Εκτατες συστολές
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    Εκτατες συστολές

    Καλησπέρα σε όλους , ήθελα να μοιράσω μαζί σας το φυτικό φάρμακο που παίρνω και αισθάνομαι πολύ καλύτερα.
    Από την πρώτη κιόλας χρήση είδα διαφορά ,παίρνω ένα την ημέρα το πρωί . Ονομάζεται κράταιγος και υπάρχει σε κάψουλες ,ρωτήστε στο φαρμακείο ή και συμβουλή από τον καρδιολόγο ή τον γιατρό σας. Μειώθηκαν οι παλμοί και οι εκτατες .
    Καλό Πάσχα σε όλους .

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    412
    Quote Originally Posted by Angy27@ View Post
    Καλησπέρα σε όλους , ήθελα να μοιράσω μαζί σας το φυτικό φάρμακο που παίρνω και αισθάνομαι πολύ καλύτερα.
    Από την πρώτη κιόλας χρήση είδα διαφορά ,παίρνω ένα την ημέρα το πρωί . Ονομάζεται κράταιγος και υπάρχει σε κάψουλες ,ρωτήστε στο φαρμακείο ή και συμβουλή από τον καρδιολόγο ή τον γιατρό σας. Μειώθηκαν οι παλμοί και οι εκτατες .
    Καλό Πάσχα σε όλους .
    Καλημέρα!
    Σου το πρότεινε καρδιολόγος γτ εγώ όταν τον πήρα τηλ και του είπα ότι σε μια φάση λεκτικού καυγά άρχισα να κάνω συνεχόμενες εκτακτες κ μου είπε αν είναι επιτακτικής ανάγκης κ με επηρεάζουν στην ποιότητα ζωής να πάρω έναν β-αναστολέα που μου έδωσε

  3. #3
    Quote Originally Posted by viviann View Post
    Καλημέρα!
    Σου το πρότεινε καρδιολόγος γτ εγώ όταν τον πήρα τηλ και του είπα ότι σε μια φάση λεκτικού καυγά άρχισα να κάνω συνεχόμενες εκτακτες κ μου είπε αν είναι επιτακτικής ανάγκης κ με επηρεάζουν στην ποιότητα ζωής να πάρω έναν β-αναστολέα που μου έδωσε
    Καλημέρα Viviann εγώ ζω Γαλλία και το πήρα από φαρμακείο μετά από ψάξιμο σε γαλλικά φόρουμ που συζητάνε για έκτακτες , η φαρμακοποιός που έχει και αυτή έκτακτες το παίρνει . Εδώ το ονομάζουν το φυτό της καρδιάς, και επειδή δεν είχα τίποτα να χάσω γιατί έχω κουραστεί παρά πολύ απο τον Ιανουάριο τις έχω σε καθημερινή βάση με χαλάρωσε και εχθές είχα μόνο μια έκτατη . Μπορείς εάν θέλεις να κάνεις ενα τηλέφωνο στον καρδιολόγο εάν το γνωρίζει και να σου πει ή στο φαρμακείο , εδώ το γνωρίζουν οι περισσότεροι καρδιολόγοι , εάν υποφέρεις αυτές τις μέρες ρώτησε . Πι παλμοί μου συνήθως είναι 85/95 και είμαι στους 65/75

Similar Threads

  1. Εκτατες και στομάχι
    By Angy27@ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 18-03-2023, 22:15
  2. Έκτακτες συστολές
    By Faros in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 41
    Last Post: 25-10-2020, 23:55
  3. Έκτακτες συστολές
    By Faros in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 0
    Last Post: 07-07-2020, 04:32
  4. Εκτατες
    By elpida33 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 24-04-2020, 13:57
  5. εκτακτες συστολες
    By billys32 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 22-10-2012, 17:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •