Τρίχα στο κουλούρι και λεκές πάνω στο καπάκι του καφε
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    727

    Τρίχα στο κουλούρι και λεκές πάνω στο καπάκι του καφε

    Δεν αντέχω άλλο όλα σε μένα. Πήρα καφέ στη δουλειά και έχει λεκέ το καπάκι σαν αίμα ξεραμενο. Τι σκουπισα δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι. Πήρα κουλούρι και όπως τρώω βλέπω μια τρίχα κολλημένη πάνω του. Έπαθα σοκ. Ξέχεσα το μαγαζί πατόκορφα. Φοβάμαι τι έχω κολλήσει πάλι. Γιατί σε μένα όλα αυτά που έχω τέτοιο θέμα. Εγώ οροσεχω λεπτομέρειες η όντως τυχαίνουν σε μένα? Τι να κάνω? Υποφέρω. Θα καταλήξω να μη μπορώ να πάρω η να κάνω τίποτα έξω. Έχω χάσει την πίστη μου ότι ο καθένας κάνει σωστά τη δουλειά του παντού. Υποφέρω πολύ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Δεν τυχαίνουν μόνο σε εσένα, αλλά εσύ δίνεις σημασία και υπερβάλεις σε πράγματα που οι άλλοι τα θεωρούν εντελώς ασήμαντα.
    Το τι να κάνεις στο έχουμε πει πολλές φορές αλλά έχεις άρνηση. Να δεις ειδικό, αυτό να κάνεις.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Δεν τυχαίνουν μόνο σε εσένα, .
    δηλαδη σου εχει τυχει και εσεναν τριχα στο κουλουρι;
    εμενα ποτε αλλα βεβαια δεν τρωω και κουλουρια

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    341
    Βρε ΈΛλη πραγματικά. Αναφέρεις το περιστατικό αυτό στο προηγούμενο θέμα και τώρα ανοίγεις νέο πάνω σε αυτό, ενώ σου έχουμε απαντήσει σχετικά. Έχω βρει τρίχα σε σαλάτα, σε γλυκό κτλ είτε σε εστιατόριο είτε σε παραγγελία. Δεν εισαι η πρώτη ούτε η τελευταία που της συμβαίνει κάτι τέτοιο. Και με τόσο σοβαρότερα γεγονότα που εκτυλίσσονται γύρω μας αυτό δεν θεωρείται first world problem. Κάνε ένα καλό στον εαυτό σου και ξεκίνα ψυχοθεραπεία. Αλλιώς θα μεμψιμοιρείς συνέχεια και θα παραπονιέσαι, σημερα για την τρίχα και τον καφέ, αύριο για το εαν το τσιμπιδάκι στο κομμωτήριο θα έχει αποστειρωθεί επαρκώς. Φαύλος κύκλος.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    727
    Συγνώμη.δεν είμαι καλά. Στην ουρά του σούπερ μάρκετ με κανανε σάντουιτς η μπρος και η πίσω και όπως έκανα να κουνηθω ένιωσα να με τρυπαει κάτι και γύρισα και ήταν μια κυρία που κρατούσε ξέρεις ένα τσουρέκι κατι τέτοιο και λέω με αυτό με τρύπησε η είχε καμιά βελόνα και κόλλησα κάτι? Έκλεισα ραντεβού με ειδικό. Δυστυχώς δεν μπορώ να το παλέψω μόνη μου. Μέχρι που πονάω σε εκείνο το σημείο. Είμαι σε κακή ψυχολογική κατάσταση. Δεν είμαι καλά

  6. #6
    Καλά έκανες κ έκλεισες ραντεβού γιατί πράγματι αυτά που γράφεις δείχνουν ότι δεν είσαι καλά, σε τίποτε από αυτά που γράφεις δε θα έδινα την παραμικρή σημασία

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Ειδικο εμεισ μαλακεσ ειμαστε

Similar Threads

  1. Εξάρτηση απο τον καφέ
    By rainbow96 in forum Άλλες Εξαρτήσεις
    Replies: 16
    Last Post: 02-11-2021, 18:55
  2. Καφέ σπέρμα
    By Marios965 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 20
    Last Post: 04-01-2021, 16:52
  3. Η ωρα του καφέ!!
    By serios in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 18
    Last Post: 03-08-2018, 01:31
  4. ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΦΕ
    By MKEH78 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1217
    Last Post: 06-06-2017, 16:15
  5. ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕ
    By XRISTOS2612 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 10-11-2009, 13:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •