Εξομολογήσεις
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 49
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,576

    Εξομολογήσεις

    Εξομολογηθείτε εδώ κάτι που κάνατε και σας βαραίνει. ¨Η ένα περιστατικό που θέλετε να πείτε. Και εννοείται όχι θρησκευτικά :Ρ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,576
    Εγώ εξομολογούμαι ότι νευριάζω όταν απαντώ σε ένα θρεντ και δεν μου δίνει απάντηση ο θεματοθέτης.

  3. #3
    Panos_019
    Guest
    Πριν από 4 χρόνια έπαθα το δεύτερο ψυχωσικο επεισοδιο.Ερωτευτηκα έναν άγγελο και μέσα στην παράνοια μου νόμιζα ότι κινδύνευε και εγώ έπρεπε να την σώσω.θα έδινα και την ζωη μου τότε γι αυτή τόσο μαλακας ήμουν μέχρι που τράκαρα με το αμάξι μέσα στο παραλήρημα και με μάζεψε η αστυνομία.Συνεχως την ζητούσα αλλά δεν ερχόταν παράνοια στο φουλ ένιωθα ότι μόνο αυτή μπορούσα να με βγάλει από την σσκατοζωη που έκανα.Το αποτέλεσμα ψυχιατρειο για έναν έρωτα και η ζωη μου από τότε την κάτω βόλτα.μετανιωσα για ολα αυτά αλλά ήμουν νέος.Ποναω ακόμα γι αυτο που έκανα στον εαυτό μου.

  4. #4
    Member
    Join Date
    Mar 2023
    Location
    Λόφος με τα Φοινικόδεντρα
    Posts
    98
    Θα σου Εξομολογηθώ όλα μου τα Μυστικά, αλλά θα Ψευδομαρτυρήσω για το Παρελθόν...

    ΥΓ μήπως η αγαπητή θεματοθέτρια έχει την ευγενή καλοσύνη για αμαρτίες που εξομολογήθηκαν να δώσει άφεση (κ δεν εννοώ θρησκευτικής αντίληψης αμαρτίες-αφέσεις...)?
    ΠολύτιμοιΣύνδεσμοιτουΕκείμετοΕδώ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,576
    Το καταλαβαίνω Panos_019 κι εγώ για έναν έρωτα έγινα αλκοολική συν τα ψυχολογικά που είχα που από κατάθλιψη κατέληξα να έχω σχιζοσυναισθηματική διαταραχή.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,576
    Quote Originally Posted by Spi01 View Post
    Θα σου Εξομολογηθώ όλα μου τα Μυστικά, αλλά θα Ψευδομαρτυρήσω για το Παρελθόν...

    ΥΓ μήπως η αγαπητή θεματοθέτρια έχει την ευγενή καλοσύνη για αμαρτίες που εξομολογήθηκαν να δώσει άφεση (κ δεν εννοώ θρησκευτικής αντίληψης αμαρτίες-αφέσεις...)?
    Κανείς δεν θα κρίνει κανέναν εδώ. Μόνο συζήτηση.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,801
    εγω οτι ειμαι σωστη με τα οκ ατομα και πολυ εκδικητική με τα κακα ατομα .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    Αρα εισαι μιση κακια μιση καλη κ δεν εχεισ προσωπικοτητα μη παρεξηγηθεισ τα ιδια λεω κ στον πατερα μου ετσι ειναι κι αυτοσ εγω ειμαι στην πιατσα 40 χρονια τουσ εχω δει ολουσ

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    Αντετοκουμπο οταν εχεισ τα παιδια σου κ τη γυναικα σου κ τουσ αγαπασ τα λεφτα δε σου χρειαζονται να ξερεισ αν δεν τουσ αγαπασ τοτε θεσ λεφτα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Με βαραίνουν κάποιες σεξουαλικές υποχωρήσεις που είχα κάνει χωρίς να τις θέλω πραγματικά... Με κάνουν να νιώθω άσχημα με τον εαυτό μου όταν τις θυμάμαι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,576
    Δεν το συζητάς με την ψυχίατρο σου; Δεν σε έχει βοηθήσει;
    Εμένα που μου είχε τύχει κάτι παρόμοιο μου είπαν ξέχνα το.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Δεν το συζητάς με την ψυχίατρο σου; Δεν σε έχει βοηθήσει;
    Εμένα που μου είχε τύχει κάτι παρόμοιο μου είπαν ξέχνα το.
    Καλημέρα!

    Δεν το έχω συζητήσει το συγκεκριμένο θέμα γιατί ο ψυχίατρος μου είναι άντρας και ντρέπομαι... Αλλά μην νομίζεις ότι τις σκέφτομαι συχνά απλώς όταν είδα το θέμα το θυμήθηκα κι είπα να το γράψω για ξαλάφρωμα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    285
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Εγώ εξομολογούμαι ότι νευριάζω όταν απαντώ σε ένα θρεντ και δεν μου δίνει απάντηση ο θεματοθέτης.
    Και εγώ!! Μα τι στο καλό, τι παθαίνουν και δεν απαντούν, πέφτουν ξεροί αφού διαβάσουν τις απαντήσεις μας? Ένα μακροχρόνιο άλυτο μυστήριο του φόρουμ!!
    Hit me with music...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,801

    Thumbs down

    ναι ξενερα αυτο πραγματικά σα να σε αγνοεί ο αλος κι αλα-καρτ απαντα οπου ταρεσει μονο . του λες αι κι ουστ κι δε του ξανα μιλας γιατι αλληλεπίδραση αν δε εχεις με καποιον τοτε γιατι να θελει απαντησεις καποιος αν σε γραφει ? εκτος κι αν εχεις βρισει η προσβαλει ε τοτε ναι καλα κανει . αν δε του εχεις πει κατι κακο μα αντιθετος ε τοτε ιουυυυυ
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,576
    Ε μα ρε κορίτσια Behappy και asperger39 τότε γιατί ανοίγουν τα θέματα τους αν δεν θέλουν συζήτηση, α; Τέλος πάντων..

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 13
    Last Post: 09-01-2010, 02:17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •