Καλησπέρα μετά από πολλά χρόνια λοιπόν ξανά επανέρχομαι εδώ πέρα αυτή τη στιγμή όμως μεγάλο πρόβλημα εκεί που είχα συνηθίσει τις ελάχιστες έκτακτες συστολές που έκανα έτσι όπως καθόμουνα λοιπόν μια μέρα πόναγε πάρα πολύ λίγο το κεφάλι μου κι αισθανόμουνα μία πάρα πολύ μικρή ζάλη έτσι λοιπόν θυμήθηκα έναν γνωστό μου όποιος και πέθανε από εγκεφαλικό και Άρχιζα να σκέφτομαι τα συμπτώματα μήπως πάθω κάτι έτσι λοιπόν σιγά-σιγά αισθάνομαι κι άλλη ζάλη και έτρεξα αμέσως νοσοκομείο όταν πήγα στο νοσοκομείο μου μέτρησε την πίεση ο άνθρωπος και είχα 17 όταν μου είπε το νούμερο 17 αμέσως την ανέβασα 18 μόνος μου από το φόβο μου το θέμα μου τώρα πιο είναι ότι εγώ τόσα χρόνια επειδή έχω πάει άπειρες φορές στα επείγοντα ποτέ δεν είχα τέτοια πίεση πως ανέβηκε τώρα μόλις έτσι ξαφνικά και από τότε παιδιά εδώ και μία βδομάδα έχω χάσει τον ύπνο μου και φοβάμαι μήπως πάθω κεφαλικό έχω κάνει όλες εξετάσεις είναι όλες καθαρές και επίσημου κυμαίνεται περίπου από 12 έως 13 κάθε μέρα από την μετράω φοβάμαι μήπως πάθω κεφαλικό και κοντεύω να τρελαθώ