δύσκολη προσέγγιση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1

    δύσκολη προσέγγιση

    Τι γίνεται στην περίπτωση που θέλεις να προσεγγίσεις και τελικά να κερδίσεις μια πολύ ωραία και έξυπνη κοπέλλα την οποία την προσεγγίζουν πολλοί αλλά κανένας δεν καταφέρνει να την κερδίσει;
    γιάννης

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χα εγω ειμαι φρεσκος απο τετοια εμπειρια.
    Γνωρισα μια κοπελλα κυριολεκτικα θεα.
    Για να την περιγραψω μπορω να σου πω οτι ειναι μια απο τις ομορφοτερες κοπελλες που εχω δει συμπεριλαμβανομενου του διδικτυου και της τηλεορασης γιατι για να δεις τετοια κοπελλα τρισδιαστατη λιγο δυσκολο.
    Οσο για εξυπναδα,αστα να πανε.Οταν λεμε εξυπνη κοπελλα πρεπει να εχει στο λεξικο το ονομα της.
    Καταρχην δεν την προσεγγισα...αυτη με προσεγγισε και αυτη ειχε το πανω χερι ανα πασα στιγμη,δηλαδη ολες οι προσεγγισεις σχεδον γινοντουσαν απο αυτην.
    Μιλουσαμε για ωρες και ωρες επι μηνες.Ουσιαστικα δεν γινοταν να κανουμε κατι παραπανω αλλα δεν μπορω να ειπεισερθω σε λεπτομερειες...δεν θελω να βγαλω πολλα προσωπικα στοιχεια στο διαδικτυο.
    Πολυ επικοινωνιακη και εδιωχνε τους αντρες κυριολεκτικα με το τσουβαλι...αφου πρεπει να την προσεγγιζαν καμμια δεκαρια την ημερα ειτε τηλεφωνικος,ειτε λογω της καφετεριας στην οποια δουλευε.
    Για λογους ανωτερας βιας δεν βιαζουμουνα για κατι,πηρα το χρονο μου και απλως ειμασταν δυο καλοι φιλοι.
    Φυσικα πρεπει να ειχε καταλαβει οτι ειχα παθει την πλακα μου μαζι της...αλλα οποιοδηποτε αρσενικο πιστευω ετσι θα αντιδρουσε.
    Αναγκαστικα χωρισαμε λογω συνθηκων και εγω κατα το τελος Μαϊου τα ειχα παιξει εντελως και τα εκανα στο τελος μανταρα.
    Κριμα στην ολη προσπαθεια,αλλα κερδισα πολλα χωρις ουσιαστικα να κερδισω αυτο που θελουμε ολοι οι αντρες μονο και μονο απο την παρεα της και απο τα συναισθηματα.
    Τεσπα μη κολλας επειδη ειναι εξυπνη και ομορφη,δωσε τον καλυτερο εαυτο σου και κυνηγησε το οσο μπορεις.
    Τι αλλη συμβουλη να δωσω,δεν ειμαι και ειδημων αλλα νομιζω οτι αυτο πρεπει να κανεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •