnlyVape View Post
    Καλως η κακως ετσι ειναι και τα εχω δει οχι μονο σε εμενα αλλα και γενικοτερα ο κοσμος το κανει αυτο. Δεν ειναι πως δεν ειχα φιλους, ειχα και κολλητους κανα 2-3, γνωστους πολλους, παρεες που πηγαινα που και που. Θα μπορουσα να εχω τυπικες φιλες αλλα εχω επιλεξει να ειμαι μονος, ειναι οτι δεν πολυ γουσταρω με λιγα λογια γιατι ειμαι ανθρωπος που δεν του αρεσει η μετριοτητα.
    OnlyVape προσπάθησα να σου στείλω προσωπικό μήνυμα αλλά λέει ότι έχεις επιλέξει να μην δέχεσαι μηνύματα. Μάλλον δεν έχεις συμπληρώσει τα 50 ποστ (από όσο θυμάμαι τόσα πρέπει να έχεις για να στείλεις μήνυμα) και λογικά δεν γίνεται ακόμα.

    Έχω και εγώ παρόμοιες εμπειρίες με αυτά που ανέφερες και για να μην «εκφραζόμαστε» δημόσια να το συζητούσαμε προσωπικά.

  2. #17
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    89
    Δεν ηξερα οτι γινεται αυτο, παλι καλα που μου το ειπες. Θα γραψω αν ειναι μερικα ποστ ακομα σε λιγο φτανω τα 50 και αν θελεις να σηζητησουμε κατι ευχαριστως

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    141
    Quote Originally Posted by OnlyVape View Post
    Δεν ηξερα οτι γινεται αυτο, παλι καλα που μου το ειπες. Θα γραψω αν ειναι μερικα ποστ ακομα σε λιγο φτανω τα 50 και αν θελεις να σηζητησουμε κατι ευχαριστως
    Είσαι σχετικά καινούριο μέλος για αυτό χαχαχαχα
    Και εγώ στην αρχή δεν ήξερα καν πως λειτουργεί το φόρουμ γενικότερα.
    Θα προσπαθήσω να σου στείλω εγώ πρώτη να δούμε αν θα λάβεις κάτι.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    141
    Πάλι δεν μπορώ να σου στείλω. Μήπως καταλάθος έχεις επιλέξει κάποια ρύθμιση που να μην επιτρέπει σε άλλους χρήστες να σου στέλνουν μηνύματα;

  5. #20
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    89
    Μολις τωρα πηγα στις ρυθμισεις και ενεργοποιησα την ρυθμιση των μηνηματων να λαμβανω λεει απο μελη και adminstators λογικα αυτο επρεπε να κανω αλλα δεν ξερω γιατι δεν μου βγαζει να σου στειλω μνμ.
    Θα κανω ενα logout και θα ξανα μπω να δω

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    141
    Quote Originally Posted by OnlyVape View Post
    Μολις τωρα πηγα στις ρυθμισεις και ενεργοποιησα την ρυθμιση των μηνηματων να λαμβανω λεει απο μελη και adminstators λογικα αυτο επρεπε να κανω αλλα δεν ξερω γιατι δεν μου βγαζει να σου στειλω μνμ.
    Θα κανω ενα logout και θα ξανα μπω να δω
    Θα κάνω εγώ μια προσπάθεια τώρα

  7. #22
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    89
    Δεν ξερω τι φταιει, δοκιμασα τις ρυθμισεις αλλα τιποτα, επισυναψεις καμια και μυνηματα κανενα. Αν θελεις να επικοινωνησουμε καπως αλλιως γιατι απο δω δεν το βλεπω. Παντως τα δοκιμασα ολα πιστευω, και γω δεν μπορω να στειλω μνμ σε αλλον δεν ξερω γιατι γινεται αυτο.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    141
    Quote Originally Posted by OnlyVape View Post
    Δεν ξερω τι φταιει, δοκιμασα τις ρυθμισεις αλλα τιποτα, επισυναψεις καμια και μυνηματα κανενα. Αν θελεις να επικοινωνησουμε καπως αλλιως γιατι απο δω δεν το βλεπω. Παντως τα δοκιμασα ολα πιστευω, και γω δεν μπορω να στειλω μνμ σε αλλον δεν ξερω γιατι γινεται αυτο.
    Ναι και εγώ προσπάθησα και δεν μπορώ.
    Χρησιμοποιείς κάποιο άλλο μέσο εκτός του forum?

  9. #24
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    89
    Εχω στειλει μηνυμα στους διαχειριστες της σελιδας ετσι ωστε να το φτιαξουμε και πιστευω οτι θα λαβω καποια απαντηση αργα η γρηγορα.
    Αστο λιγο προς το παρον, και μπορει να σου στειλω εγω μηνυμα καποια στιγμη χαχα.
    Αν οχι θα ξανα γραψω εδω.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    141
    Quote Originally Posted by OnlyVape View Post
    Εχω στειλει μηνυμα στους διαχειριστες της σελιδας ετσι ωστε να το φτιαξουμε και πιστευω οτι θα λαβω καποια απαντηση αργα η γρηγορα.
    Αστο λιγο προς το παρον, και μπορει να σου στειλω εγω μηνυμα καποια στιγμη χαχα.
    Αν οχι θα ξανα γραψω εδω.
    Χαχαχ εντάξει.

  11. #26
    Member
    Join Date
    Feb 2023
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    89
    Δεν μπορείτε να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλα μέλη του φόρουμ, έχοντας πρόσφατη εγγραφή. Απαιτείται η ενεργή συμμετοχή σας στο φόρουμ προκειμένου να ξεκλειδώσει αυτή η επιλογή.
    Αυτη ειναι η απαντηση απο τους διαχειριστες, οποτε αν εχεις να προτινεις καποιο μεσω επικοινωνιας γιατι απο εδω δεν ...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    141
    Quote Originally Posted by OnlyVape View Post
    Δεν μπορείτε να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλα μέλη του φόρουμ, έχοντας πρόσφατη εγγραφή. Απαιτείται η ενεργή συμμετοχή σας στο φόρουμ προκειμένου να ξεκλειδώσει αυτή η επιλογή.
    Αυτη ειναι η απαντηση απο τους διαχειριστες, οποτε αν εχεις να προτινεις καποιο μεσω επικοινωνιας γιατι απο εδω δεν ...
    Ωραία αν έχεις ινσταγκραμ μπορούμε να επικοινωνήσουμε από εκεί.
    Το username μου είναι: elenaa_anst

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Ζώδια
    By Kostas_14 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 207
    Last Post: 06-02-2019, 04:13
  2. Μάτι/Κατάρα/Γλωσσοφαγιά/Ζώδια/Βουντού
    By PositiveWave in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 21
    Last Post: 22-05-2017, 04:58
  3. χαριτωμενο με ΖΩΔΙΑ
    By Remedy in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 95
    Last Post: 18-10-2012, 13:02
  4. ζωδια
    By mateo in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 17
    Last Post: 24-01-2011, 01:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •