Προστασια του φορουμ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195

    Προστασια του φορουμ

    Νομιζω πως εδω και καιρο το φορουμ δεχεται μια επιθεση απο ενα συγκεκριμενο ατομο.Μου δινει την εντυπωση πως ο σκοπος ειναι μεσω ακραιων συμβουλών να βρεθουν πατηματα για να αποδωθουν ευθυνες στο φορουμ για την λειτουργια του.Εγω δηλωνω εδω την αντιθεση μου και ζητω την διαγραφη του πανος12345 απο το φορουμ.καλω και τα υπολοιπα ενεργα μελη να γραψουν την δικη τους γνωμη-ψηφο.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Aν και τις περισσότερες φορές συμφωνώ μαζί σου στις υπόλοιπες τοποθετήσεις σου, εδώ διαφωνώ κάθετα αγαπητέ εμπνευστή. Δεν έχω χρόνο να το αναλύσω τώρα, πάντως, διαφωνώ....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    400
    Το σιγουρο ειναι οτι εχει αναστατωσει το φορουμ, συκοφαντει και προσβαλλει μελη και διαστρεβλωνει λεγομενα μελων.

    Το αν θα διαγραφει μαλλον πρεπει να το αποφασισουν οι διαχειριστες.

    Παντως το εχει παρατραβηξει και προκαλει.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    εγω αυτο στο οποιο δεν εχω ακομα καταληξει, ειναι αν εχει δικιο ο εμπνευστης κι ο κυρ πανος δρα κατοπιν σχεδιου διαλυσης του φορουμ, η αν προκειται απλα για αυθεντικο μεγαλοπαπαρα που δεν φτανει η γνωση οι αποψεις και η ικανοτητα επικοινωνιας του για κατι διαφορετικο...

    οταν καταληξω σε αυτο, θα παρω και θεση στο ερωτημα σου εμπνευστη.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    EXΩ THN IΔIA AΠOΨH ME THN REMEDY ΓIA AYTO KAI TON PΩTHΣA AN KANEI ΠΛAKA H\' AN EINAI AΠΛA MAΛAKAΣ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    451
    Πρεπει οπωσδηποτε να του γινουν συστασεις απο τη διαχειριση και αν δεν αλλαξει σταση προτεινω να διαγραφει και εγω..
    Πιστευω οτι η σταση του ειναι δολια.Δεν ξερω που οφειλεται.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Kι εγώ δε μπορώ να καταλάβω τι ρόλο βαράει.Απ\'τη μια μου φαίνεται ότι έχει σοβαρό πρόβλημα(καλά αυτό είναι αναμφισβήτητο ακόμα κι αν δρα μέσω σχεδίου..)κι απλά χώνεται παντού να επικοινωνήσει,να πει κάτι,να νιώσει κάτι κι απ΄την άλλη λέω δε μπορεί μας δουλεύει τώρα....
    Ότι κι αν είναι δεν έχει τη δύναμη να δημιουργήσει πατήματα σχετικά με τη λειτουργία του φόρουμ απλά χαλάει τη χρησιμότητα του κόβοντας τη ροή της κουβέντας σε πολλά θέματα και ίσως επηρεάζει κάποια νέα μέλη να τον πέρνουν στα σοβαρά.
    Το θέμα είναι πως παρατράβηξε και ή θα πρέπει να αλλάξει τακτική ή κάποια στιγμή πιστεύω θα είναι αναπόφευκτη η διαγραφή του.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    δεν εχετε αδικο...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    KANEI MΠOYPΔEΛO TO ΦOPOYM AYTO EINAI TO KAKO. KAI ΠOY TON ΔOYΛEYOYME ΠAIZOYME TO ΠAIXNIΔI TOY.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    Νομιζω πως ο ρολος της διαγραφης πεφτει στον admin του φορουμ, εμεις δεν μπορουμε να αποφασισουμε για κατι τετοιο.

    Να δειξουμε την αγανακτηση μας και την αντιπαθεια μας ναι, αλλα παραπανω νομιζω δεν μπορουμε να κανουμε κατι.

    Ουτε θελω να παρω το μερος του , ουτε εχω καποια συμπαθεια για το ατομο του.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    χαιρομαι που εκφραζετε τη γνωμη σας.Βασικα ηθελα να δω πως νοιωθουν και τα αλλα ατομα σχετικα με αυτη την παρουσια.ολες οι γνωμες ειναι σεβαστες εννοειται.απλα ενοιωσα καποια στιγμη σαν να τρωω κουτοχορτο.καληνυχτα για σημερα απο μενα,τα λεμε αυριο...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    400
    καληνυχτα πατριδα!! :)

  13. #13
    Εμπνευστή...διαγραφή από το φόρουμ μπορούμε να κάνουμε σε ένα μελος και μόνοι μας.
    Ξέρεις πως? Μην απαντώντας του.
    Ο Νίκος έχει διαγράψει μέλη που το παράκαναν. Τώρα, ο τύπος ξέρει πως να φερθεί και κρατά μια σχετική ισσοροπία, άσχετα αν μας εκνευρίζει. Ο Νίκος όμως δεν έχει ακόμη πάτημα για να τον μπανάρει.
    Οπότε? Όσοι θεωρούν πως δεν θέλουν αυτό το άτομο στο φόρουμ, απλά .....τον γράφουν και κάποια στιγμή, ή θα μιλάει μόνος του, ή θα μας αδειάσει τη γωνιά....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΣKEΨOY OMΩΣ ΠΩΣ NIΩΘEI KAΠOIOΣ ΠOY EXEI ΠPOBΛHMA KAI ΞAΦNIKA ΠETAΓETAI O ΣHΦOΠANOΣ, KATA KOΣMON EIPHNH, NA ΠEI OTI XAZOMAPA TOY KATEBEI
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  15. #15
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    ΣKEΨOY OMΩΣ ΠΩΣ NIΩΘEI KAΠOIOΣ ΠOY EXEI ΠPOBΛHMA KAI ΞAΦNIKA ΠETAΓETAI O ΣHΦOΠANOΣ, KATA KOΣMON EIPHNH, NA ΠEI OTI XAZOMAPA TOY KATEBEI
    Με τόσος ντόρος που έχει γίνει...δεν κινδυνεύει κανείς....

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •