Disοrder - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: Disοrder

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    327
    comma καταρχας να ξερεις οτι σε συμπαθω παρα πολυ:P.ετσι ειναι αμα κανεις κατι που αγαπας ξεχνιεσαι!!!σε αυτο το σαιτ ειναι σαν να μιλας με ψυχολογο και καλυτερα...μετα βλεπεις απο την κατασταση των παιδιων αν εισαι καλα η οχι...δηλαδη υπαρχουν ατομα που ειναι χειροτερα απο σενα οποτε λες καλα παω!!υπαρχουν και ατομα σε καλυτερη κατασταση απο εσενα οποτε μπριζονεσαι να προσπαθησεις παραπανω μην ξεχνοντας βεβαια τα ατομα που ειναι χειροτερα απο σενα να τα βοηθας με τον τροπο σου και να τους δινεις κουραγιο!!!ετσι ανεβαινουν και αυτοι σιγα σιγα...αυτος πιστευω ειναι ο ρολος αυτου του σαιτ...συμφωνεις?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    188
    Nαι έτσι είναι - είναι πολύ γαμάτο αυτό το site.

    Μολις λίγο πριν με ειχαν κατακλύσει ζοφερές σκεψεις ότι είμαι παράξενη και εντελώς μόνη στον πλανήτη γη και μπαίνω εδώ και βρίσκω μηνύματα υποστήριξης και ενθάρρυνσης.
    νιώθω πολύ καλύτερα -θα συνεχίσω να κάνω τα πράγματα που αγαπώ :
    θα συνεχίσω να πιστεύω στον ευατό μου.

    ευχαριστώ πολύ

    TOUS LES MATINS DU MONDE SONT SANS RETOUR
    \'\'όλα τα πρωινα του κόσμου είναι χωρίς επιστροφή\"

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    394
    Coma μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα,συνεχισε την προσπαθεια σου κ ολα θα πανε καλα!!Μην το βαζεις κατω και θα τα καταφερεις!Ειμαστε διπλα σου
    φιλακια!!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    188
    Νικηgirl-eighteen !!!!!!!είμαι καλύτερα ήδη.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φ ι λ α κ ι α ματσ μουτσ!!!!!!!!!


    παίρνω το seroquel, 100mg. μηπως το ξέρετε;

    ....i wish upon a star ......

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    327
    οχι νεαρη δεν το ξερουμε...παντως χαιρομαι που εισαι καλυτερα.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    188
    Λοιπόν....

    θα σας πω εγώ για το SEROQUEL ειναι newer type atypical antipsychotic και ενδείκνυται για την θεραπεία της οξείας μανίας.

    Στην ίδια ομάδα ανήκουν τα Ζyprexa, Risperdal, Abilify, Solian, (κι άλλα που δεν τα γνωρίζω -)

    μπορούν δηλαδή να θεραπεύσουν ένα μέτριο ή σοβαρό μανιακό επεισόδιο

    Επίσης αν ψάχνετε πληροφορίες για bipolar disorder η ιστοσελίδα www.seroquel.com αν και διαφημιστική λέει κάποια πράγματα
    .......
    φιλακια



    στον πλανήτη χάπι

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    327
    το zyprexa to eperna ego re.καλα εισαι παντως απο οτι καταλαβαινω.για περιεγραψε μας λιγο την φαση της ζωης σου τωρα.

  8. #23
    Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    93
    Χαιρομαι προσωπικά που εισαι καλυτερα!!
    Το γνωριζα ότι θα τα πας μια χαρά και γνωριζω ακομη ότι θα τα πας καλύτερα!!Η χαρα ειναι μαζι σου!!Οπως και εμείς!!Μην φοβηθεις τον πονο της ζωης γιατι χωρίς αυτον δεν θα ήταν ώραια η ζωή, απλα χωρις αυτός δεν καταλαβαίνουμε τη παει να πει πραγματικά εμπειριες της ζωής!!
    Ευχαριστω πολύ!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    188
    Γεια σας παιδιά!!!!

    i love you!!!!!

    Διάβασα το βιβλίο της Μαργαρίτας Καραπάνου \"Ναι\". Ειναι αφιερωμένο σε όσους πάσχουν από μανιοκατάθλιψη.
    ταυτίστηκα εντελώς με την ηρωίδα-αφηγήτρια. αναγνώρισα πτυχές του εαυτού μου που ηταν κρυμμένες, έκλαψα με λυτρωτικά δάκρυα για Την Παρεξήγηση και την Απόρριψη και το Μαρτυριο .

    είναι καταπληκτικό βιβλίο από λογοτεχνικής αποψης επίσης

    συγχαρητηρια στην συγγραφέα και ευχαριστώ αυτόν/αυτην που το είχε ανεβασει στο φορουμ γιατι αλλιώς δεν θα το μαθαινα ποτέ

    α ναι διαβασα και κάποιες κριτικές για το βιβλίο αυτό:λένε ότι ο τίτλος \"Ναι\" σημαίνει κατάφαση στη ζωή. ότι τελικά η συγγραφέας - ηρωίδα λέει ναι στη ζωή και νικάει την αρρώστια.

    :P

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    327
    και ζησανε αυτι καλα και εμεις καλυτερα εεεεεεεεεε?:P:P:P:P

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •