Χωρίσαμε και έκανε αμεσως σχέση με κοπελα από την δουλειά - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 40
  1. #16
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    προσπαθησε να ζεις "κανονικα" και να μην απομονωνεσαι. να βγαινεις, να κοινωνικοποιεισαι και σιγα- σιγα θα το σκεφτεσαι λιγοτερο. κι οταν καποτε βρεις καποιον καταλληλο, θα σταματησεις να το σκεφτεσαι και θα αναρωτιεσαι γιατι εσκαγες τοσον καιρο...
    Ναι το λογικό είναι αυτό. Το θέμα όμως τώρα είναι οτι με καίει ακόμα και προσπαθώ να βρω μια εξήγηση. Τι τον τραβηξε πια τόσο πολύ σε εκεινη;

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by user1997 View Post
    Ναι το λογικό είναι αυτό. Το θέμα όμως τώρα είναι οτι με καίει ακόμα και προσπαθώ να βρω μια εξήγηση. Τι τον τραβηξε πια τόσο πολύ σε εκεινη;
    ποσο πολυ;;
    δεν ξερουμε αν τον τραβηξε πολυ, λιγο ή μετρια.
    οπως και δεν ξερουμε με σιγουρια αν θα εφευγε ετσι κι αλλιως ή αν ειχε ηδη ξεκινησει κατι αλλο.
    επισης, σε περιπτωση που ηθελε να βρει κατι αλλο για να φυγει, αν θα εφευγε μονο γι αυτην , ή για ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ του εδειχνε να τον θελει ερωτικα..

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Αμα δεισ τον μικρο αδερφο του θα πασ μαζι του για εκδικηση γι αυτο λεμε το κρατοσ μια χαρα ειναι εσεισ δεν κανετε

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Εκανε ο αλλοσ μια μαλακια αμεσωσ να κανεισ κι εσυ δεν ειναι αυτο που θεσ ομωσ κ μετα κλαιγεστε γτ εχετε ψυχολογικα αντιδρατε ηλιθιωσ ολεσ δεν αντιδραμε για την αντιδραση αντιδραμε για καλο του εαυτου μασ αλλα ειπαμε ποιοσ εχασε μυαλο για να το βρειτε εσεισ

  5. #20
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ποσο πολυ;;
    δεν ξερουμε αν τον τραβηξε πολυ, λιγο ή μετρια.
    οπως και δεν ξερουμε με σιγουρια αν θα εφευγε ετσι κι αλλιως ή αν ειχε ηδη ξεκινησει κατι αλλο.
    επισης, σε περιπτωση που ηθελε να βρει κατι αλλο για να φυγει, αν θα εφευγε μονο γι αυτην , ή για ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ του εδειχνε να τον θελει ερωτικα..
    Υπάρχουν πιθανότητες να γυρισει;

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by user1997 View Post
    Υπάρχουν πιθανότητες να γυρισει;
    δεν μπορουμε να ξερουμε.
    αν ηθελε να κανει 1-2 ξεπετες, δεν πολυγουσταρε και μετανοιωνε, θα ειχε γυρισει ηδη...
    οποτε, τι σκεφτεσαι; να κατσεις να περιμενεις ποτε και ΑΝ θα ξενερωσει μαζι της;
    ΑΝ ποτε γινει κατι τετοιο, που ξερεις οτι θα τον θελεις ακομα;

  7. #22
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν μπορουμε να ξερουμε.
    αν ηθελε να κανει 1-2 ξεπετες, δεν πολυγουσταρε και μετανοιωνε, θα ειχε γυρισει ηδη...
    οποτε, τι σκεφτεσαι; να κατσεις να περιμενεις ποτε και ΑΝ θα ξενερωσει μαζι της;
    ΑΝ ποτε γινει κατι τετοιο, που ξερεις οτι θα τον θελεις ακομα;
    Οχι δεν έχω σκοπό να τον τον περιμένω παρόλο που τον αγαπάω πολύ. Έτσι όπως έφυγε όμως με γέμισε αμφιβολίες για μενα. Ότι δεν έχω όσα έχει εκείνη και πάει λέγοντας. Οποτε τρέφω αυταπάτες ότι αν γυρίσει τελικα δν θα είναι έτσι τα πραγματα

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by user1997 View Post
    Οχι δεν έχω σκοπό να τον τον περιμένω παρόλο που τον αγαπάω πολύ. Έτσι όπως έφυγε όμως με γέμισε αμφιβολίες για μενα. Ότι δεν έχω όσα έχει εκείνη και πάει λέγοντας. Οποτε τρέφω αυταπάτες ότι αν γυρίσει τελικα δν θα είναι έτσι τα πραγματα
    παρολο που οι συγκρισεις ειναι αγονες συνηθως, αν θελεις οπωσδηποτε να συγκριθεις μαζι της, να σκεφτεις πως εισασταν και ποσο σε ηθελε τους πρωτους μηνες της γνωριμιας σας, οχι στα 4 χρονια...
    μπορει αυτην να την βαρεθει σε 3 μηνες. τοτε ποια θα ειναι η συγκριση;
    εφοσον ειχατε προβληματα, εσυ πρεπει να επικεντρωθεις στα προβληματα που ειχατε αν θες να βρεις τους λογους, οχι στο με ποια ειναι τωρα...
    μπορει να εφευγε και χωρις καμια επομενη. να την εβρισκε αργοτερα.
    μπορει να την βαρεθει, αλλα να μην γυρισει. να παει σε καποια επομενη..

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Τωρα καταλαβα τον εφαγεσ με τη μιρλα σου τον ειχεσ δεδομενο δυο ειναι οι αληθειεσ εδω εγω ειμαι 50 κι την ξερω απο μικρη δεν τησ φεροταν καλα η οικογενεια τησ βγηκε για δουλεια κ τουσ εγραψε το αλλο ειναι αν αποτυχει ο δικοσ σου δε θα την ξεπερασει ποτε εχουν κοινο σημειο οτι δεν τουσ φερονταν καλα στο σπιτι κι αποφασισαν να το αλλαξουν εχουν αρχιδια κ οι δυο οποτε θα παντρευτουν αν δεν παντρευτουν θα ειναι μαλακια

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Εγω την ξερω απο το 2000 κ τη στηριζω γτ δουλευει απο μικρη μακαρι να δουλευαν ολοι εγω δουλευω απο τα 14 αυτο το κοινο σημειο εχουμε εμεισ παντωσ εχει αρχιδια να ξερεισ

  11. #26
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Τωρα καταλαβα τον εφαγεσ με τη μιρλα σου τον ειχεσ δεδομενο δυο ειναι οι αληθειεσ εδω εγω ειμαι 50 κι την ξερω απο μικρη δεν τησ φεροταν καλα η οικογενεια τησ βγηκε για δουλεια κ τουσ εγραψε το αλλο ειναι αν αποτυχει ο δικοσ σου δε θα την ξεπερασει ποτε εχουν κοινο σημειο οτι δεν τουσ φερονταν καλα στο σπιτι κι αποφασισαν να το αλλαξουν εχουν αρχιδια κ οι δυο οποτε θα παντρευτουν αν δεν παντρευτουν θα ειναι μαλακια
    Για ποιο πράγμα μιλάτε; προσπαθω να καταλάβω από πριν αλλά δεν μπορώ. Δν νομίζω ότι μιλάμε για τ ιδιο ατομο

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Δεν πειραζει καταλαβα εγω τι λεσ

  13. #28
    Τι καταλαβατε;

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Σου λεω αυτη δουλευε γτ δεν τησ φεροταν καλα για να ειναι ανεξαρτητη κι εκεινον τον ειχεσ δεδομενο κι ηθελε κοπελα με αρχιδια κ διαλεξε αυτη καταλαβεσ τιποτα ;

  15. #30
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Σου λεω αυτη δουλευε γτ δεν τησ φεροταν καλα για να ειναι ανεξαρτητη κι εκεινον τον ειχεσ δεδομενο κι ηθελε κοπελα με αρχιδια κ διαλεξε αυτη καταλαβεσ τιποτα ;
    Όλος ο κόσμος δουλεύει

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Έκανε κάτι με αλλον όταν χωρισαμε
    By flavor in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 29
    Last Post: 02-09-2022, 13:23
  2. Σχέση με κοπέλα ποτέ!!!!
    By Giwrgos91 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 25
    Last Post: 23-07-2021, 02:13
  3. Σχέση με μεγαλύτερη κοπέλα...
    By Almalexia in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 2
    Last Post: 01-08-2019, 23:29
  4. σε σχεση με μια κοπελα αμφιφυλοφιλη..
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 01-03-2013, 17:30
  5. Δουλεια και Σχεση
    By nosecurity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 19-09-2007, 21:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •