Περίεργο συμβάν στη σχέση μου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 59
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,403
    Τώρα που το σκέφτομαι.... Υπάρχει και η πιθανότητα ο υπεύθυνος να κάνει απλά την δουλειά του, δηλαδή δημόσιες σχέσεις, να γνωρίζει και να καλοπιάνει τον κόσμο που πηγαίνει στο μαγαζί για να τους πιάσει πελάτες, και απλά η δικιά σου κι εσύ να νομίζετε ότι της την πέφτει -που ίσως το κανει στα πλαίσια της πονηριάς -δουλειάς του. Δεν με προβληματίζει που την έκανε follow, επίσης το κάνουν αυτό οι υπεύθυνοι-κράχτες. Με προβληματίζει όμως που της έστειλε προσωπικό μήνυμα. Αυτό δεν το κάνουν, δεν το συνηθίζουν.... Αυτή την τρύπα δεν μπορώ να σου καλύψω για να καταλήξω κάπου.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Alex1GR View Post
    Ευχαριστώ πολύ για την άποψη...Η σχέση μας πάντως είναι πολύ καλά από την άποψη ότι κάνουμε σεξ κάθε μέρα γενικά είναι πολύ κολλημένη με εμένα και με λατρεύει. Η φωνή αυτή που λέμε ίσως είναι και παράνοια, γιατί δεν μου έχει δώσει ποτέ κάποια αφορμή αλλά δεν ξέρω γιατί μου έχει κάτσει έτσι με αυτό το τύπο.
    πως γινεται να ειναι ΤΟΣΟ καλα μια σχεση, οταν η κοπελα κλαιει δημοσιως με λυγμους κι εσυ μας λες οτι το εκανε για την σχεση σας;;;;
    προφανως και το ξερεις οτι μια σχεση μονιμη, δεν βασιζεται μονο στο σεξ, ουτε μπορεις να ξερεις ποσο ικανοποιητικο ειναι το σεξ για την αλλην, επειδη ειναι απολυτα ικανοποιητικο για εσενα.

    αν θελεις, μπορεις να μας πεις τι ακριβως εγινε μεταξυ σας και εκλαιγε;

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Τώρα που το σκέφτομαι.... Υπάρχει και η πιθανότητα ο υπεύθυνος να κάνει απλά την δουλειά του, δηλαδή δημόσιες σχέσεις, να γνωρίζει και να καλοπιάνει τον κόσμο που πηγαίνει στο μαγαζί για να τους πιάσει πελάτες, και απλά η δικιά σου κι εσύ να νομίζετε ότι της την πέφτει -που ίσως το κανει στα πλαίσια της πονηριάς -δουλειάς του. Δεν με προβληματίζει που την έκανε follow, επίσης το κάνουν αυτό οι υπεύθυνοι-κράχτες. Με προβληματίζει όμως που της έστειλε προσωπικό μήνυμα. Αυτό δεν το κάνουν, δεν το συνηθίζουν.... Αυτή την τρύπα δεν μπορώ να σου καλύψω για να καταλήξω κάπου.
    μπορει να ειναι και συνδυασμος, αυτων...
    υπαρχουν τετοιοι ιδιοκτητες μπαρ/ καφε, που κανουν μονιμως δημοσιες σχεσεις με το να γινονται υπερβολικα φιλικοι με πελατες και πελατισες... και παραλληλα ειναι χαλαροι στο θεμα σεξ/ απιστια και το προχωρανε μεχρι του "ο,τι προκυψει" με καποιες που μπορει να ενδιαφερονται...
    το τι εγινε μεταξυ τους, μεχρι ποιου σημειου, ποιος υπαναχωρησε και γιατι, δεν το ξερουμε, αλλα εγω βλεπω οτι κατι παιχτηκε.

  4. #19
    Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτο το τονισμενο, πες οτι δεν το ειπε καν...
    οποιος/α κι αν ηταν στην θεση αυτου που τσιλιμπουρδιζει, αυτο θα ελεγε . (ΑΝ υποθεσουμε οτι τσιλιμπουρδιζε).
    να πω την αληθεια, ακουγονται περιεργα ολα αυτα, μαζι....

    ας ξεκινησουμε απο σενα, που εισαι υπερβολικος να βγαινει η αλλη με μια φιλη για καφε και να θελεις να ξερεις στην διαρκεια του καφε"μηπως επαθε τιποτα"... ξερεις καλα οτι δεν παθαινε τιποτα, απλα ηθελες να κανεις ελεγχο. παραδεξου το. δεν μας βλεπει κανεις...
    περα απο αυτο ομως, που ειναι δικο σου φαουλ και ελλειψη εμπιστοσυνης, εγιναν περιεργα πραγματα...
    αφου τελικα της την επεσε, γιατι εξακολουθησε να πηγαινει εκει αν δεν τον ηθελε; δεν εχει αλλα καφε;
    γιατι εβαλε τα κλαματα εκει μεσα; γιατι σε πηγε κι εσενα εκει ενω δεν θελει τπτ μαζι του και την επιανε απο την μεση;;;
    εμενα μου μοιαζει σαν μια ιστορια, που κατι παιζοταν, αλλα τελικα η δικια σου ξενερωσε και το εκοψε, πιθανως επειδη ο τυπος εχει σχεση...
    Ευχαριστώ για το σχόλιο αλλά δυστυχώς δεν διάβασες τη σειρά των γεγονότων σωστά! Να σαι καλά!

  5. #20
    Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    34
    Η κοπέλα μου δεν έκλαιγε για τη σχέση μας, ήταν κάτι προσωπικό της μια απώλεια που είχε.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Alex1GR View Post
    Η κοπέλα μου δεν έκλαιγε για τη σχέση μας, ήταν κάτι προσωπικό της μια απώλεια που είχε.
    Quote Originally Posted by Alex1GR View Post
    Για άλλους λόγους έκλαιγε, ήταν μια δύσκολη φάση που περάσαμε και απλά μιλούσε στη φίλη της για αυτό το σκηνικό. Καμία σχέση με τον τύπο.
    εσυ το ειπες οτι εκλαιγε για μια φαση που περασατε. δεν το εβγαλα απ το μυαλο μου.. δεν ειπες οτι εκλαιγε για κατι προσωπικο της...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Alex1GR View Post
    Ευχαριστώ για το σχόλιο αλλά δυστυχώς δεν διάβασες τη σειρά των γεγονότων σωστά! Να σαι καλά!
    για πες μου την σωστη σειρα των γεγονοτων που δεν προσεξα. γιατι νομιζω οτι μια χαρα προσεξα. εκτος αν ηθελες να πεις κατι αλλο και ελεγες άλλα...

  8. #23
    Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτο το τονισμενο, πες οτι δεν το ειπε καν...
    οποιος/α κι αν ηταν στην θεση αυτου που τσιλιμπουρδιζει, αυτο θα ελεγε . (ΑΝ υποθεσουμε οτι τσιλιμπουρδιζε).
    να πω την αληθεια, ακουγονται περιεργα ολα αυτα, μαζι....

    ας ξεκινησουμε απο σενα, που εισαι υπερβολικος να βγαινει η αλλη με μια φιλη για καφε και να θελεις να ξερεις στην διαρκεια του καφε"μηπως επαθε τιποτα"... ξερεις καλα οτι δεν παθαινε τιποτα, απλα ηθελες να κανεις ελεγχο. παραδεξου το. δεν μας βλεπει κανεις...
    περα απο αυτο ομως, που ειναι δικο σου φαουλ και ελλειψη εμπιστοσυνης, εγιναν περιεργα πραγματα...
    αφου τελικα της την επεσε, γιατι εξακολουθησε να πηγαινει εκει αν δεν τον ηθελε; δεν εχει αλλα καφε;
    γιατι εβαλε τα κλαματα εκει μεσα; γιατι σε πηγε κι εσενα εκει ενω δεν θελει τπτ μαζι του και την επιανε απο την μεση;;;
    εμενα μου μοιαζει σαν μια ιστορια, που κατι παιζοταν, αλλα τελικα η δικια σου ξενερωσε και το εκοψε, πιθανως επειδη ο τυπος εχει σχεση...
    Από τη στιγμή που της την έπεσε δεν ξαναπήγε στο συγκεκριμένο μπαρ, πήγε όμως σε ένα ταβερνάκι στο οποίο κάποιες φορές δουλεύει εκείνος. Από ότι μου είπε ωστόσο πήγαν εκεί γιατί όλα τα άλλα ήταν γεμάτα λόγο Λαμπροδευτέρας (αυτό μου το είχε πει τότε πριν καν μάθω ότι της την έπεσε).
    Εμείς πήγαμε μαζί εκεί πέρσυ (πριν της την πέσει δηλαδή).
    Τα κλάματα τα έβαλε για προσωπικό της θέμα + ότι ίσως την είδε που έκλαιγε και νόμιζε πως χώρισε?

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Alex1GR View Post
    Από τη στιγμή που της την έπεσε δεν ξαναπήγε στο συγκεκριμένο μπαρ, πήγε όμως σε ένα ταβερνάκι στο οποίο κάποιες φορές δουλεύει εκείνος. Από ότι μου είπε ωστόσο πήγαν εκεί γιατί όλα τα άλλα ήταν γεμάτα λόγο Λαμπροδευτέρας (αυτό μου το είχε πει τότε πριν καν μάθω ότι της την έπεσε).
    Εμείς πήγαμε μαζί εκεί πέρσυ (πριν της την πέσει δηλαδή).
    Τα κλάματα τα έβαλε για προσωπικό της θέμα + ότι ίσως την είδε που έκλαιγε και νόμιζε πως χώρισε?
    καλα, σε τοσο μικρο χωριο μενετε και στο ενα καφε που πηγαιναν ηταν υπευθυνος εκεινος κι οταν για αν τον αποφυγει πηγαν σε αλλο ταβερνακι, παλι ηταν υπεθυνος εκεινος;
    δεν σου λεει κατι, οτι εκεινη ειναι που ηθελε να παει σε δικο του μαγαζι;

  10. #25
    Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλα, σε τοσο μικρο χωριο μενετε και στο ενα καφε που πηγαιναν ηταν υπευθυνος εκεινος κι οταν για αν τον αποφυγει πηγαν σε αλλο ταβερνακι, παλι ηταν υπεθυνος εκεινος;
    δεν σου λεει κατι, οτι εκεινη ειναι που ηθελε να παει σε δικο του μαγαζι;
    Αυτό είναι που με προβληματίζει + ότι δεν τον έκανε καν unfollow παρά το πέσιμο στο instagram.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Alex1GR View Post
    Από τη στιγμή που της την έπεσε δεν ξαναπήγε στο συγκεκριμένο μπαρ, πήγε όμως σε ένα ταβερνάκι στο οποίο κάποιες φορές δουλεύει εκείνος. Από ότι μου είπε ωστόσο πήγαν εκεί γιατί όλα τα άλλα ήταν γεμάτα λόγο Λαμπροδευτέρας (αυτό μου το είχε πει τότε πριν καν μάθω ότι της την έπεσε).
    Εμείς πήγαμε μαζί εκεί πέρσυ (πριν της την πέσει δηλαδή).
    Τα κλάματα τα έβαλε για προσωπικό της θέμα + ότι ίσως την είδε που έκλαιγε και νόμιζε πως χώρισε?
    ετσι σου ειπε.
    μπορει να εφυγε οταν τα σπασανε και οχι οταν της την επεσε...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Alex1GR View Post
    Αυτό είναι που με προβληματίζει + ότι δεν τον έκανε καν unfollow παρά το πέσιμο στο instagram.
    καπου παραπανω σου ειπαν καποιες πιθανες περιπτωσεις και γενικα, συμφωνω.
    μπορει απλα να κολακευτηκε απο το ενδιαφερον του, αλλα να μην εκανε τπτ ιδιαιτερο.
    μπορει εκεινος να εγινε επιμονος κι αυτη να εκοψε.
    μπορει ομως ενω φλερταρανε να αρχισε να τον γουσταρει αλλα να συνειδητοποιησε οτι εκεινος απλα παιζει και μαλιστα οτι εχει σχεση κλπ και να ξενερωσε η ιδια.
    υπαρχουν διαφορες πιθανοτητες, αλλα κατι σιγουρα παιχτηκε. απλα, μπορει να ηταν κατι ασημαντο...

  13. #28
    Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    34
    Εγώ γενικά είμαι ακόμα ξενερωμένος πάντως κυρίως γιατί μου το έκρυψε ενώ υποτίθεται πως έχουμε τέλεια επικοινωνία και τα λέμε όλα μεταξύ μας + ότι δεν τον έκανε καν unfollow παρά το πέσιμο κλπ.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Alex1GR View Post
    Εγώ γενικά είμαι ακόμα ξενερωμένος πάντως κυρίως γιατί μου το έκρυψε ενώ υποτίθεται πως έχουμε τέλεια επικοινωνία και τα λέμε όλα μεταξύ μας + ότι δεν τον έκανε καν unfollow παρά το πέσιμο κλπ.
    αφου της κανεις τοσες ερωτησεις, γιατι δεν την ρωτησες τον λογο που δεν τον μπλοκαρε αφου της ηταν δυσαρεστο οτι της την επεσε;
    και κατι αλλο. αφου σου εκρυψε την συνομιλια για να μην θυμωσεις, γιατι στην αποκαλυψε τελικα ενω την ειχε σβησει;

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,403
    Εγώ βλέπω ότι ο υπεύθυνος το γλεντάει, η δικιά σου είναι "τους θέλω και τους δυο κι ας είναι αμαρτωλό!' , κι εσύ κάθεσαι και ψάχνεις το προφανές. Αφού το βρήκες! Δεν τον κάνει unfollow επειδή υπάρχει επιθυμία τουλάχιστον.

    @Ναι Remedy, κι εγώ πιστεύω ότι κάτι παίχτηκε.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Ένα περίεργο συναίσθημα
    By deneimaikala in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 17-08-2020, 13:06
  2. περιεργο συμβαν
    By αστερακι* in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 4
    Last Post: 27-06-2012, 05:52
  3. Ενα περίεργο συμβάν
    By napoleon in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 20
    Last Post: 14-01-2012, 19:37
  4. Περίεργο πολύ...
    By Nantina in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 25-09-2011, 17:50
  5. Replies: 11
    Last Post: 19-09-2011, 00:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •