Μπορεί να γίνει επανασύνδεση? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 55 of 55
  1. #46
    Quote Originally Posted by Pokito1990 View Post
    Πως να το ξεπερασω δε ξερω...
    Μην ξαναστείλεις και άστον να επικοινωνήσει αυτός αν θέλει..Συνέχισε την ζωή σου κανονικά και μην κολλάς.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Pokito1990 View Post
    Με διέλυσε...Χωρια που εχω ενοχες που εκανα κατι με αλλον και σκεφτομαι οτι δε θα γυρίσει πισω εξαιτιας αυτού του γεγονότος
    Ποιος ηταν ο αρχικος λογος που χωρισατε;

  3. #48
    Λοιπόν αυτός ηταν πολύ καχύποπτος και εβλεπε παντού <<γκόμενους>>.Μια μερα επινα κρασι με την μάνα μου στο σπιτι και μου κατέβηκε η ιδέα να βγαλω φωτο 2 ομορφα ποτήρια να ανεβασω fb με κρασακι,κερακια κλπ κλπ.Εγω στο fb ειχα μεσα πολυ κοσμο συν εναν πρωην που δεν ειχα σβησει κλπ κλπ.Ε τα ανεβασα τα ποτήρια και οταν αυτος ειδε τυχαια την φωτο στο κινητό μου,γιατι fb δεν ειχε,αρχισε και με πυρπολουσε οτι ημουν με γκόμενο κλπ κλπ μεχρι που με εφτασε στο σημειο να παρω την μανα μ για να του αποδειξω οτι ημουν με αυτήν.Ε και παλι δεν ηρεμούσε και πίεζε πίεζε πιεζε μεχρι που θυμωσα τοσο και του πεταξα οτι ηθελα να πικαρω αλλον και ανεβασα αυτη την φώτο.Γενικά θεωρώ πως το τι εχω στο κεφαλι μου ολες τις λεπτομερειες δεν αφορουν κανέναν..Δλδ αυτο και ετσι να ηταν δεν χρειαζοταν να το ξερει..Εγω με εκεινον τον τυπο ειχα περασει δυσκολα,με κοροιδεψε και ενιωθα πως με το να δειχνω πως ειμαι οκ και καλά κατα καποιον τρόπο με ικανοποιεί.Γενικα ειχα και εχω εθισμο στο fb και στην επιδειξη.Μετα απο αυτο το περιστατικό μας πηρε η κατω βολτα και συνέχισε να βλεπει εχθρους παντου μεχρι που τσακωθήκαμε ασχημα μια μερα και τον έδιωξα απο το σπίτι..Ε μετα θύμωσε και θιχτηκε ο εγωισμός του και με χωρισε.Για πολύ καιρό τον παρακαλούσα και τελικα εκανε 2-3 φορες εμφάνιση ταχα για να γινει μια προσπάθεια..Καθοταν 2-3 μερες και με έδιωχνε παλι με την αιτιολογία οτι δεν μπορούσε να ξεχάσει οσα εγιναν.Να προσθέσω οτι στην αρχη οταν γνωριστήκαμε δε τον ηθελα,με κυνήγησε παρα πολυ για να με εχει.Το λεω γιατι διαβαζω οτι οταν <<πιανουν>>το θηραμα τελικα μετα βαριούνται και χανουν το ενδιαφέρον οι ανδρες

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    εχετε και οι δυο τα θεματα σας και ειστε καταστροφικος συνδυασμος...
    καταστροφικος για εσας, εννοω φυσικα..

  5. #50
    Μπορεί...Απ την αλλη οι σχέσεις ειναι δύσκολες γενικά και σιγουρα θα προκύπτουν διάφορα...Νομίζω η εντονη καχυποψία του σε συνδυασμό με την δικη μου αφοπλιστική ειλικρίνεια,στον συντροφο μου θέλω να λέω τα πάντα,μας φεραν σε αυτο το σημείο.

  6. #51
    Εγω εχω αγχώδης διαταραχή και σαν παιδι εχω κακοποιηθεί ψυχολογικά και σωματικά(ξύλο οχι κατι αλλο)απο το οικογενειακο περιβάλλον μου..Ισως είναι και αυτό..Ελκύω άτομα με την ίδια ψυχοπαθολογία.

  7. #52
    Αλλα θελω να γυρίσει.Παρα πολυ...Δε μπορω χωρις αυτον

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    898
    Quote Originally Posted by Pokito1990 View Post
    Αλλα θελω να γυρίσει.Παρα πολυ...Δε μπορω χωρις αυτον
    Θα μπορέσεις σιγά σιγά μέρα με την μέρα.

  9. #54
    Εχω παθει εμμονή!Δε μπορω να σταματήσω να τον σκέφτομαι και να στελνω!Βοήθεια!

  10. #55
    Quote Originally Posted by Pokito1990 View Post
    Εχω παθει εμμονή!Δε μπορω να σταματήσω να τον σκέφτομαι και να στελνω!Βοήθεια!
    Διέγραψε τον αριθμό του και μπλόκαρε τον

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Replies: 15
    Last Post: 23-11-2018, 11:08
  2. Πως ένας χωρισμός μπορεί να γίνει ανώδυνος;
    By Hope89 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 16-01-2016, 18:22
  3. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΟΜΑΛΗ Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ?
    By G.S in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 33
    Last Post: 25-07-2015, 14:52
  4. Μπορεί ο πρώην μετά από χρόνια να γίνει νυν;;;;;;;;;
    By Gogo23 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 18
    Last Post: 16-10-2014, 22:13
  5. H τροφή μας μπορεί να γίνει το φάρμακο μας ή το φαρμάκι μας.
    By Eli_ed in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 24
    Last Post: 22-03-2013, 10:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •