Η πρώτη φορά σεξ πήγε χάλια, νιώθω μπερδεμένος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    19

    Η πρώτη φορά σεξ πήγε χάλια, νιώθω μπερδεμένος

    Καλησπέρα σας. Πριν μερικές μέρες επισκέφθηκα ένα στούντιο (λαϊκιστή μπουρδέλο) και επιχείρησα να έχω εκεί την πρώτη μου επαφή μιας και ενώ δεν είμαι μεγάλος ταυτόχρονα πολλοί της ηλικίας μου έχουν κάποια εμπειρία. Η κοπέλα δεν ήταν ακριβώς του γούστου μου αλλά ήταν πολύ καλή και ευγενική, δεν ξέρω εξαιτίας του άγχους μου δεν είχα στύση σχεδόν καθόλου και εξπερμάτωσα μετά από αυνανισμό από εμένα. Η κοπέλα μου είπε ότι πολλοί πρωτάρηδες τα παθαίνουν αυτά και ότι καλυτερεύει μετά από κάποιες φορές. Δεν ξέρω τι να νιώσω, νιώθω μπερδεμένος δεν ξέρω τι είμαι τι φταίει, ελπίζω η κοπέλα να είχε δίκιο. Τις τελευταίες μέρες νιώθω διαφορετικός νιώθω απόκρουση για οτιδήποτε σεξουαλικό και σκέφτομαι πραγματικά το ενδεχόμενο να ζήσω χωρίς αυτό, μια άλλη μου σκέψη είναι να ξαναπροσπαθήσω με κανονική κοπέλα αν βρω κάποια που θα μου αρέσει. Τι λέτε εσείς;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Μπορεί να μην ήταν το άγχος ο λόγος που δεν είχες στύση, αλλά το γεγονός ότι είσαι είτε από τους ανθρώπους που θέλουν ψυχικό δεσμό για να κάνουν σεξ (ντεμισέξουαλ), είτε από αυτούς που δεν κάνουν ποτέ (ασέξουαλ). Στον αυνανισμό σκέφτεσαι σκηνές με σεξ ή απλά γυμνές γυναίκες?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    19
    Κοίτα το γεγονός να είμαι ντεμισέξουαλ τον σκέφτομαι πραγματικά αλλά ασέξουαλ όχι γιατί είμαι άτομο που ανέκαθεν αναζητούσε το σεξ.

  4. #4
    xaka10
    Guest
    σωστα αυτο που ειπε ο προλαλησαντας μπορει να χρειαζεσαι συναισθημα για να εχεις στυση ξερω απο ενα φιλο μου που μολις πηγε σε οικο ανοχης επειδη φοβοταν τα μικροβια και φοβοταν μην κολλησει τιποτα απο την ιεροδουλη που ειχε παει πιο πριν με πολλους ανδρες και δεν ειχε στυση απο την αηδια που ενιωθε αλλα οταν εκανε σχεση με κανονικη κοπελα ηταν αρκετα ντουρος και εκανε πολυ ωρα στο σεξ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,743
    Quote Originally Posted by Elusurpador View Post
    μια άλλη μου σκέψη είναι να ξαναπροσπαθήσω με κανονική κοπέλα αν βρω κάποια που θα μου αρέσει. Τι λέτε εσείς;
    οι ιεροδουλες κανονικες κοπελες ειναι αρα δεν υπαρχει προβλημα.
    μαλιστα λογω επαγγελματος ειναι πιο ωραιες και πιο ψηλες απο τις υπολοιπες

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,088
    Να ξαναπροσπαθησεις εννοείται. Όλα είναι θέμα εξάσκησης, εξοικείωσης κλπ.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by Elusurpador View Post
    Καλησπέρα σας. Πριν μερικές μέρες επισκέφθηκα ένα στούντιο (λαϊκιστή μπουρδέλο) και επιχείρησα να έχω εκεί την πρώτη μου επαφή μιας και ενώ δεν είμαι μεγάλος ταυτόχρονα πολλοί της ηλικίας μου έχουν κάποια εμπειρία. Η κοπέλα δεν ήταν ακριβώς του γούστου μου αλλά ήταν πολύ καλή και ευγενική, δεν ξέρω εξαιτίας του άγχους μου δεν είχα στύση σχεδόν καθόλου και εξπερμάτωσα μετά από αυνανισμό από εμένα. Η κοπέλα μου είπε ότι πολλοί πρωτάρηδες τα παθαίνουν αυτά και ότι καλυτερεύει μετά από κάποιες φορές. Δεν ξέρω τι να νιώσω, νιώθω μπερδεμένος δεν ξέρω τι είμαι τι φταίει, ελπίζω η κοπέλα να είχε δίκιο.
    Θα κάνουμε ένα μεγάλο βήμα μπροστά όταν η πορνεία απαγορευτεί, ή τουλάχιστον όταν εφαρμοστεί το Σουηδικό μοντέλο που ποινικοποιεί την αγορά (αλλά όχι την πώληση) τέτοιων υπηρεσιών. Είναι θετικό που το μοντέλο αυτό κερδίζει έδαφος στην Ευρώπη.

    Quote Originally Posted by Elusurpador View Post
    Τις τελευταίες μέρες νιώθω διαφορετικός νιώθω απόκρουση για οτιδήποτε σεξουαλικό
    Δεν είναι περίεργο να βρίσκεις το σεξ αποκρουστικό. Αν το σκεφτείς λογικά μπορεί και να σιχαθείς. Δυστυχώς ή ευτυχώς η λογική καταργείται από το ένστικτο ώστε να εξασφαλιστεί η διαιώνιση του είδους μας.

    Quote Originally Posted by Elusurpador View Post
    και σκέφτομαι πραγματικά το ενδεχόμενο να ζήσω χωρίς αυτό
    Μια χαρά ζωή μπορείς να έχεις και χωρίς σεξ. Αρκεί να μη νιώθεις σεξουαλική έλξη (π.χ. αν είσαι κάποια παραλλαγή ασεξουαλικού, όπως ημισεξουαλικός ή αμοιβαιοσεξουαλικός), ειδάλλως θα υποφέρεις.

    Quote Originally Posted by Elusurpador View Post
    μια άλλη μου σκέψη είναι να ξαναπροσπαθήσω με κανονική κοπέλα αν βρω κάποια που θα μου αρέσει.
    Αν υπάρχει επιθυμία για σαρκική επαφή, συναίσθημα και αμοιβαιότητα, τότε όλα θα πάνε καλά. Φαντάζομαι ότι αναφέρεσαι σε μια κανονική ερωτική σχέση.

    Quote Originally Posted by Elusurpador View Post
    Τι λέτε εσείς;
    Ακολούθησε την καρδιά σου και μην παρασύρεσαι σ' αυτό το θέμα από τα μηνύματα που δέχεσαι από τον περίγυρό σου (το λέω γιατί κάτι τέτοιο διαφαίνεται σε όσα έγραψες αρχικά). Σ' αυτό δεν υπάρχει «πρέπει», επειδή έτσι έκανε ο φίλος ή ο γείτονας. Υπάρχει μόνο αυτό που είναι αποδεκτό από εσένα και τη σύντροφό σου και ικανοποιεί συγχρόνως και τους δύο.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Elusurpador View Post
    Καλησπέρα σας. Πριν μερικές μέρες επισκέφθηκα ένα στούντιο (λαϊκιστή μπουρδέλο) και επιχείρησα να έχω εκεί την πρώτη μου επαφή μιας και ενώ δεν είμαι μεγάλος ταυτόχρονα πολλοί της ηλικίας μου έχουν κάποια εμπειρία. Η κοπέλα δεν ήταν ακριβώς του γούστου μου αλλά ήταν πολύ καλή και ευγενική, δεν ξέρω εξαιτίας του άγχους μου δεν είχα στύση σχεδόν καθόλου και εξπερμάτωσα μετά από αυνανισμό από εμένα. Η κοπέλα μου είπε ότι πολλοί πρωτάρηδες τα παθαίνουν αυτά και ότι καλυτερεύει μετά από κάποιες φορές. Δεν ξέρω τι να νιώσω, νιώθω μπερδεμένος δεν ξέρω τι είμαι τι φταίει, ελπίζω η κοπέλα να είχε δίκιο. Τις τελευταίες μέρες νιώθω διαφορετικός νιώθω απόκρουση για οτιδήποτε σεξουαλικό και σκέφτομαι πραγματικά το ενδεχόμενο να ζήσω χωρίς αυτό, μια άλλη μου σκέψη είναι να ξαναπροσπαθήσω με κανονική κοπέλα αν βρω κάποια που θα μου αρέσει. Τι λέτε εσείς;
    το τι εχουν κανει αλλοι της ηλικιας σου, δεν πρεπει να ειναι το κινητρο σου για το ποτε θα κανεις σεξ.
    να το ξαναεπιχειρησεις ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΣΕΞ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, οχι επειδη το εκαναν οι φιλοι σου, ουτε με οποια το εκαναν και οι φιλοι σου...
    το ποια κοπελα θα ειναι, δενε χει σημασια. σημασια ειναι να εχετε και οι δυοι σεξουαλικη επιθυμια ο ενας για τον αλλον, οχι να το κανεις με προσπαθεια για να βαλεις τσεκ στο κουτακι "σεξ"...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,743
    Quote Originally Posted by Vox View Post
    Θα κάνουμε ένα μεγάλο βήμα μπροστά όταν η πορνεία απαγορευτεί, ή τουλάχιστον όταν εφαρμοστεί το Σουηδικό μοντέλο που ποινικοποιεί την αγορά (αλλά όχι την πώληση) τέτοιων υπηρεσιών. Είναι θετικό που το μοντέλο αυτό κερδίζει έδαφος στην Ευρώπη.


    .
    γιατι να απαγορευτει η πορνεια;
    γιατι θελεις να στερησεις το δικαιωμα στην καθε γυναικα να εξασφαλιζει τα προς το ζειν ασκωντας το επαγγελμα της ιεροδουλης;

    τις γυναικες που κανουν αυτη την δουλεια μεσω φεισμπουκ ισταγραμμ μπαντου ονλι φανς κτλ κτλ και βγαζουν απο λιγα ως πολλα και παρα πολλα χρηματα τις ρωτησες;
    και αν δεν της ρωτησες γιατι δεν το κανεις;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    γιατι να απαγορευτει η πορνεια;
    γιατι θελεις να στερησεις το δικαιωμα στην καθε γυναικα να εξασφαλιζει τα προς το ζειν ασκωντας το επαγγελμα της ιεροδουλης;

    τις γυναικες που κανουν αυτη την δουλεια μεσω φεισμπουκ ισταγραμμ μπαντου ονλι φανς κτλ κτλ και βγαζουν απο λιγα ως πολλα και παρα πολλα χρηματα τις ρωτησες;
    και αν δεν της ρωτησες γιατι δεν το κανεις;
    αν και υπαρχουν γυναικες που εκδιδονται αυτοβουλως και δικαιωμα τους, το ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΟ ΠΟΣΟΣΤΟ της πορνειας ειναι αποτελεσμα τραφικινγκ και εκμεταλλευσης και βιας κατα των γυναικων αυτων.
    ΑΥΤΟΣ ειναι ο λογος που τιθεται εκτος νομου η πορνεια και τιμωρειται αυτος που την ζηταει και οχι αυτος που την προσφερει(;), πιθανοτατα υπο το καθεστως βιας...
    Last edited by Remedy; 19-04-2023 at 14:13.

  11. #11
    Member
    Join Date
    May 2022
    Location
    Athens
    Posts
    32
    Καλά έκανες και πήγες αλλά έπρεπε να επιλέξεις μία που θα σου άρεσε πιο πολύ. Είναι σημαντικό αυτό για τέτοιους χώρους.
    Επειδή είσαι στο ξεκίνημα της σεξουαλικής σου ζωής θα σε συμβούλευα ποτέ μα ποτέ μη γίνεις ένας από τους άντρες που νιώθουν να καταρρέει το σύμπαν ολόκληρο επειδή δεν τους σηκώθηκε/τελείωσαν γρήγορα ή κάτι σχετικό. Να είσαι χαλαρός, να θεωρείς δεδομένο ότι μπορεί να υπάρξουν και τα προαναφερθέντα συμβάντα και να θυμάσαι ότι δεν έχεις καμία υποχρέωση να αποδείξεις τίποτα.
    Αυτό που σου συνέβη είναι πολύ συνηθισμένο ειδικά για πρώτη φορά και μάλιστα υπό πίεση χρόνου και με μια άγνωστη. Χαλάρωσε και να ξαναδοκιμάσεις με κάποια ιερόδουλη που θα σου αρέσει περισσότερο, δίνοντας και κάτι παραπάνω για περισσότερη ώρα ή με μια κοπέλα "κανονική" αν το έχεις σε αυτόν τον τομέα.

  12. #12
    Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    34
    Το είχα πάθει και εγώ παλιότερα, μπορεί να είσαι εγκεφαλικός τύπος όπως εγώ. Να θες συναίσθημα δηλαδή, παιχνίδι κλπ και να ξενερώνεις με την υποκρισία.

  13. #13
    Vaggg
    Guest
    Quote Originally Posted by Vox View Post
    Θα κάνουμε ένα μεγάλο βήμα μπροστά όταν η πορνεία απαγορευτεί, ή τουλάχιστον όταν εφαρμοστεί το Σουηδικό μοντέλο που ποινικοποιεί την αγορά (αλλά όχι την πώληση) τέτοιων υπηρεσιών. Είναι θετικό που το μοντέλο αυτό κερδίζει έδαφος στην Ευρώπη.


    Μια χαρά ζωή μπορείς να έχεις και χωρίς σεξ. Αρκεί να μη νιώθεις σεξουαλική έλξη (π.χ. αν είσαι κάποια παραλλαγή ασεξουαλικού, όπως ημισεξουαλικός ή αμοιβαιοσεξουαλικός), ειδάλλως θα υποφέρεις.
    Δεν έχεις ιδέα τι λες! Αν απαγορευτεί η πορνεία δεν έχεις ιδέα τι χαμός θα γίνει, ψυχολογικά-ψυχιατρικα? στο max!, βιασμοί? στο max! παιδεραστία? ουυυ!, φόνοι και άλλες κακουργήματος πράξεις θα αυξηθούν κατακόρυφα! Δεν γίνεται να καταπιέσεις μια κατάσταση ένα προβλήμα χωρίς να σκάσει αλλού, θα πρέπει να κάτσεις να το λύσεις πρώτα και αυτό ΔΕΝ γίνεται και ούτε θα γίνει όπως είναι ο κόσμος. Τράβα δες τι γίνεται στας ευρωπας, παιδοφιλία φουλ και κτηνοβασια και φυσικά υπάρχουν κανονικά πορνεία που περνεις και αποδηξη.

    Ζωή χωρίς ανάγκη για σεξ έχουν μόνο όσοι έχουν πρόβλημα , και δεν είναι το φυσιολογικό. Άλλο να επιλέξεις να μην κάνεις σεξ για δικούς σου λόγους και άλλο το δεύτερο.

Similar Threads

  1. Πρωτη φορα στα 27
    By Billis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 104
    Last Post: 24-10-2021, 19:46
  2. Νιώθω πολύ μπερδεμένος
    By Erudinam in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 23-07-2020, 12:16
  3. Νιωθω τρομερα μπερδεμενος με τα αισθηματα μου
    By solkots in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 13-06-2014, 22:55
  4. η πρώτη φορά
    By geiasas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 06-08-2008, 12:50
  5. Πρώτη μου φορά
    By siga_siga in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 214
    Last Post: 31-03-2008, 11:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •