Περίεργο συμβάν στη σχέση μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 59
  1. #1
    Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    34

    Περίεργο συμβάν στη σχέση μου

    Καλησπέρα σε όλους/όλες!
    Είμαι σε σχέση 5 χρόνια με την κοπέλα μου, και το τελευταίο διάστημα με απασχολεί ένα θέμα στο οποίο θα ήθελα τη γνώμη σας.
    Όλα ξεκίνησαν πέρσυ το καλοκαίρι, η κοπέλα μου έβγαινε με μια φίλη της (χωρισμένη και μεγαλύτερη σε ηλικία) για μπύρα/κρασάκι σε ένα μαγαζί 2-3 φορές το 15ήμερο. Όποτε πήγαιναν εκεί δεν μου έστελνε συχνά μηνύματα όπως κάνει συνήθως και γενικά την "έχανα" για 2-3 ώρες. Το θεώρησα νορμάλ αν και λίγο μου την έδινε.
    Μια μέρα πήγαμε μαζί στο μαγαζί αυτό μαζί με ένα άλλο ζευγάρι, είχε πολύ κόσμο και ενώ περιμέναμε η κοπέλα μου με θάρρος ανέβηκε επάνω και μίλησε στον υπέυθυνο ο οποίος την έπιασε κάπως περίεργα από το χέρι/μέση προφανώς για να μας βρει τραπέζι να κάτσουμε. Στο γυρισμό της έλεγα για πλάκα, τι σου είπε το γκομενάκι σου και διάφορα τέτοια και εκείνη γελούσε και μου έλεγε ζήλεψες μωρό μου κλπ.
    Πριν 15-20 μέρες άνοιξε πάλι το μαγαζί αυτό για σεζόν, και ξαναπήγε εκεί με τη φίλη της...Αυτή τη φορά είχαν πολλά να πουν και η κοπέλα μου έκλαιγε από ότι μου είπε εκείνο το βράδυ γιατί έκαναν κάποιες δυσάρεστες κουβέντες για κάτι προσωπικό της, μου έλεγε ότι την κοιτούσαν καλά καλά και ότι ήταν εκεί και ο υπεύθυνος με την κοπέλα του. Πάλι ωστόσο δεν απαντούσε στα μηνύματα και ήταν εξαφανισμένη για πάνω από 2 ώρες. Είχα εκνευριστεί γιατί θέλω να ξέρω έστω που είναι αν είναι καλά κλπ και ψιλοτσακωθήκαμε γιατί δεν έστελνε έστω ένα μήνυμα να ξέρω ότι όλα είναι καλά. Μια βδομάδα μετά, πήγε με τη φίλη της σε άλλο μαγαζί (ταβερνάκι) στο οποίο είναι πάλι εκείνος υπεύθυνος για φαγητό/καφέ.

    Σήμερα λοιπόν και ενώ μιλούσαμε για κάτι άκυρο της λεω έλα πες δεν σου έχει στείλει κανένας μήνυμα τόσα χρόνια στο instagram να στην πέσει ή κάτι, και μετα χίλια ζόρια μου λέει "θα σου πω αλλά δεν θα νευριάσεις, μου έστειλε αυτός από εκείνο το μαγαζί". Της λεω τι σου είπε? Μου λέει έιχα ανεβάσει ένα στόρυ με ένα φαγητό που έφτιαξα και με ρώτησε αν είμαι καλή μαγείρισσα και ότι είμαι πολύ όμορφη και το ξέρω και για αυτό δεν μου την πέφτουν και εγώ του είπα ότι έχω αγόρι και το ξέρεις. Της λέω δείξε μου τη συνομιλία και μου λέει την έσβησα για να μη νευριάσεις, γιατί είσαι κάπως όποτε βγαίνω και έψαχνα τρόπο να στο πω τόσες μέρες. Και της λέω μα καλά στην έπεσε δεν κράτησες τα μηνύματα και μετά ξαναπήγες σε μαγαζί που ήταν υπεύθυνος πάλι αυτός? Μου λέει αφού δεν πάει εκεί στο άλλο μαγαζί είναι το μπαρ (ωστόσο 2-3 φορές που έχουμε πάει για φαγητό ήταν εκεί όσο το μπαρ ήταν κλειστό).

    Πώς σας φαίνεται? Ποια είναι η άποψη σας?
    Last edited by Alex1GR; 23-04-2023 at 16:14.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Alex1GR View Post

    Πώς σας φαίνεται? Ποια είναι η άποψη σας?
    τυπε πρεπει να αποδεχτεις οτι στις σημερινες δυτικου τυπου κοινωνιες ανα πασα στιγμη μπορει η καθε γυναικα να σου κανει νερα.
    ετσι ειναι, γιατι μια γυναικα ειδικα εαν ειναι ομορφη η σεξυ παντα οταν ειναι μονη της θα την πλησιασουν διαφοροι αντρες για τα περαιτερω
    ΑΚΟΜΑ και αν αυτη δεν δειξει κανενα σημαδι για κατι τετοιο με αποτελεσμα να μπαινει σε πειρασμο.
    ετσι εσυ θα εισαι παντα υπο, χανοντας τις καλλιτερες ευκαιριες νομιζοντας αφελεστατα οτι εισαι ενας τιμιος, αυτη ομως οταν τις παρουσιαστει η καλλιτερη ευκαιρια δεν εχει κανεναν λογο να φανει οπως νομιζεις ισως εσυ τιμια...

    σκεψου το και καπως διαφορετικα, κανεις μας δεν ψαχνει στον δρομο κατω για νομισματα, εεε,,, αμα το δεις μπροστα στα ποδια σου, δεν θα το μαζεψεις; ετσι λοιπον και η καθε γυναικα ακομα και αν δεν ψαχνετε οι ευκαιριες ειναι κυριολεκτικα στα ποδια της

    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 24-04-2023 at 19:48.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Καταρχάς δεν γίνεται να συγκρίνεις το νόμισμα με το κέρατο. Αν βρεις ένα νόμισμα μπροστά σου δεν ρισκάρεις/χάνεις τίποτα με το να το μαζέψεις. Αν κερατώσεις ίσως χάσεις μια ζωή/σχέση/αγάπη.
    Κατά δεύτερον, οι μουσουλμάνοι που αναφέρεις νομίζουν ότι είναι καθαροί, στην πραγματικότητα ζουν σε μια φυλακή που οι ίδιοι έφτιαξαν και πεθαίνουν έτσι μίζεροι και δυστυχισμένοι.
    Last edited by Aeon; 24-04-2023 at 19:49.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,571
    Quote Originally Posted by Alex1GR View Post
    Καλησπέρα σε όλους/όλες!
    Είμαι σε σχέση 5 χρόνια με την κοπέλα μου, και το τελευταίο διάστημα με απασχολεί ένα θέμα στο οποίο θα ήθελα τη γνώμη σας.
    Όλα ξεκίνησαν πέρσυ το καλοκαίρι, η κοπέλα μου έβγαινε με μια φίλη της (χωρισμένη και μεγαλύτερη σε ηλικία) για μπύρα/κρασάκι σε ένα μαγαζί 2-3 φορές το 15ήμερο. Όποτε πήγαιναν εκεί δεν μου έστελνε συχνά μηνύματα όπως κάνει συνήθως και γενικά την "έχανα" για 2-3 ώρες. Το θεώρησα νορμάλ αν και λίγο μου την έδινε.
    Μια μέρα πήγαμε μαζί στο μαγαζί αυτό μαζί με ένα άλλο ζευγάρι, είχε πολύ κόσμο και ενώ περιμέναμε η κοπέλα μου με θάρρος ανέβηκε επάνω και μίλησε στον υπέυθυνο ο οποίος την έπιασε κάπως περίεργα από το χέρι/μέση προφανώς για να μας βρει τραπέζι να κάτσουμε. Στο γυρισμό της έλεγα για πλάκα, τι σου είπε το γκομενάκι σου και διάφορα τέτοια και εκείνη γελούσε και μου έλεγε ζήλεψες μωρό μου κλπ.
    Πριν 15-20 μέρες άνοιξε πάλι το μαγαζί αυτό για σεζόν, και ξαναπήγε εκεί με τη φίλη της...Αυτή τη φορά είχαν πολλά να πουν και η κοπέλα μου έκλαιγε από ότι μου είπε εκείνο το βράδυ γιατί έκαναν κάποιες δυσάρεστες κουβέντες, μου έλεγε ότι την κοιτούσαν καλά καλά και ότι ήταν εκεί και ο υπεύθυνος με την κοπέλα του. Πάλι ωστόσο δεν απαντούσε στα μηνύματα και ήταν εξαφανισμένη για πάνω από 2 ώρες. Είχα εκνευριστεί γιατί θέλω να ξέρω έστω που είναι αν είναι καλά κλπ και ψιλοτσακωθήκαμε γιατί δεν έστελνε έστω ένα μήνυμα να ξέρω ότι όλα είναι καλά. Μια βδομάδα μετά, πήγε με τη φίλη της σε άλλο μαγαζί (ταβερνάκι) στο οποίο είναι πάλι εκείνος υπεύθυνος για φαγητό/καφέ.

    Σήμερα λοιπόν και ενώ μιλούσαμε για κάτι άκυρο της λεω έλα πες δεν σου έχει στείλει κανένας μήνυμα τόσα χρόνια στο instagram να στην πέσει ή κάτι, και μετα χίλια ζόρια μου λέει "θα σου πω αλλά δεν θα νευριάσεις, μου έστειλε αυτός από εκείνο το μαγαζί". Της λεω τι σου είπε? Μου λέει έιχα ανεβάσει ένα στόρυ με ένα φαγητό που έφτιαξα και με ρώτησε αν είμαι καλή μαγείρισσα και ότι είμαι πολύ όμορφη και το ξέρω και για αυτό δεν μου την πέφτουν και εγώ του είπα ότι έχω αγόρι και το ξέρεις. Της λέω δείξε μου τη συνομιλία και μου λέει την έσβησα για να μη νευριάσεις, γιατί είσαι κάπως όποτε βγαίνω και έψαχνα τρόπο να στο πω τόσες μέρες. Και της λέω μα καλά στην έπεσε δεν κράτησες τα μηνύματα και μετά ξαναπήγες σε μαγαζί που ήταν υπεύθυνος πάλι αυτός? Μου λέει αφού δεν πάει εκεί στο άλλο μαγαζί είναι το μπαρ (ωστόσο 2-3 φορές που έχουμε πάει για φαγητό ήταν εκεί όσο το μπαρ ήταν κλειστό).

    Πώς σας φαίνεται? Ποια είναι η άποψη σας?
    ΑΝ δεν σε έχει κερατώσει, τουλάχιστον υπάρχει η επιθυμία σίγουρα. Τα πράγματα είναι πάντα απλά. Φαίνεται ξεκάθαρα από αυτά που γράφεις, χαζός δεν είσαι. Τι το καταπληκτικό έχει αυτό το ταβερνάκι όπου της την πέφτει ο υπεύθυνος αλλά συνεχίζει να πηγαινει; Και πώς εντελώς τυχαία έκλαιγε την ημέρα που είδε τον υπευθυνο με την συνοδό του; Έλα τώρα.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    ΑΝ δεν σε έχει κερατώσει, τουλάχιστον υπάρχει η επιθυμία σίγουρα. Τα πράγματα είναι πάντα απλά. Φαίνεται ξεκάθαρα από αυτά που γράφεις, χαζός δεν είσαι. Τι το καταπληκτικό έχει αυτό το ταβερνάκι όπου της την πέφτει ο υπεύθυνος αλλά συνεχίζει να πηγαινει; Και πώς εντελώς τυχαία έκλαιγε την ημέρα που είδε τον υπευθυνο με την συνοδό του; Έλα τώρα.
    Για άλλους λόγους έκλαιγε, ήταν μια δύσκολη φάση που περάσαμε και απλά μιλούσε στη φίλη της για αυτό το σκηνικό. Καμία σχέση με τον τύπο.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,571
    Καλώς.....

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    152
    από το τόπικ αλλα και από τις απαντήσεις μου καρφώθηκε στο μυαλό ένα τραγούδι
    https://www.youtube.com/watch?v=uiqTHZajri4

  8. #8
    Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    34
    Καμιά τεκμηριωμένη άποψη ούτε καν ε? Μόνο τρολλ και πρόχειρες απαντήσεις

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    26
    Καλησπέρα Άλεξ.

    Από τα λεγόμενά σου είναι εμφανές ότι κάτι δεν σου πάει καλά σε αυτήν την ιστορία.

    Κ αναφέρεσαι και συγκεκριμένα σε αυτόν τον τύπο και την κοπέλα σου, οπότε νομίζω ότι κάτι έχεις καταλάβει ότι δεν σου αρέσει.

    Αν ρωτάς να σου πούμε τι γίνεται με την κοπέλα σου κ αυτόν προφανώς καταλαβαίνεις ότι εμείς ( ή τουλάχιστον εγώ )δεν γνωρίζουμε για να σου απαντήσουμε.

    Θα μπορούσαν να παίζουν πολλά σενάρια.

    1ον ) να της αρέσει που την φλερτάρει ο τύπος, να κολακευεται και να την ζηταει την επιβεβαίωση χωρίς να έχει πρόθεση να κάνει κάτι.

    5 χρόνια δεν είναι λίγα να είσαι με έναν άνθρωπο ακόμα κ αν είστε καλά μαζί. . Κ μόνο την επιβεβαίωση να πάρει από έναν άλλον άντρα μπορεί να της αρκεί. ( Ότι "μετράει" κ σε άλλους άντρες)

    2ον) να την φλερτάρει ο τύπος, να της αρέσει κ εκείνης αυτός.. κ να το "επεξεργάζεται"...
    Να "ζυγίζει" τα πράγματα..δε ξέρω προφανώς τι σχέση έχετε και πώς είστε.. δε ξέρω πώς την βλέπεις εσύ απέναντι σου.. τι έχει ειπωθεί για σας γενικά μελλοντικά ας πούμε κτλ..
    Δε ξέρω αν θεωρείς ότι είναι διαφορετική απέναντι σου ή της έχει τελειώσει.. ή ακόμα κ αν δεν της έχει τελειώσει τελοσπαντων, ισως να της αρέσει λίγο ο τύπος και να προβληματίζεται για την δική σας σχέση και την αγάπη σας, και τα προβλήματα σας κτλ.
    ( .. που κατά τη γνώμη μου σε μακροχρόνιες σχέσεις ίσως να μην είναι περίεργο να δημιουργούνται τέτοιες σκέψεις χωρίς να σημαίνουν ότι θα καταλήξουν στο χωρισμο ).

    3ον) να μην συμβαίνει τίποτα από τα παραπάνω και ο τύπος απλά να της την έπεσε όντως όπως σου είπε κ εκείνη .. αλλά να μην την άγγιξε καθόλου και απλά εσένα να μην σου εχει κάτσει καλά.

    Όπως και να έχει.

    Το ένστικτο μας είναι καλό να το ακούμε. Την εσωτερική μας φωνή ... Οπότε αν κάτι δε σου πάει καλά μάλλον κάτι συμβαίνει..

    Αυτό το κάτι δεν εννοώ ότι είναι απαραίτητα ότι τον γουστάρει κτλ κτλ .. μπορεί πχ να έχει υπάρξει μια αποστασιοποίηση μεταξύ σας λόγω κάποιων θέματων που μπορεί να είχατε ( όπως είπες) και επειδή εσύ αγχώνεσαι να μεταφράζεις κάποια πράγματα διαφορετικά.

    Λέω εγώ τώρα. Δε ξέρω. Ούτε κανείς από εμάς εδώ δεν ξέρει.
    Εσύ ξέρεις.

    Πιστεύω όμως ότι είναι καλό σαν ζευγάρι να έχετε ανοιχτή επικοινωνία κ όταν κάτι σας προβληματίζει να αισθάνεστε άνετα να το εκφράζετε μεταξύ σας .

    Δε ξέρω.
    Λέω εγώ τώρα ������

  10. #10
    Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by Liloupilou View Post
    Καλησπέρα Άλεξ.

    Από τα λεγόμενά σου είναι εμφανές ότι κάτι δεν σου πάει καλά σε αυτήν την ιστορία.

    Κ αναφέρεσαι και συγκεκριμένα σε αυτόν τον τύπο και την κοπέλα σου, οπότε νομίζω ότι κάτι έχεις καταλάβει ότι δεν σου αρέσει.

    Αν ρωτάς να σου πούμε τι γίνεται με την κοπέλα σου κ αυτόν προφανώς καταλαβαίνεις ότι εμείς ( ή τουλάχιστον εγώ )δεν γνωρίζουμε για να σου απαντήσουμε.

    Θα μπορούσαν να παίζουν πολλά σενάρια.

    1ον ) να της αρέσει που την φλερτάρει ο τύπος, να κολακευεται και να την ζηταει την επιβεβαίωση χωρίς να έχει πρόθεση να κάνει κάτι.

    5 χρόνια δεν είναι λίγα να είσαι με έναν άνθρωπο ακόμα κ αν είστε καλά μαζί. . Κ μόνο την επιβεβαίωση να πάρει από έναν άλλον άντρα μπορεί να της αρκεί. ( Ότι "μετράει" κ σε άλλους άντρες)

    2ον) να την φλερτάρει ο τύπος, να της αρέσει κ εκείνης αυτός.. κ να το "επεξεργάζεται"...
    Να "ζυγίζει" τα πράγματα..δε ξέρω προφανώς τι σχέση έχετε και πώς είστε.. δε ξέρω πώς την βλέπεις εσύ απέναντι σου.. τι έχει ειπωθεί για σας γενικά μελλοντικά ας πούμε κτλ..
    Δε ξέρω αν θεωρείς ότι είναι διαφορετική απέναντι σου ή της έχει τελειώσει.. ή ακόμα κ αν δεν της έχει τελειώσει τελοσπαντων, ισως να της αρέσει λίγο ο τύπος και να προβληματίζεται για την δική σας σχέση και την αγάπη σας, και τα προβλήματα σας κτλ.
    ( .. που κατά τη γνώμη μου σε μακροχρόνιες σχέσεις ίσως να μην είναι περίεργο να δημιουργούνται τέτοιες σκέψεις χωρίς να σημαίνουν ότι θα καταλήξουν στο χωρισμο ).

    3ον) να μην συμβαίνει τίποτα από τα παραπάνω και ο τύπος απλά να της την έπεσε όντως όπως σου είπε κ εκείνη .. αλλά να μην την άγγιξε καθόλου και απλά εσένα να μην σου εχει κάτσει καλά.

    Όπως και να έχει.

    Το ένστικτο μας είναι καλό να το ακούμε. Την εσωτερική μας φωνή ... Οπότε αν κάτι δε σου πάει καλά μάλλον κάτι συμβαίνει..

    Αυτό το κάτι δεν εννοώ ότι είναι απαραίτητα ότι τον γουστάρει κτλ κτλ .. μπορεί πχ να έχει υπάρξει μια αποστασιοποίηση μεταξύ σας λόγω κάποιων θέματων που μπορεί να είχατε ( όπως είπες) και επειδή εσύ αγχώνεσαι να μεταφράζεις κάποια πράγματα διαφορετικά.

    Λέω εγώ τώρα. Δε ξέρω. Ούτε κανείς από εμάς εδώ δεν ξέρει.
    Εσύ ξέρεις.

    Πιστεύω όμως ότι είναι καλό σαν ζευγάρι να έχετε ανοιχτή επικοινωνία κ όταν κάτι σας προβληματίζει να αισθάνεστε άνετα να το εκφράζετε μεταξύ σας .

    Δε ξέρω.
    Λέω εγώ τώρα ������

    Ευχαριστώ πολύ για την άποψη...Η σχέση μας πάντως είναι πολύ καλά από την άποψη ότι κάνουμε σεξ κάθε μέρα γενικά είναι πολύ κολλημένη με εμένα και με λατρεύει. Η φωνή αυτή που λέμε ίσως είναι και παράνοια, γιατί δεν μου έχει δώσει ποτέ κάποια αφορμή αλλά δεν ξέρω γιατί μου έχει κάτσει έτσι με αυτό το τύπο.

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    26
    Α κ το να έχει κάνει ήδη κατι με τον τύπο παίζει προφανώς.
    Αλλά ας ελπίσουμε ότι δεν είναι αυτό το ενδεχόμενο.

    Επίσης κάτι τελευταίο.
    Αν εσύ της μιλήσεις για το πώς νιώθεις για τη φάση κ την ενδιαφέρουν τα συναισθήματα σου κ η σχέση σας , προφανώς πρέπει να λάβει υπόψιν της αυτά που της λες κ να φροντίσει με τον έναν ή τον άλλον τρόπο να μην σου δημιουργείται αυτή η ανασφάλεια κ η ζήλεια.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Ποσο χρονών ειναι η κοπέλα σου και πόσο αυτός ο υπευθυνος;

  13. #13
    Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    34
    29 η κοπέλα μου, 40κατι αυτός
    Σήμερα της μίλησα και μου είπε ότι δεν της αρέσει και οτι δεν θα έκανε ποτέ κάτι μαζί του και ότι έχω δίκιο γενικά απλά δεν το είχε σκεφτεί έτσι απλά τα έσβησε για να μη νευριάσω.

  14. #14
    Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    34
    Το άλλο κουλό που είδα πριν λίγο είναι πως ενώ την έκανε follow και εκείνη το ίδιο 1 βδομάδα πριν, έσβησε τη συνομιλία αλλά δεν τον έκανε unfollow ούτε block.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,599
    Quote Originally Posted by Alex1GR View Post
    29 η κοπέλα μου, 40κατι αυτός
    Σήμερα της μίλησα και μου είπε ότι δεν της αρέσει και οτι δεν θα έκανε ποτέ κάτι μαζί του και ότι έχω δίκιο γενικά απλά δεν το είχε σκεφτεί έτσι απλά τα έσβησε για να μη νευριάσω.
    αυτο το τονισμενο, πες οτι δεν το ειπε καν...
    οποιος/α κι αν ηταν στην θεση αυτου που τσιλιμπουρδιζει, αυτο θα ελεγε . (ΑΝ υποθεσουμε οτι τσιλιμπουρδιζε).
    να πω την αληθεια, ακουγονται περιεργα ολα αυτα, μαζι....

    ας ξεκινησουμε απο σενα, που εισαι υπερβολικος να βγαινει η αλλη με μια φιλη για καφε και να θελεις να ξερεις στην διαρκεια του καφε"μηπως επαθε τιποτα"... ξερεις καλα οτι δεν παθαινε τιποτα, απλα ηθελες να κανεις ελεγχο. παραδεξου το. δεν μας βλεπει κανεις...
    περα απο αυτο ομως, που ειναι δικο σου φαουλ και ελλειψη εμπιστοσυνης, εγιναν περιεργα πραγματα...
    αφου τελικα της την επεσε, γιατι εξακολουθησε να πηγαινει εκει αν δεν τον ηθελε; δεν εχει αλλα καφε;
    γιατι εβαλε τα κλαματα εκει μεσα; γιατι σε πηγε κι εσενα εκει ενω δεν θελει τπτ μαζι του και την επιανε απο την μεση;;;
    εμενα μου μοιαζει σαν μια ιστορια, που κατι παιζοταν, αλλα τελικα η δικια σου ξενερωσε και το εκοψε, πιθανως επειδη ο τυπος εχει σχεση...

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ένα περίεργο συναίσθημα
    By deneimaikala in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 17-08-2020, 12:06
  2. περιεργο συμβαν
    By αστερακι* in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 4
    Last Post: 27-06-2012, 04:52
  3. Ενα περίεργο συμβάν
    By napoleon in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 20
    Last Post: 14-01-2012, 18:37
  4. Περίεργο πολύ...
    By Nantina in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 25-09-2011, 16:50
  5. Replies: 11
    Last Post: 18-09-2011, 23:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •