Νέα γνωριμία
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Νέα γνωριμία

    Καλησπέρα! Εδώ και 3 μήνες ξεκίνησα να μιλάω μέσω φβ με ένα παιδι. Βρεθήκαμε κάναμε σεξ και από τότε συνεχίζουμε την επικοινωνία. Στις αρχές δεν μου έστελνε καθημερινά και γενικα από τη στάση του καταλαβα οτι ηθελε μονο σεξ.Μετά από μια δυο φορές που βρεθήκαμε και το κάναμε του μίλησα λέγοντας του ότι αν ψάχνει κάτι τέτοιο να μου το πει για να ξέρω έστω τι γίνεται (χωρίς να του ζητήσω δεσμεύσεις κλπ) εκείνος μ ειπε ότι είμαστε ακόμα στο στάδιο της γνωριμίας και δεν ξέρεις που βγάζουν αυτα. Από τότε βέβαια μιλάμε καθημερινά. Εκείνος μου στέλνει κάθε μέρα αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι θελει. Δεν είναι καθόλου εκφραστικός. Άλλες φορές μιλάμε πολύ ωραια και άλλες κάνει ώρες να μου απαντήσει ενώ είναι ονλαιν. Πριν 2 μέρες ανακάλυψα ότι μιλάει και με αλλη κοπελα. Και το παραδέχτηκε αλλα μ ειπε οτι δεν είναι κάτι και οτι μαζι μ του βγαίνει και κάτι πιο τρυφερο(αυτό το ειπε επειδή 2 με 3 φορες κοιμηθηκαμε και μαζί ενώ κατα τα λεγόμενα του όταν είναι με κάποια για σεξ δεν δίνει τετοια περιθωρια) Το θέμα είναι ότι μ ειπε οτι είμαστε στο στάδιο της γνωριμίας αλλα νομίζω ότι δεν προσπαθεί να με γνωρίσει. Δεν μ κανει συχνά ερωτήσεις για εμένα. Αντίθετα μου ανοίγεται πολυ και μ μιλάει για διάφορα θέματα του. Δεν έχουμε βγει καν για ένα καφέ έξω. Βρισκόμαστε στο σπιτι. Εδώ να σημειώσω ότι είμαστε κλειστή κοινωνία και δεν κυκλοφορούμε τόσο εύκολα με κάποιον έξω αν δεν είναι κάτι σοβαρό. Του είπα ότι δεν του ζητάει δεσμεύσεις αν δεν τ θέλει αλλα αν παίζει και με αλλες να μου το πει για να το κόψω. Μ ειπε οτι δεν θέλει να παίξει αλλα να το αφήσουμε να δούμε που θα βγει και οτι ολα καπως ετσι ξεκινάνε κ δεν ξέρεις που πάει. Εγω φοβαμαι γτ ήδη έχω αρχίσει να τν ερωτεύομαι νομίζω. Και δεν θέλω στο τέλος να εξαφανιστει και να πληγωθω. Με μπερδεύει. Δεν μπορώ να καταλάβω αν του αρεσω η αν νιώθει κάτι ή αν απλα με έχει καβατζα. Τι καταλαβαίνετε εσεις; τι μου προτείνετε να κανω;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    547
    Ο τυπος ειναι Playboy.... Τι ακριβως δεν καταλαβαινεις; Το παιζει σε οσα ταμπλό μπορει. Δεν έχετε βγει καν για ένα καφέ έξω.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2023
    Posts
    119
    Αγαπητή user 1997 , δε ξέρω εάν το έκανες επίτηδες ή κατά λάθος, όμως όσα ποστ και να αλλάξεις οι απαντήσεις δε θα είναι και πολύ διαφορετικές, είσαι σε άρνηση και είναι πολύ δύσκολο, απλά να ξέρεις οτι χάνεις πολύτιμο χρόνο από τη ζωή σου. Ο χρόνος που έχουμε σε αυτό το κόσμο δεν είναι απεριόριστος, πρόσεχε που θα το ξοδέψεις, κάνε ερωτήσεις ουσιαστικές στον εαυτό σου, αξίζει το κόπο? ή μήπως όχι. Καλή τύχη.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Αν μελετήσεις μερικά ντοκυμαντέρ , πως λειτουργούν τα αρσενικά θηλαστικά , ίσως καταλάβεις. Ο αρσενικός σκύλος, γάτος, αγριογούρουνο ....


    Κάπως έτσι ήμασταν προγραμματισμένοι και οι άνδρες. Πριν έρθει η κοινωνία, η πολιτεία, οι θρησκείες ... οι νόμοι ....

    Η ιδανική ζωή είναι αυτή που ζει ο αρσενικός σκύλος, γάτος , αγριογούρουνο !!!!!!!!

Similar Threads

  1. Γνωριμία
    By Ksenos in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 15
    Last Post: 03-05-2018, 20:29
  2. Νεα γνωριμια
    By willowfairy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 17-10-2016, 16:59
  3. Νέα γνωριμία....
    By moby in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 05-04-2013, 01:05
  4. γνωριμια
    By sunset in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 48
    Last Post: 04-09-2009, 12:20
  5. γνωριμια
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 10-05-2008, 15:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •