Κοινωνικό άγχος; Γιατί με κοροϊδεύουν; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 51
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,450
    εγω το παιρνω ακομα κι θα το περναω ξερω τι περνας κι οταν λεν ειν ολα στο κεφαλι σου ε τοσο τους κοβει τοσο λενε . δε θα μας βγαλουν κι τρελους που βλέπουμε τη κακοτροπια των αλλων τα ψου ψου κι τα κουτσομπολικια . αντε μην μας παίρνουν κι για βλακες . το μπουλινκ δινει και περνει. απλα πρεπει αυτους που μας φερονται ετσι με τροπο να τους το επισημάνουμε κι μετα να τους αποφεύγουμε . γιατι το μπουλινκ δε το κάνουν μονον στο σχολείο τα παιδια μα κι οι μεγαλοι το συνεχίζουν αυτο ειδα με τρομο !! με αλο τροπο μα παλι το ιδιο αποτέλεσμα εχει. ειν πως μαθαν σπιτι τους κι σημερα οι πιο πολλοι ανθρωποι ειν ετσι κακότροποι .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    δεν είναι λάθος το πώς αισθάνεσαι, κάτι θέλει να σου πει αυτό, σίγουρα όχι ότι είσαι καημενούλα που σου κάνουν μπούλινγκ. δεν συμμετέχεις σε αυτό, όποτε συμβαίνει να θυμάσαι, είναι μακρυά απο σένα, η συναισθηματική κατάσταση κάποιου άλλου που την κάνει προβολή σε σένα.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    εγω το παιρνω ακομα κι θα το περναω ξερω τι περνας κι οταν λεν ειν ολα στο κεφαλι σου ε τοσο τους κοβει τοσο λενε . δε θα μας βγαλουν κι τρελους που βλέπουμε τη κακοτροπια των αλλων τα ψου ψου κι τα κουτσομπολικια . αντε μην μας παίρνουν κι για βλακες . το μπουλινκ δινει και περνει. απλα πρεπει αυτους που μας φερονται ετσι με τροπο να τους το επισημάνουμε κι μετα να τους αποφεύγουμε . γιατι το μπουλινκ δε το κάνουν μονον στο σχολείο τα παιδια μα κι οι μεγαλοι το συνεχίζουν αυτο ειδα με τρομο !! με αλο τροπο μα παλι το ιδιο αποτέλεσμα εχει. ειν πως μαθαν σπιτι τους κι σημερα οι πιο πολλοι ανθρωποι ειν ετσι κακότροποι .
    Προφανώς, το πιστεύω ότι μας υποτιμάνε βλέποντας ότι είμαστε κλειστοί, δεν εννοούσα ότι μας αγαπάνε, κι εμένα με ψιλοδουλεύουν και τώρα ακόμα, απλά κάποιες φορές νομίζουμε ότι ασχολούνται ενώ δεν ασχολούνται γιατί σκέφτονται τα δικά τους.

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by user View Post
    δεν είναι λάθος το πώς αισθάνεσαι, κάτι θέλει να σου πει αυτό, σίγουρα όχι ότι είσαι καημενούλα που σου κάνουν μπούλινγκ. δεν συμμετέχεις σε αυτό, όποτε συμβαίνει να θυμάσαι, είναι μακρυά απο σένα, η συναισθηματική κατάσταση κάποιου άλλου που την κάνει προβολή σε σένα.
    Απλώς σκέφτομαι ότι για να μου κάνουν bullying, κάτι έχω. Γιατί επιλέγουν εμένα δηλαδή; Κάτι σημαίνει αυτό. Ότι είμαι με έναν (μάλλον κακό) τρόπο διαφορετική.

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    εγω το παιρνω ακομα κι θα το περναω ξερω τι περνας κι οταν λεν ειν ολα στο κεφαλι σου ε τοσο τους κοβει τοσο λενε . δε θα μας βγαλουν κι τρελους που βλέπουμε τη κακοτροπια των αλλων τα ψου ψου κι τα κουτσομπολικια . αντε μην μας παίρνουν κι για βλακες . το μπουλινκ δινει και περνει. απλα πρεπει αυτους που μας φερονται ετσι με τροπο να τους το επισημάνουμε κι μετα να τους αποφεύγουμε . γιατι το μπουλινκ δε το κάνουν μονον στο σχολείο τα παιδια μα κι οι μεγαλοι το συνεχίζουν αυτο ειδα με τρομο !! με αλο τροπο μα παλι το ιδιο αποτέλεσμα εχει. ειν πως μαθαν σπιτι τους κι σημερα οι πιο πολλοι ανθρωποι ειν ετσι κακότροποι .
    Το ένστικτό μας σπάνια πέφτει έξω. Και εγώ έτσι νιώθω, ότι οι δικοί μου κάνουν gaslighting (μου λένε ψέματα ότι κανείς δεν με κοροϊδεύει και ότι όλα είναι στο μυαλό μου λες και είμαι τρελή. Άρχισα να το πιστεύω κιόλας). Για να μην σταματήσω να βγαίνω έξω από το σπίτι. Για να μην γίνω όπως παλιότερα που δεν είχα κουράγιο να σηκωθώ από το κρεβάτι μετά από τόση κακοποίηση. Και αν δεν είχα υποχρεώσεις, σίγουρα αυτό θα έκανα: θα ήμουν συνεχώς στο σπίτι. Αυτός ο κόσμος είναι άθλιος και πολύ περισσότερο για εμάς τους ευαίσθητους. Άρχισα πάλι να εύχομαι να περάσουν τα χρόνια για να πεθάνω να ησυχάσω.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,450
    θεματογραφε ειμ ολοψυχα μαζι σου σε οτι λες !! μην σκεφτεσε τον θανατο ομως !!εσυ εχεις κι μια ψυχη δυπλα σου που σε αγαπα εχε ελπιδα μεσα σου .εγω δε εχω κανεναν να μου πει μαρια ειμαι εγω εδω για σενα παρόλο αυτο την παλεύω οσο μπορω . να πω εδω εγω κατι που ειν η αποψη μου οι άνθρωποι που δε μπορουν να καταλάβουν οσους νιώθουν οτι οι αλλοι τους απομονώνουν δε ειν κακοι απλα δε εχουν διάθεσή να ακουσουν . κακα τα ψεματα αν δε μπει καποιος στα παπούτσια αυτού που ζει καταστάσεις ζόρικες να περπατήσει μαυτα δε μπορεί να τον καταλάβει .
    Last edited by asperger39; 22-03-2023 at 23:37.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    τελικα δεν μας εγραψες, μιας και που πας και σε ειδικο, παρανοια η ιδεοληψια εχεις;
    τι σου εχει πει;

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    τελικα δεν μας εγραψες, μιας και που πας και σε ειδικο, παρανοια η ιδεοληψια εχεις;
    τι σου εχει πει;
    Εσύ που όντως χρειάζεσαι ψυχολόγο, για ποιον ακριβώς λόγο δεν πας; Φαίνεται από την τοξικότητά σου ότι ουδέποτε έχεις πάει παρόλο που χρήζεις άμεσης βοήθειας.

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    θεματογραφε ειμ ολοψυχα μαζι σου σε οτι λες !! μην σκεφτεσε τον θανατο ομως !!εσυ εχεις κι μια ψυχη δυπλα σου που σε αγαπα εχε ελπιδα μεσα σου .εγω δε εχω κανεναν να μου πει μαρια ειμαι εγω εδω για σενα παρόλο αυτο την παλεύω οσο μπορω . να πω εδω εγω κατι που ειν η αποψη μου οι άνθρωποι που δε μπορουν να καταλάβουν οσους νιώθουν οτι οι αλλοι τους απομονώνουν δε ειν κακοι απλα δε εχουν διάθεσή να ακουσουν . κακα τα ψεματα αν δε μπει καποιος στα παπούτσια αυτού που ζει καταστάσεις ζόρικες να περπατήσει μαυτα δε μπορεί να τον καταλάβει .
    Σου εύχομαι τα καλύτερα, να βρεις αυτό που σου αξίζει. Δυστυχώς δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι ενσυναίσθηση επειδή δεν έχουν περάσει δυσκολίες όπως εμείς. Κάποιοι βέβαια χωρίς να τους ενοχλούμε βγάζουν χολή και αυτά είναι όντως τοξικά άτομα.

  10. #25
    Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    35
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    εγω το παιρνω ακομα κι θα το περναω ξερω τι περνας κι οταν λεν ειν ολα στο κεφαλι σου ε τοσο τους κοβει τοσο λενε . δε θα μας βγαλουν κι τρελους που βλέπουμε τη κακοτροπια των αλλων τα ψου ψου κι τα κουτσομπολικια . αντε μην μας παίρνουν κι για βλακες . το μπουλινκ δινει και περνει. απλα πρεπει αυτους που μας φερονται ετσι με τροπο να τους το επισημάνουμε κι μετα να τους αποφεύγουμε . γιατι το μπουλινκ δε το κάνουν μονον στο σχολείο τα παιδια μα κι οι μεγαλοι το συνεχίζουν αυτο ειδα με τρομο !! με αλο τροπο μα παλι το ιδιο αποτέλεσμα εχει. ειν πως μαθαν σπιτι τους κι σημερα οι πιο πολλοι ανθρωποι ειν ετσι κακότροποι .
    Καλησπέρα.. δεν πιστεύω σε καμία περίπτωση ότι η πρόθεση τών κοντινών σάς ατόμων η ανθρώπων που απαντούν σε αυτό το θέμα και έχουν αντίθετη άποψη είναι να σάς βγάλουν τρελούς όπως λέτε.. κάνεις δεν αμφισβητεί ότι υπάρχει μπουλινκ, κάνεις δεν αμφισβητεί ότι υπάρχουν κακοπροαίρετοι άνθρωποι εκεί έξω.. ωστόσο πρέπει να προσθέσουμε ότι η διαταραχή κοινωνικού άγχους με συμπτώματα όπως τής θεματοθετριας είναι κάτι σύνηθες στην σημερινή εποχή και χρήζει συμβουλή κάποιου ειδικού.... πιστεύω πως μία κατάλληλη ψυχοθεραπεία θα βοηθήσει να καταλάβετε τι εστί αυτό που σάς συμβαίνει.. ένας ψυχολόγος θα λύσει όλες σας τις απορίες..και προς θεού όχι για να σάς βγάλει τρελούς αλλά για να δείξει πως να έχετε μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση για τον εαυτό σας..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Χρυσάνθεμο View Post
    Εσύ που όντως χρειάζεσαι ψυχολόγο, για ποιον ακριβώς λόγο δεν πας; Φαίνεται από την τοξικότητά σου ότι ουδέποτε έχεις πάει παρόλο που χρήζεις άμεσης βοήθειας.

    ας λειπουν οι νεολογισμοι περι τοξικοτητος.
    εγω παρολο που θα επρεπε, δεν παω λογω βλακειας.

    οσο για εσεναν θα επρεπε να αποδεχτεις το προβλημα σου και να αναγνωρισεις τα συμπτωματα της ασθενεια σου αντι να γραφεις οτι ο καθε τυχαιος σε κοροιδευει στον δρομο που σε βλεπει και αλλα τετοια
    παλαβιασμενα.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,450
    ΘΕΜΑΤΟΓΡΑΦΕ ΕΙΝ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙς ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΟ ΠΩς ΠΕΡΝΑς ΕΓΩ ΕΙΜ ΣΕ ΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΕΧΟΝΤΑς ΚΙ ΜΑΥΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΑΜΑΤΑ. ΕΧΟΝΤΑς ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΚΙ ΟΧΙ ΠΛΑΙ ΜΟΥ ΚΙ ΝΑ ΜΕ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΣΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ .ΕΙΝ ΜΕΓΑ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙς ΕΣΤΩ ΚΙ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΣΕ ΝΙΩΘΕΙ ΚΙ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΊΖΕΙ . ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΒΡΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΠΙΑ ΜΑ ΟΠΩς ΚΑΙ ΝΑΧΕΙ ΘΑ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΝΑ ΖΩ ΗΡΕΜΑ ΑΠΛΑ ΚΙ ΑΤΛΩΝΤΑς ΧΑΡΑ ΑΠΟ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ ΟΠΩς ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΙΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΕ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ . ΣΤΙΓΜΕς ΕΤΣΙ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙς ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΡΩΜΑΤΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΒΑΖΩ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΧ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΡΡΥΘΜΙΣΗ ΣΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΠΩς ΜΕ ΕΚΦΡΆΖΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΓΑΛΗΝΗ ΟΤΑΝ ΖΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΡΟς ΠΟΥ ΕΙΝ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.. ΕΔΩ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΟΙ ΑΠΟ ΑΣΧΗΜΕς ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙς ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΣΟΦΟΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΙΟ ΚΑΚΟΙ.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  13. #28
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    ΘΕΜΑΤΟΓΡΑΦΕ ΕΙΝ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙς ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΟ ΠΩς ΠΕΡΝΑς ΕΓΩ ΕΙΜ ΣΕ ΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΕΧΟΝΤΑς ΚΙ ΜΑΥΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΑΜΑΤΑ. ΕΧΟΝΤΑς ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΚΙ ΟΧΙ ΠΛΑΙ ΜΟΥ ΚΙ ΝΑ ΜΕ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΣΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ .ΕΙΝ ΜΕΓΑ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙς ΕΣΤΩ ΚΙ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΣΕ ΝΙΩΘΕΙ ΚΙ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΊΖΕΙ . ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΒΡΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΠΙΑ ΜΑ ΟΠΩς ΚΑΙ ΝΑΧΕΙ ΘΑ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΝΑ ΖΩ ΗΡΕΜΑ ΑΠΛΑ ΚΙ ΑΤΛΩΝΤΑς ΧΑΡΑ ΑΠΟ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ ΟΠΩς ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΙΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΕ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ . ΣΤΙΓΜΕς ΕΤΣΙ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙς ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΡΩΜΑΤΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΒΑΖΩ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΧ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΡΡΥΘΜΙΣΗ ΣΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΠΩς ΜΕ ΕΚΦΡΆΖΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΓΑΛΗΝΗ ΟΤΑΝ ΖΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΡΟς ΠΟΥ ΕΙΝ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.. ΕΔΩ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΟΙ ΑΠΟ ΑΣΧΗΜΕς ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙς ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΣΟΦΟΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΙΟ ΚΑΚΟΙ.
    Σε ευχαριστώ πολύ, μακάρι να βρεις την πραγματική ευτυχία. Δεν έχει να κάνει μόνο με τις σχέσεις, πηγάζει από μέσα μας. Αυτό είναι και το πιο σημαντικό: να χαιρόμαστε με τα μικρά πράγματα σαν τα παιδιά.
    Όσον αφορά τη μητέρα σου, προσπάθησε όσο μπορείς να βάλεις όρια. Αν γίνεται να μένεις σε δικό σου σπίτι, μακριά και αγαπημένοι. Και εμείς έτσι είμαστε, από τότε που μένω σε άλλη πόλη είμαστε όντως αγαπημένοι με τους δικούς μου. Μιλάμε λίγο στο τηλέφωνο και τους βλέπω σπάνια, λίγες φορές το χρόνο.
    Όντως, οι άσχημες εμπειρίες επιδρούν διαφορετικά στον καθένα μας. Εμείς επιλέγουμε τον δρόμο της αρετής ή της κακίας.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,450
    φιλαρακι μου κι εσυ θεματα με γονεις εχεις ?? παλι καλα που καταφερες να γλυτωσεις εσυ . ψαξε μηπως εχεις asperger κι εσυ κι γι αυτο σε αντιμετωπιζουν περιεργα ο κοσμος που δε εχει διακριτικότητα και καλοσυνη να αγκαλιάσει οποιον ειν διαφορετικος κατι που εγω βιωνω. να σου πω οι σχεσεις με τη θετη μανα μου ειν ασχημες μα με υποχρεώνουν καταστασεις να ζω μαζι της δε εχω πορους να ζω μονη μου ουτε βοηθεια απο πουθενα να πω καποιος με στηρίζει να ξεκινησω κατι . αναγκαστικα ζω μαζι της ειν και γρια πια χριαζετε βοηθεια κι πρεπει ναμε κοντα της. οσο κι αν μου φερεται σα να ειμαι το ψυχοπαιδι που μαζεψε κι αυτο οφειλει να την κοιτάει δε εχω που αλλου να στραφω. δε εχω κανεναν να με αγαπαει ετσι αντλω γαληνη με αλλους τροπους . ακουω μουσικη σερφαρω στο νετ περνω φαγητο που μου αρεσει κι το απολαμβάνω κι αυτα απλα πραματακια .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    τώρα αν σου πω ότι σε διαλέγουν επειδή σε έχουν καταλάβει ότι θα ασχοληθείς, θα σε σοκάρω;
    γενικότερα, αυτό που καταλαβαίνω τελευταία, είναι ότι οι θήτες είναι που βρίσκουν τα θύματα. το θέμα είναι αν εσύ είσαι το θύμα, μέχρι πότε θα είσαι θύμα; αποστασιοποιήσου.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Συνδρομο ευρεθιστου εντερου,Αγχος ,κοινωνικο αγχος
    By giotaa in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 28-05-2022, 14:27
  2. Κοινωνικο Αγχος
    By meppel in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 36
    Last Post: 11-02-2017, 14:59
  3. κοινωνικο αγχος
    By deppie in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 11
    Last Post: 13-09-2014, 19:52
  4. Κοινωνικό άγχος
    By Henry-C2H5OH in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 10
    Last Post: 06-05-2013, 12:32
  5. Κοινωνικο Αγχος
    By Kostas9 in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 16
    Last Post: 03-10-2011, 23:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •