Αλογια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8

Thread: Αλογια

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    166

    Αλογια

    Καλησπέρα παιδιά.Πασχω από ψυχωση από όσους δεν με ξέρουν.εδω και ένα χρόνο είμαι αντιμέτωπος με το τέρας της αλογιας το οποίο δεν μπορώ να αντιμετωπίσω με τίποτα.Πραγματικα δυσκολεύομαι είμαι εδώ σε μια γιορτή και αλήθεια δεν εχω πει δύο κουβέντες.Θα περάσει ποτε όσοι ξερετε;

  2. #2
    brian23
    Guest
    Quote Originally Posted by crixus95 View Post
    Καλησπέρα παιδιά.Πασχω από ψυχωση από όσους δεν με ξέρουν.εδω και ένα χρόνο είμαι αντιμέτωπος με το τέρας της αλογιας το οποίο δεν μπορώ να αντιμετωπίσω με τίποτα.Πραγματικα δυσκολεύομαι είμαι εδώ σε μια γιορτή και αλήθεια δεν εχω πει δύο κουβέντες.Θα περάσει ποτε όσοι ξερετε;
    Και εγώ τα ίδια φιλε μακάρι κάποιος παλιός να μας κατατοπισει

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    27
    Κι εγω τα ιδια φιλε οταν βγαινω... ειμαι που ειμαι μουγκα ολη μερα στο σπιτι παω σε ενα μπαρ να μιλησω με κανενα ανθρωπο και δεν μου μιλαει κανεις.. αποτελεσμα? καθομαι 2 ωρες μουγκα σε ενα μπαρ και γυρναω σπιτι.Που υποτιθεται οτι οι μπαρμαν ειτε γυναικα ειτε αντρας ειναι κοινωνικοι και ψυχολογοι συναμα..

  4. #4
    brian23
    Guest
    Quote Originally Posted by ypomoni2 View Post
    Κι εγω τα ιδια φιλε οταν βγαινω... ειμαι που ειμαι μουγκα ολη μερα στο σπιτι παω σε ενα μπαρ να μιλησω με κανενα ανθρωπο και δεν μου μιλαει κανεις.. αποτελεσμα? καθομαι 2 ωρες μουγκα σε ενα μπαρ και γυρναω σπιτι.Που υποτιθεται οτι οι μπαρμαν ειτε γυναικα ειτε αντρας ειναι κοινωνικοι και ψυχολογοι συναμα..
    Την έχεις καιρό την αλογια;σου φύγει ως ένα βαθμο;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,502
    η αλογια εμενα χρειαστικε 2-3 χρονια να μου φυγει

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    547
    Η αλογία πηγαζει απο την ψυχωση δηλαδη; Δηλαδη, δεν σου βγαινει να μιλησεις καθολου; Ουτε μια λεξη, για μια ωρα, ας πουμε;

  7. #7
    brian23
    Guest
    Quote Originally Posted by Thessalonian View Post
    Η αλογία πηγαζει απο την ψυχωση δηλαδη; Δηλαδη, δεν σου βγαινει να μιλησεις καθολου; Ουτε μια λεξη, για μια ωρα, ας πουμε;
    Μιλάς πολύ λιγο

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    547
    Quote Originally Posted by brian23 View Post
    Μιλάς πολύ λιγο
    Μπορει να πασχω κι απο αυτο αν και ειμαι με τις ωρες μου. Αλλες φορες μιλαω ελαχιστα. Αλλα αν πιασω κουβεντα, μπορει να κανω και μονολογο...

Similar Threads

  1. Αλογια-φτωχεια λογου
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-2011, 17:17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •