Παλαιοημερολογήτες!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,688

    Παλαιοημερολογίτες!

    Εγώ πάω σε μια εκκλησία με το παλιό και εκεί ενώ είμαστε μια μικρή κοινωνία δεν με προσκαλούνε στους γάμους τους ενώ καλούν όλους τους άλλους. Μήπως δεν με χωνεύουνε μήπως είμαι άτυχη και δεν είναι καλό το περιβάλλον αυτό για μένα? Πριν 20 χρόνια τους είχα βρίσει όλους αλλά με αναγκάσανε και τους έβρισα και από τότε να μου κρατάνε κακία ? Χριστιανοί είναι αυτοί? Ζώα σκέτα μάλλον.

    Παλαιότερα που δεν δούλευα όλα αυτά ( το ότι δεν με καλούσανε πουθενά) με δημιουργούσανε πρόβλημα αλλά τώρα δόξα τω Θεώ έχω την δουλειά μου τον κύκλο μου εκεί και δεν με ενδιαφέρουν αυτά τα ζώα.
    Last edited by δελφίνι; 13-05-2023 at 20:38.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2023
    Posts
    119
    Εσύ πιστεύεις αυτό που πιστεύεις, γιατί όμως πρέπει ο κύκλος τών σχέσεων που έχεις να περιοριστεί μόνο σε αυτά τα άτομα; Είναι λίγο ρατσιστικό να μη κάνεις παρέα και με άλλα άτομα επειδή έχουν άλλες πεποιθήσεις, μπορεί να βρείτε αλλού είδους κοινά ενδιαφέροντα έξω από τη πίστη σάς.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,688
    ποιος είπε ότι δεν έχω φίλους από άλλον χώρο?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2023
    Posts
    119
    με συγχωρείς διάβασα το μην σου από το κινητό και δεν το είδα ολόκληρο....Άρα όλα καλά.. σε ενοχλεί που δεν αισθάνεσαι αποδοχή από τους ομοϊδεάτες σου? δεν έχω καταλάβει καλά, πέρα από τους γάμους κ.τ.λ οι σχέσεις σας όταν συνευρίσκεστε πως είναι? μιλάτε? λέτε τα τυπικά?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,688
    μια χαρα τυπικη η σχεση μας

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2023
    Posts
    119
    Πάντως εγώ άμα κάποιος με έβριζε και στην πορεία δεν το λύναμε, δηλαδή αν δεν συζητούσαμε να δούμε αν έγινε κάποια παρεξήγηση, δεν νομίζω να κρατούσα κακία αλλά σίγουρα θα απέφευγα το άτομο που με έβρισε.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,403
    Δεν είσαι τόσο κοντά τους μάλλον. Σε θεωρούν απόμακρη γι' αυτό δεν σε καλούν.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •