1.Σε ποια ηλικια ειχατε την πρωτη σας σεξουαλικη εμπειρια?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1

    1.Σε ποια ηλικια ειχατε την πρωτη σας σεξουαλικη εμπειρια?


  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    Πανο, παιζει καποιο ρολο η απαντηση και αν ναι σε τι ακριβως;
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Πάνο υπάρχουν στατιστικές για το πότε αρχίζουν τα νέα παιδιά το σεξ.Δεν καταλαβαίνω που αποβλέπει η ψηφοφορία;μπορείς να μου εξηγήσεις;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αφου τελειωσει μια στατιστικη,πρεπει να βγει καποιο συμπερασμα για τα στοιχεια.
    Δεν νομιζω οτι θα ηθελα να ακουσω οποιοδηποτε συμπερασμα,προτιμω την ψυχικη μου γαληνη:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    451
    Εχεις ενα θεματακι με το σεξ.Κοιταξε το.

  6. #6
    παιδια αναγκαστηκα να το βαλω ετσι μονο του για να δοκιμασω να δω πως δουλευει το συστημα του φορουμ για ψηφοφοριες
    ολα απιζουν ρολο βεβαια αλλα μονο του το καθε ενα μας μπερδευει και εσας και εμενα
    ζητησα απο τον αντμιν να μου βαλει την δυνατοτητα για πολλαπλες απαντησεις στο αλλο θεμα που ειναι ολα μαζι
    ευχαριστω που ειχατε την καλοσύνη να ασχοληθείτε με αυτο το πειραματικο τροπο τινα

  7. #7
    Originally posted by zinovia
    Εχεις ενα θεματακι με το σεξ.Κοιταξε το.
    ολοι μας εχουμε ζηνοβια γιατι η ζωη μας προερχεται απο αυτο και συνεχιζεται με αυτο

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    451
    Κοψε το δουλεμα ρε πανο!!

  9. #9
    Originally posted by keep_walking
    Αφου τελειωσει μια στατιστικη,πρεπει να βγει καποιο συμπερασμα για τα στοιχεια.
    Δεν νομιζω οτι θα ηθελα να ακουσω οποιοδηποτε συμπερασμα,προτιμω την ψυχικη μου γαληνη:P
    κιπ μην ανησυχεις ...
    ο στοχος δεν ειναι να βγει κανενα συμπερασμα διαφορετικο απο την αληθεια για ολους μας μαζι και κανενα χωριστα....

  10. #10
    Originally posted by zinovia
    Κοψε το δουλεμα ρε πανο!!
    που σε δουλευω ζηνοβια?
    μηπως σε εφερε πελαργος εσενα?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    451
    Ο πανος νομιζει οτι εδω ειναι σαιτ γνωριμιων.

  12. #12
    Originally posted by giota
    Πάνο υπάρχουν στατιστικές για το πότε αρχίζουν τα νέα παιδιά το σεξ.Δεν καταλαβαίνω που αποβλέπει η ψηφοφορία;μπορείς να μου εξηγήσεις;
    αυτο το κματι ειναι απλα μια δοκιμη για να δω πως δουλευει το συστημα ψηφοφοριων του φορουμ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    451
    Τι πελαργος και πρασσειν αλογα πανο, με δουλευεις?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Συνηθως αυτα τα βαζουν για πλακα σε αλλα site και ειναι πιο αστεια.Δεν υπαρχει λογος να βγει καποιο συμπερασμα.
    Μπορω να πιστευω πχ οτι η ψυχικη γαληνη εχει αμμεση σχεση με το ποσο καλα τα πας με το σεξ στη ζωη σου.
    Χαιρω πολυ ο οποιοσδηποτε θα μπορουσε να το πει αυτο.
    Η πιο ενδιαφερουσα δημοσκοπηση εχει γινει απο τη Kleiw (που εισαι ρε ψυχη?) και αφορα τον μεσο ορο ηλικιας του site.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Originally posted by zinovia
    Ο πανος νομιζει οτι εδω ειναι σαιτ γνωριμιων.
    δικιο εχεις
    γνωρισα τοσα ενδιαφεροντα ατομα που πολυ θα ηθελα μια μερα να τα λεγαμε και απο κοντα!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •