Ψεματακια!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    19

    Ψεματακια!

    Λοιποοοοοον..
    Εχω σχεση με τον καθηγητη μου εδω κ λιγους μηνες. Τα παμε μια χαρα και δεν εχω παραπονο.

    Πριν 2μιση μηνες περιπου γνωρισα ενα παιδι στην ηλικια μου στη σχολη (ειμαστε σε ιεκ) κ εχουμε τον ιδιο καθηγητη.
    Αυτος με γουσταρε κ αρχισε το κυνηγι, χωρις να ξερει φυσικα τη σχεση μου με τον καθηγητη μας, εε και το πηγε απο δω το πηγε απο κει κολακευτηκα! Αρχισε να μου αρεσει κ μενα κ ξεκινησαμε να μιλαμε ολο κ πιο πολυ..βγηκαμε καποιες, πηγα σπιτι του, ηρθε στο δικο μου αλλα χωρις να γινει κατι..απλα φλερταραμε.
    Του ειχα ζητησει να μη μαθευτει κατι και ειδικα στον καθηγητη μας γιατι δε χρειαζεται να ξερει κανεις τα προσωπικα μας κτλ..ειχε συμφωνησει μαζι μου! Αυτα βεβαια, τις βολτες, τα μηνυματα κ τα σχετικα, δεν τα ηξερε ο καθηγητης..ηξερε οτι μιλουσα μαζι του και οτι ειχαμε βγει μονο μια φορα (ενω ειχαμε βγει παραπανω) αλλα οχι οτι γκομενιζα μαζι του και πιστευα οτι δε θα το μαθει κιολας αφου ο αλλος συμφωνησε μαζι μου!

    Τελευταια ειχαμε κοψει επικοινωνια χωρις καποιο λογο και ολα κυλουσαν μια χαρα μεχρι που ηρθε η μανα του στη σχολη να ρωτησει πως παει και τα εκανε ολα ******* μολις εμαθε οτι δεν προσεχει καθολου, οτι κανει μαλακιες μεσα στην αιθουσα, οτι δεν τον ενδιαφερει το αντικειμενο κτλ και αυτος τα εριξε ολα πανω μου, μπροστα στον καθηγητη, και ελεγε οτι εγω του στελνω και τον απασχολω, τον κανω να ξενυχταει με αποτελεσμα να μη μπορει να παει το πρωι για μαθημα, οτι τον τρεχω απο δω κ απο κει, οτι αυτος δε μου απανταει και γω συνεχιζω και τετοια..

    Αυτα εγιναν προχθες..και το μεσημερι που πηγα σχολη μου ειπε ο καθηγητης μου απ'εξω απ'εξω μπροστα στα αλλα παιδια οτι του καταστρεφω τον μαθητη, οτι αυτα που εμαθε ειναι κατα μου και ειναι λογος να σταματησει να μου μιλαει..και μολις εφυγαν οι αλλοι με ειπε ψευτρα και εφυγε. Απο κεινη την ωρα δε μου ειχε ξαναμιλησει μεχρι σημερα που μου εστειλε ενα μηνυμα που ελεγε οτι θα τα πουμε το σαββατο απο κοντα και του απαντησα οτι βρισκω γελοιο ολο αυτο που γινεται και εκ μερους του παιδιου και εκ μερους του ιδιου που δεν εκατσε καν να με ακουσει..μετα ουτε μηνυμα ουτε τηλ ουτε τιποτα..Ουτε εγω του εστειλα κατι.

    Τι να κανω τωρα? Σκεφτηκα να βγαλω τον αλλον τρελο..οτι και καλα τα εριξε ολα σε μενα επειδη ηθελε να γλιτωσει τη γκρινια της μανας του και να τα αρνηθω ολα..φοβαμαι να παραδεχτω την αληθεια γιατι εξαρχης μου ειχε πει οτι αν του πω ψεματα ή δει οτι ειμαι αχαριστη θα χωρισουμε.
    Τι με συμβουλευετε? Ξερω οτι δεν επρεπε καν να αρχισω με τον αλλον ή τουλαχιστον εφοσον το ξεκινησα επρεπε να λεω την αληθεια και να μη κρυβομαι αλλα τωραα...παει.....τι να κανω? να καποια κινηση εγω? να δικαιολογηθω? να πω τα πραγματα οπως ειναι? να περιμενω να μου μιλησει αυτος το σαββατο?
    ....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Mια ερωτηση , πηγαινουν γονεις σε σχολες για να ρωτησουν πως τα πανε τα παιδια τους???????

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    19
    Ειναι ιδιωτικο και πληρωνουν οι γονεις μας ποσα λεφτα..και επειδη η μανα του απο οτι μου εχει πει τραβαει ψυχολογικα και τα χει ψιλοχασει κανει μαλακιες..εε ηθελε να δει αν μαθαινει ο γιος της ή αν δινει τζαμπα λεφτα, που τζαμπα τα δινει αλλα τελοσπαντων..μαλακιες!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    εγω λεω να τους παρατησεις και τους 2 να βρεις την ηρεμια σου!!
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    19
    Τον μικρο σιγουρα θα τον παρατησω..δε θελω να του ξαναμιλησω.
    Αλλα τον καθηγητη τον θελω..θελω να τα βρουμε! Αλλα ετσι οπως τα κανα....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    712
    Ο καθηγητής σου ας κοιτάξει καλύτερα τα δικά του ψέματα γιατί δε νομίζω να είναι ειλικρινής στη σχολή σχετικά με το ότι έχει σχέση με μαθήτριά του. Τώρα από εκεί και πέρα ναι τα έκανες λίγο μπάχαλο γιατί μάλλον ούτε εσύ είσαι σίγουρη τι θέλεις. Για να προχώρησες αυτό με το συμμαθητή σημαίνει ότι η σχέση με τον καθηγητή δεν σε κάλυπτε. Και δεν το βρίσκω παράλογο αν σκεφτείς ότι δεν μπορείς να κάνεις ό,τι θα έκανες σε μια σχέση με ένα παιδί στην ηλικία σου. Άρα στη θέση σου θα το σκεφτόμουν αν πραγματικά θέλω να είμαι με τον καθηγητή μου. Αντί να το παιδεύεις μαζί του δεν βρίσκεις κανένα παιδί πιο κοντά στην ηλικία σου;

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Καλή η τρολια σου..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Quote Originally Posted by Anastasia800 View Post
    Αλλα τον καθηγητη τον θελω..θελω να τα βρουμε! Αλλα ετσι οπως τα κανα....
    μπορει ο τυπος να φοβαται μην χασει την δουλεια του! αν η μητερα εκεινη κανει παραπονα στους ανωτερους, αν μαθευτει κατι... επειδη ειναι ιδιωτικο λογικα και δεν θα του χαρισουν!
    ειδαλλως δεν εξηγειται η συμπεριφεροτα του.. ετσι στα καλα καθουμενα, επειδη ενα μυξιαρικο σε κατηγορησε οτι του αποσπας την προσοχη να σε χωρισει..μου φαινεται αδυνατο δλδ!
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    319
    Θα πρέπει να πεις όλη την αλήθεια. Η μικρός είναι για καμια πιο μικρή και ο καθηγητής θα πρέπει να σου δώσει πόδι. Οποτε να είσαι single να μπορείς να βγαίνεις έξω με όσους θες να δίνεις χαρά στον κόσμο. Το ότι ο καθηγητής δεν κάνει ανακοινωση στην σχολη με ποια κοιμάται δεν τον κάνει ψεύτη. Αντιθέτως εσύ έχεις τον διάολο μέσα σου γιατί βλέπω ότι δεν έχεις ηθικούς φραγμούς να πεις και αλλα ψέματα για να βγείς λάδι. 66psy δεν θα την χωρίσει γιατί η μαμά του μικρού έκανε παράπονα,θα το κάνει γιατί η σύντροφος του έχει το μυαλό της στο κεχρί. Εγώ θα σκεφτόμουν ότι άμα τα κάνει αυτά στην σχολη που την βλέπω κάθε μέρα,τι κάνει αλλου;

    "If you don't want someone to find out don't do it."
    real eyes realise real lies

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    209
    Quote Originally Posted by white View Post
    Θα πρέπει να πεις όλη την αλήθεια. Η μικρός είναι για καμια πιο μικρή και ο καθηγητής θα πρέπει να σου δώσει πόδι. Οποτε να είσαι single να μπορείς να βγαίνεις έξω με όσους θες να δίνεις χαρά στον κόσμο. Το ότι ο καθηγητής δεν κάνει ανακοινωση στην σχολη με ποια κοιμάται δεν τον κάνει ψεύτη. Αντιθέτως εσύ έχεις τον διάολο μέσα σου γιατί βλέπω ότι δεν έχεις ηθικούς φραγμούς να πεις και αλλα ψέματα για να βγείς λάδι. 66psy δεν θα την χωρίσει γιατί η μαμά του μικρού έκανε παράπονα,θα το κάνει γιατί η σύντροφος του έχει το μυαλό της στο κεχρί. Εγώ θα σκεφτόμουν ότι άμα τα κάνει αυτά στην σχολη που την βλέπω κάθε μέρα,τι κάνει αλλου;

    "If you don't want someone to find out don't do it."
    +1

    Επικροτω την λογικη σου 100%

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Aναστασια με το αλλο παλικαρι γιατι δεν κανετε σεξ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •