Δεν εχω νευρο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    brian23
    Guest

    Δεν εχω νευρο

    Παιδιά καλησπέρα.Λαμβαμω εσιταλοπραμη και σολιαν και βλέπω κάθε με Ρα που ξυπνάω δεν εχω νεύρο.Τι μπορεί να φταιει;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,068
    Προφανώς εννοείς ότι δεν έχεις ζωντάνια και ενέργεια...Κλασικό σύμπτωμα των χαπιών το να είσαι σαν ξεψυχισμένος.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  3. #3
    brian23
    Guest
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Προφανώς εννοείς ότι δεν έχεις ζωντάνια και ενέργεια...Κλασικό σύμπτωμα των χαπιών το να είσαι σαν ξεψυχισμένος.
    Το έχεις και εσυ;εγώ νιώθω λεε και μου χουν ρουφήξει την ψυχή βέβαια παίρνω και ένα αμτιψυχωτικο

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,068
    Ε ναι ρε φίλε...Παίρνουμε αντικαταθλιπτικά και αντιψυχωσικά που προκαλούν καταστολή,ακριβως για να μας προστατέψει αυτη η καταστολή από τις εξαρσεις της αρρώστιας.
    Η εναλλακτική είναι να σταματήσουμε την αγωγή για να ξαναζωντανέψουμε,αλλά τότε θα είμαστε απροστάτευτοι σε ενδεχόμενη υποτροπή.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  5. #5
    brian23
    Guest
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Ε ναι ρε φίλε...Παίρνουμε αντικαταθλιπτικά και αντιψυχωσικά που προκαλούν καταστολή,ακριβως για να μας προστατέψει αυτη η καταστολή από τις εξαρσεις της αρρώστιας.
    Η εναλλακτική είναι να σταματήσουμε την αγωγή για να ξαναζωντανέψουμε,αλλά τότε θα είμαστε απροστάτευτοι σε ενδεχόμενη υποτροπή.
    Έχεις δίκιο.εχεις περάσει ψυχωση;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    Πρεπει να παρεισ
    Ασπιρινη
    Μυοχαλαρωτικο
    Ρεντ μπουλ
    Ηλεκτρολυτεσ
    Αλγκοφρεν
    Βιταμινεσ ντε κ σε
    Παρε τα μια φορα δεσ τι κανουν κ ξαναπαρε ολα αυτα τα δινουν οι γιατροι σε ολουσ αν εισαι γυναικα πρεπει να παρεισ χαπι για το ουρικο χαπι για χοληστερινη
    Να ξερεισ κατι αλλο εχεισ αλλο σου λενε αλλο παιρνεισ αλλο θα επρεπε να παιρνεισ αν δεισ ολα μου τα μυνηματα θα βγαλεισ ακρη παρε χαπι για το ουρικο κ τη χοληστερινη

Similar Threads

  1. Πνευμονογαστρικο νευρο και αρρυθμιες
    By trelameni in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 32
    Last Post: 24-10-2021, 22:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •