Μπορεί να γίνει επανασύνδεση? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 55
  1. #31
    Quote Originally Posted by Pokito1990 View Post
    Αυτο που σκέφτομαι ειναι οτι εξ αρχης ηθελε και ρωτούσε με επιμονή να μαθει οολο το παρελθόν μου και οταν ελεγα δεν σε αφορά με φερνεις σε δυσκολη θέση αυτος επέμενε οτι τον αφορά για να ξερει με τι εχει να κάνει.Επισης κατα την διαρκεια της σχέσης ζήλευε και μου φόρτωνε ερωτικους συντρόφους συνεχώς ενω σε περιστατικο σε καφετέρια διάβασε δηθεν τις κινήσεις του σώματος και αντιλήφθηκε οτι εχω κατι με τον σερβιτόρο ο οποιος με ακολουθουσε στο ινστα.Ουτε μια φορα δε τον ειχα δει απο κοντα.
    Δεν ωφελεί αυτό που κάνεις στον εαυτό σου.ηρέμησε πάρε μια απόσταση και ασε αν θέλει να επικοινωνήσει πάλι αυτός μαζί σου.Δεν μιλάει όμορφα και ξέρει το ενδιαφέρον σου και το εκμεταλλεύεται.Εσένα αν υποθέσουμε ότι σε έχει καβάτζα σου αρέσει;Όσο περισσότερο επικοινωνείς και ενοχλείς τόσο περισσότερο θα θυμώνει και θα απομακρύνεται. όλο αυτό είναι πολύ ψυχοφθόρο για σένα..μην το επιτρέπεις όσο και αν τον θες στη ζωή σου.

  2. #32
    Παιδια ξαναέστειλα και ξαναεστειλα και μου ειπε να μην ξαναστειλω και ξεσπασα και εκλαψα πολύ και του τα έχωσα που με ενοχλησε μετα απο καιρό και με κοροιδευε και θυμωσε και ειπε δε με κοροιδεψε..Ενα μπάχαλο..εκλαψα πολυ σήμερα...Τα εβγαλα ολα απο μεσα μου ομως...Του ειπα πως θελω να ειμαι παλι μαζι του...Φυσικα εφαγα ακυρο αλλα ξεθύμανα...Και φυσικα ακυρωσε τον καφε που ειχε ταξει.Ξανα

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    898
    Quote Originally Posted by Pokito1990 View Post
    Παιδια ξαναέστειλα και ξαναεστειλα και μου ειπε να μην ξαναστειλω και ξεσπασα και εκλαψα πολύ και του τα έχωσα που με ενοχλησε μετα απο καιρό και με κοροιδευε και θυμωσε και ειπε δε με κοροιδεψε..Ενα μπάχαλο..εκλαψα πολυ σήμερα...Τα εβγαλα ολα απο μεσα μου ομως...Του ειπα πως θελω να ειμαι παλι μαζι του...Φυσικα εφαγα ακυρο αλλα ξεθύμανα...Και φυσικα ακυρωσε τον καφε που ειχε ταξει.Ξανα
    Θα στο πω χύμα.
    Αφού δεν σε θέλει γιατί το πιέζεις; Βρες κάποιον άλλο και συνέχισε την ζωουλα σου. Μην χαλιεσαι για κάποιον που είναι αλλου.

  4. #34
    Γιατι κόλλησα...Και η φαση ειναι οτι ειχα κανει κατι με αλλον και ειχα κουτσοπροχωρησει..και εστειλε μετα απο καιρο και με γύρισε πισω και τωρα ειμαι χαλια

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    898
    Θα σου πάρει λίγο καιρό αλλά θα προχωρήσεις, αρκεί να μην ξανα επικοινωνησεις μαζί του.
    Μηπως εστειλε γιατί είχε δει ότι προχωρήσες;

  6. #36
    Μπορεί...Γιατι να το κανει ομως αυτο?

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    898
    Quote Originally Posted by Pokito1990 View Post
    Μπορεί...Γιατι να το κανει ομως αυτο?
    Πολλοί οι λόγοι, δεν μπορούμε να ξέρουμε το γιατί.
    Ίσως γιατί ήθελε να δει αν τον ξεπέρασες, ίσως γιατί ήθελε να παίξει μαζί σου, πολλά παίζουν, ίσως γιατί ήθελε καβατζα.

  8. #38
    Με διέλυσε...Χωρια που εχω ενοχες που εκανα κατι με αλλον και σκεφτομαι οτι δε θα γυρίσει πισω εξαιτιας αυτού του γεγονότος

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    898
    Quote Originally Posted by Pokito1990 View Post
    Με διέλυσε...Χωρια που εχω ενοχες που εκανα κατι με αλλον και σκεφτομαι οτι δε θα γυρίσει πισω εξαιτιας αυτού του γεγονότος
    Να μην έχεις ενοχές, εφόσον είχατε χωρίσει καλά έκανες και είχες προχωρήσει.

  10. #40
    Σκεφτομαι και υπεραναλύω οτι δε γυρναει ομως εξαιτιας μου!Ολο σκεφτομαι...Δεν μπορώ να τον ξεπεράσω.Και αυτος ολο ελεγε θα πιουμε καφε θα θα θα και μετα τα επαιρνε πισω.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    898
    Quote Originally Posted by Pokito1990 View Post
    Σκεφτομαι και υπεραναλύω οτι δε γυρναει ομως εξαιτιας μου!Ολο σκεφτομαι...Δεν μπορώ να τον ξεπεράσω.Και αυτος ολο ελεγε θα πιουμε καφε θα θα θα και μετα τα επαιρνε πισω.
    Δεν θέλει, μην ταλαιπωρείσε άδικα δεν πρόκειται να γίνει κάτι μεταξύ σας ξανά, το θα θα θα ίσως να το έλεγε γιατί σε ήθελε για καβατζα.
    Αυτός έχει προχωρήσει;

  12. #42
    Δεν εχω ιδεα αν προχώρησε...Παντως για να στειλει μετα απο τοσο καιρό με την γελοία αφορμη οτι ψάχνει κλουβακι για πουλακι,λες και δεν εβρισκε σε πετ,κατι αλλο παιζει.Βεβαια αυτος λεει οτι ετσι νομιζω και οντως αυτο ηθελε αλλα δε τον πιστευω

  13. #43
    Εγω φταίω...Δε το χειρίστηκα καλα το θέμα...Του ειχα στειλει στην αρχη ακομη και τον ρωτησα τι θες και γιατι εστειλες και με μπερδευεις γιατι εχω μια κατασταση που πρεπει να διαχειριστώ,προσπαθουσα να ξεκοψω απο καποιον που ειχα μπλεξει,και τον αποπηρα...

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    898
    Δεν φταις εσύ, καλά έκανες και τον αποπηρες.
    Τι είσαι παιχνιδάκι του, να σε θυμάται οπότε θέλει;

  15. #45
    Πως να το ξεπερασω δε ξερω...

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 15
    Last Post: 23-11-2018, 11:08
  2. Πως ένας χωρισμός μπορεί να γίνει ανώδυνος;
    By Hope89 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 16-01-2016, 18:22
  3. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΟΜΑΛΗ Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ?
    By G.S in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 33
    Last Post: 25-07-2015, 14:52
  4. Μπορεί ο πρώην μετά από χρόνια να γίνει νυν;;;;;;;;;
    By Gogo23 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 18
    Last Post: 16-10-2014, 22:13
  5. H τροφή μας μπορεί να γίνει το φάρμακο μας ή το φαρμάκι μας.
    By Eli_ed in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 24
    Last Post: 22-03-2013, 10:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •