Επιθυμω τη διαγραφη μου . Ευχαριστω .
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2023
    Location
    Στην κοιλια της μητερας μου , ακομη !
    Posts
    125

    Επιθυμω τη διαγραφη μου . Ευχαριστω .

    Για μενα ο χρονος ειναι η πιο πολυτιμη λεξη .
    Παραλληλα με το χρονο σπαταλω και ενεργεια . Ξερω οτι δεν ειμαι υποχρεωμενος να γραψω η να απαντησω οτιδηποτε αλλα τοτε γιατι υπαρχει το αυτο καθαυτο forum . Για να μοιραζεσαι σκεψεις , ιδεες , συμπτωματα , τροπους αντιμετωπισης , βιωματα . Η ανωνυμια ειναι πανισχυρο οπλο . Πολλοι ομως το καταχραζονται κατα συρροη και κατ εξακολουθηση . Και αυτο δε με βρισκει συμφωνο . Διοτι τα forum ανα το κοσμο εχουν να κανουν με την επικοινωνια προπαντως . Και εδω η επικοινωνια προβαλλεται ποικιλοτροπως . Αυτο που προσφερει η ανωνυμια , εδω διαστρεβλωνεται απο καρικατουρες που ξεχυλιζουν απο τοξικοτητα . Στην ανωνυμια κρυβεσαι , δεν εμφανιζεσαι με ολα σου τα οπλα . Αυτη ειναι η ουσια της ανωνυμιας . Μπορεις να γινεις οποιος θελεις , κατι που δεν ισχυει στη ζωη . Πολλοι δυσκολευονται να το εμπεδωσουν . Ολοι ομως το καταλαβαινουν . Και εδω δημιουργειται ενα τεραστιο κενο . Το κενο που φερνουμε οι ιδιοι . Το κενο μεσα μας . Και ετσι δεν επιτυγχανεται απολυτως τιποτα . Αντιθετως γινομαστε ολοι θεραπευτες . Ολοι αποκταμε πτυχια . Αντιδραμε αλλα δε σκεφτομαστε . Δεν μου αρεσουν οι καταχραστες και οι τοξικοι ανθρωποι . Ειναι ακρως επικινδυνοι για τη ψυχικη μου ηρεμια . Αυτη ειναι η μοναδικη προσωπικη μου θεση .
    Η περιρεουσα ατμοσφαιρα μυριζει αρνητικοτητα .
    Και εγω ως ανθρωπινη υπαρξη την απωθω .

    Σας ευχαριστω για το χωρο και την ελευθερια που μου δωσατε να εκφραστω . Πλεον δεν το εχω αναγκη .

  2. #2
    Vaggg
    Guest
    Και έγω βαρέθηκα πλέον δεν βλέπω νόημα στο συγκεκριμένο φόρουμ, πώς διαγράφω οριστικά τον λογαριασμό μου?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Στελνεις ενα προσωπικο μηνυμα στον αεον και ζητας την διαγραφη σου.
    εναλλακτικα, μην ξαναμπεις. το ιδιο ειναι..

Similar Threads

  1. Replies: 7
    Last Post: 25-02-2021, 06:50
  2. Replies: 14
    Last Post: 03-09-2020, 19:34
  3. Αχ, Σοκολάτα σ' αγαπώ και βαθιά σ' επιθυμώ!
    By Sethunya in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 23
    Last Post: 01-07-2012, 21:12
  4. Replies: 4
    Last Post: 04-06-2012, 02:58
  5. Ευχαριστω
    By mateo in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 07-02-2011, 22:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •